• San Lorenzo
    15.6k
    Jedina dva igrača koje ne bih prodavao su Ivanušec i Livaković, tim redosljedom.
  • Orc123
    8k
    Biscan vidi nesto u Topicu ali moram priznati da ja i ne vidim nesto....bar ne trenutno. Mozda neka 3. Spica iako je on krilo ali nekako mi nezgrapan za krilo pogotovo za seniorski nogomet. Jedino nije los u skoku pa bi mozda mogao biti 3. Napadac iako cak ni to mi nema neke logike. Ja bi ga radje dao negdje na posudbu pa da se pokaze i dokaze....ali sve je na Biscanu i ako on vidi u njemu potencijal da ostane nek ostane...
  • San Lorenzo
    15.6k
    Bišćan je s Topićem na treningu svaki dan po par puta...ti Topića vidiš jednom tjedno po 20-30 minuta...uviđaš li razliku?
  • bluepower86
    941
    Da si bio na poljudu itekako bi vidio ono sto Biscan vidi u Topicu.Lp
  • Orc123
    8k
    Kao sto sam i napisao ako on vidi nek ostane....ali po meni bokje mu je da igra negdje po 90 min, nego da sjedi i skuplja mrvice...za mladog igraca jr bitno da igra, samo tako moze napredovati....
  • blue heart 72
    1.7k
    Potegnul se tu Petko. Ja osobno bi volio da ostane, ali on je jedan od onih igrača koji polarizira. Kod njega je rijetko neki prosjek, ili "weltklasse" ili nevidljiv. Istina, jedan je od lidera ekipe, ali mislim da je i on svjestan činjenice da ovo što ima ovdje, najvjerojatnije neće imati nigdje. Neka sam procjeni isplati li mu se kockati, pogotovo dok vidi kako je završil Orša koji ima drugačiji pristup treninzima od njega
  • SAS1987
    14.7k
    Ostaje i pitanje kakve su mu realne opcije. Oršić je u europi čuda radio pa na kraju imao ponude Southamptona, Burnleya i sličnih polovnjaka...
  • Nino Bule
    13.7k
    Petko bi mogo imat ponude talijana i turci, rusija vise nije opcija tako da ja mislim da su sanse da ostaje 90%. Ivanusec i sutalo 90% da idu, za livija stvarno nemam procjenu.
  • Orc123
    8k
    Ma ni jednom top klubu Petko nece biti zanimljiv radi jednostavnog razloga a to su godine. S druge strane Livi je u najboljim vratarskim godinama i sigueno ce biti trazen. Ivanusec ako se sad ne proda nece se nikad. U najboljim je godinama i igra odlicno iako bi ja bas volio da ostane.
  • Beowulf112
    328
    Treba dovesti Orsica,Despodova,lijevog beka i mozda vratit Sunjica ako se skockao u glavi,plus jedna spica...od transfera koji nam mogu donijeti neku lovu a da ih ne osjetimo previse su sigurno prodaja Kuleta...ivanusec se prometnuo u lidera..bilo bi ga dobro sacuvati
  • Zagi
    7.7k
    U kontekstu Vipotnika i slo lige...

    Bartol Barišić (20 godina, 1.1. 2003)
    825 min , 5 golova , 0 asistencija

    Žan Vipotnik (21 godina, 18.3. 2002) 9 mjeseci stariji
    1799 min , 20g , 1 a

    Hipotetski da izjednačimo minutažu, Bartol bi ovim tempom došao do 11 golova.

    Suhe brojke koje ne znače gotovo ništa ali nemamo ga s kim usporediti pa eto.
  • Armagedon13
    959
    Majer ide iz Rena nama 20% ,nije loše,traže 40M od Newcastla
  • og1986
    2.9k
    Ako će biti 5-8 dolazaka kako je rekao Šimić. Znači i da će biti brdo odlazaka, ponajviše sa posudbi, kaj me i veseli.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Vjerojatno se ide na to da se dovede iskusan stoper,prva opcija za lijevog beka,jos jedan vezni igrac da se Misic rastereti,oba krila i dva napadaca
  • marcio amoroso
    36.5k
    Stoper, lijevi bek, desno krilo i dva vezna su mus. Zato je minimalno 5. Ostali ako netko ode. Ako ode Ivanušec onda još i lijevo krilo, ako ode Šutalo onda još jedan stoper i tako dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions