• Infinity
    16.4k
    Tako je u skoro svim klubovima. Monaco i Maccabi su isto igrali danas i imao si 2-3 Francuza i Izraelca zajedno. Ameri dominiraju i malo koji klub da nema barem jednog.

    Meni ovako sa strane to ne smeta. Gledam sve utakmice neutralno, osim ako se slucajno ne okladim na nekog i bitno mi je da vidim dobru kosarku. To jel igra Amer, Srbin ili Spanjolac mi je manje bitno.

    Europske reprezentacije su pocele uvoziti Amere, tesko je ocekivati onda da klubovi forsiraju domace igrace.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne pratim europsku košarku skoro pa nikako, ali ovo mi je baš drago jer ću ponovno moći otvarat sportske rubrike, a da me ne bombardiraju o velebnoj atmosferi na partizanu i tome kako su dočekali Hezonju. Aleluja!
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Kako kome. Ja nikad nebi pogledao utakmicu Eurolige prije utakmice NBA, ali baš nikad. Euroligu upalim tu i tamo, kad nemam nis pametnije za radit, a NBA gledam iz gušta
  • Ali
    2.2k


    Evo jutros na jednom kvazi .hr portalu u kad kliknem "sport" od prvih 13 udarnih tema je 8 o partizanu???
    Naravno iza tih 13 ide Đoković itd...

    Jeli zna netko neki portal imalo relevantan a da nema većinu vijesti iz srbije
  • Mlađi referent
    12.3k


    Prisjela mi jutarnja kava kad sam vidio “pogledajte kako su grobari dočekali igrače”

    No dobro, da ne spamamo krivu temu
  • morales
    128
    kakva su ocekivanja vcrs za nba prolaze li dalje philadelphia i denver
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da ce Boston izjednaciti. Ako pitas zbog kladionice, topla preporuka da ne igras nista.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Boston i Denver pobjede.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Sixersi i Nuggets

    Ne vjerujem u Boston veceras
  • NORTE
    11.5k
    nekad je Partizan bio stup srpske košarke, sad tamo nema jednog igrača za njihovu repkumiro
    I moguće da neće osvojiti ni trofej u ovoj sezoni.

    U kupu izgubili od Zvezde. U Euroligi ispali kao nitko nikad.
    U finalu Aba lige će na jednako jaku Zvezdu. Domaću ligu su opet odjebali.

    U nogometu neće osvojiti ni 2. mjesto koje vodi u kvalifikacije Lige prvaka.
    U kupu su ispali u 1/16 finala od Sremske Mitrovice.
    U KL ispali doma od Sheriffa nakon što su vodili 2:0 ukupno.
  • marcio amoroso
    36.6k

    I opet su u nogometu science fiction za sve naše klubove osim Dinama, a u košarci science fiction za sve naše klubove.
  • NORTE
    11.5k
    I opet su u nogometu science fiction za sve naše klubove osim Dinama, a u košarci science fiction za sve naše klubove.marcio amoroso
    Iako igraju dobro tu zaista smiješnu KL, dok se naši sramote, pitanje koliko su SF kad bi izvukli Haj, Ri, Os u dva dvoboja.

    Isto tako, naša košarka zaista nije za usporedbu s njihovom, ni s lošijim Partizanom, a kamoli ovim na pogon države i državne naftne kompanije.
    Prije mjesec dana su za poen razlike pobijedili u Splitu, a ova Zvezda izgubila od Cibone i Zadra.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Prije mjesec dana su za poen razlike pobijedili u Splitu, a ova Zvezda izgubila od Cibone i Zadra.NORTE

    Znaš sam da su to bile nebitne utakmice. Njima da treba 40 razlike dobili bi 40.

    Iako igraju dobro tu zaista smiješnu KL, dok se naši sramote, pitanje koliko su SF kad bi izvukli Haj, Ri, Os u dva dvoboja.NORTE

    A gle, ne možeš od klubova koji ispadaju od Kyzilzhara i Gzire očekivati da dobiju Partizana.
  • ksapi
    2.9k


    Baš kao što Marcio kaže, to su tekme koje oni ne doživljavaju, tankiraju ih da bi bili odmorniji i spremniji za Euroligu. S tolikim fondom utakmica to se mora raditi. Da je bitno otresli bi sve naše 30 razlike.
  • Keyser Soze
    10k
    Partizan u ovom trenutku nije jači od Hajduka i tovarima bi bilo najbolje da njih izvuku u 3. pretkolu jer su ovi nositelji, a raspadaju se.
    Kaj se košarke tiče, Partizan je 2014. imao onu generaciju s Pavlovićem, Milutinovom, Gagićem, Bertansom, Bogdanovićem i poraz od Cedevite ih je toliko unazadio da se tek sad oporavljaju od tog, ali uz veliku pomoć države. Tad su imali jaku bazu srpskih igrača koji su prije ili kasnije igralu u NBA-u ili jakim europskim ekipama, a sad se svode na to da u ekipi imaju jednog Srbina i to nebitnog Trifunovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.