• Maximo
    491
    Ako će biti 5-8 dolazaka kako je rekao Šimićog1986

    Kad je to rekao?
  • Maximo
    491
    Pitanje koliko će od tih 5-8 igrača bit pojačanja, ali zvuči obećavajuće.
    Nema nikakvih glasina o potencijalnim kandidatima, doduše valjda su svi koje su spomenuli po tiskovinama dosad već bili na pragu dinama, a onda ni blizu....
  • OsamŠest
    3.4k

    Idealka. Nek rade u tišini, daleko od medija i nek nas iznenade. A mi ćemo nekak prožvakat pokušaje Sportskih novosti i ostale ekipe..
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Pitanje koliko će od tih 5-8 igrača bit pojačanja, ali zvuči obećavajuće.Maximo

    A ne mozes ocekivat da ce svi biti u startnih 11,za takvu kvalitetu treba ozbiljan novac
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ispod 30 milja ništa. Bar je to moje mišljenje... Baš dajemo u zadnje vrijeme previše igrača ispod cijene, moramo to promjenit.
  • Beowulf112
    328

    Malo sutra cemo to dobiti.Plafon je po meni sto mozemo ocekivat 20M€
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ako su za Kiwiora dali 18 milijuna racunica je jasna
  • xavier
    12.1k
    Problem je liga i bojim se da je 20-ak milijuna ili eventualno nešto malo više maksimum koliko možemo dobiti za igrača iz HNL-a, bez obzira koliko je dobar.



    On je došao iz talijanske lige. To je nešto drugo.
  • Nino Bule
    13.7k
    Mozemo dobiti koliko nam se nudi, decko je prerasto hnl i koliko god je normalan i profesionalac vidi se da je glavom vec van hnl-a i dinama tako da ni ne mozes bas odbijat ponude od 20 mil da ostane jos jednu sezonu pa da nastavi s ovom proljetnon formom i sroza si cijenu. Pustimo zelje i pozdrave, za sutala postoji interes vise klubova sto znaci da ne ide ispod cijene jer ga se mora prodat jedinom kupcu nego je to jednostavno njegova realna cijena trenutno.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Slazem se, rijetki su otisli za vise ili slicnu cijenu (Olmo, Gvardiol, Pjaca), ali da se osvrnem na ovo



    Mislim da se podcjenjuje dosta HNL kao liga, i dok god mi tvrdili da mu je to realna cijena i da treba prihvatiti i 16 i 18 milijuna necemo onda u blize vrijeme ni ostvariti jos veci transfer jer cemo se prikazati kao limitirani po tom pitanju. Pa HNL je u vrhu Europe (18. liga po koeficijentu), e sad druga stvar je sto mozes ici na rizik i reci 30 milijuna ili nista pa izvisiti opasno ili biti realan pa prihvatiti i cijenu od 16-18 milijuna. Mislim sto kazes da je taj Kiwior iz talijanske lige ne znaci nista, ja ne vidim da je odigrao sta zapazeno u Arsenalu zasad a Spezia u Italiji je mislim par razina ispod Dinama tako da mi to nema smisla. Ipak smo prepoznatljivi na europskoj razini tako da i da se podigne cijena na makar 20 milijuna ne vidim razlog zasto ne bi prihvatili.

    Kasnije ce doci i do Baturininog transfera, bas zbog toga ce isto otici za do 20 milijuna a da igra u Benfici vec bi sad bio na 20.
  • SAS1987
    14.7k
    Ja Sutala nebi prodavao prije zime. Nema sanse.

    Uz to, Arsenal nije klasični razvojni klub koji igraca nakon dvije, tri sezone prodaje dalje pa se smanji vjerovatnost izplate nekog procenata sledjecog transfera.

    Za više novca smo prodali Pjacu, Olma, Gvardiola, Modrica itd tako da bi bio nezadovoljan ak se Sutala vec mora prodati da je ukupna vrijednost transfera sa bonusima ispod 25 milje.
  • xyz
    840


    Ne treba se pri prodaji ugovoriti postotak od sljedeće prodaje. Kad prodaješ u etablirani klub staviš klauzule o uspjehu ekipe. Npr. za svaki plasman u Ligu prvaka, za svaki trofej, za njegov učinak itd. Inače, postotke od sljedeće prodaje treba osigurati na neki način jer će se igrači u budućnosti sve više razmjenjivati bez novčanog obeštećenja.

    Što se tiče Šutala - neka odigra završni turnir Lige nacija pa će se onda znati više. Mi njega ne prodajemo kao HNL igrača, nego kao prvotimca reprezentacije koja je na zadnja dva SP bila druga i treća.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Npr. za svaki plasman u Ligu prvaka, za svaki trofej,xyz

    Ne prodajemo u City već Arsenal, ostat ćemo kruha gladni :rofl: :rofl:, šalim se naravno.

    Europu je igrao, upao je u repku, jak ugovor do 2028.
    Mislim da imamo sva prava od ovog ipak očekivat ‘jači’ transfer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions