• BBB Sibenik
    3.9k
    Jeste li kontaktirali nekog iz Dinama za analizu Milana?

    „Dinamo nam je izašao ususret, poslali su nam snimke taktičke kamere i zahvaljujemo im na tome“

    Trener juniora Hajduka, Budimir uoči polufinala LP za juniore
  • Dino
    2.2k

    Ovo je za rubriku “nismo isti” :wink:
  • OsamŠest
    2.5k

    Bravo Dinamo!

    A sretno i njima u polufinalu..
  • The Undertaker
    3.9k
    E ovo je pravi gospodski potez.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Iz clanka sa portala gol.hr.

    Postignut je konsenzus da se o glavnim statutarnim pitanjima mora provesti referendum, na koji treba izaći 70 posto članova kluba te će biti potrebna natpolovična većina da bi se statutarne odredbe mijenjale.

    Taksativno to su:

    - ime kluba, preoblikovanje kluba i eventualna privatizacija, pripajanje i spajanja kluba, grb kluba, boja kluba i lokacija stadiona.
  • Infinity
    15.2k
    Na koji nacin se u Dinamu biraju klinci koji s igracima izlaze pred utakmicu Lige prvaka? Nesto me pamcenje ne sluzi najbolje, u HNL-u te prakse nikako nema?

    Upravo gledam neke bolesne cifre koje pojedini klubovi u Engleskoj traze da se plate kako bi klinci izasli na teren s igracima. Sve je tu do 700-800 funti, smijesan novac u nogometu, ali bolestan za roditelja ciji klinac zeli izaci na teren sa svojim idolima.

    Pada mi napamet da bi, ukoliko HNS to dozvoljava, cak i u HNL-u trebali da primjenjujemo tu praksu, a da klinci koji izlaze na teren budu djeca vlasnici godisnjih ulaznica. Sve bi se moglo odrediti lutrijom. 22 klinca s igracima i jedan koji nosi loptu je 414 djece samo kroz HNL utakmice. Plus je tu Europa i Kup, potencijal za jos 200tinjak.

    Nisam siguran da ih toliko ima godisnje, ali bi neki mogli biti i dvaput. Mislim da bi svakom klincu to bio dozivljaj, a roditeljima motiv da kupe godisnju ulaznicu za svoje dijete i omoguce mu tako nesto. Nije lose ni baciti oko na rodjendane, te ponuditi da djeca izlaze na teren na svoj rodjendan ukoliko se utakmica s istim poklapa.
  • Fanboy
    2.1k


    Treba izdvojiti barem 15 do 20 % da budu djeca koja dolaze iz obitelji sa manjim primanjima, djeca iz domova za nezbrinutu djecu i slično...Toj djeci bi zajednica i klub značio više nego ostalih 90%, to ti postane jedan od životnih oslonaca, zajednica ti postane obitelj, navijači braća...

    Doslovno se identificiraju sa klubom, a i klub bi mogao takvima darovati recimo školsku opremu( torba, bilježnice i slično...) što njima puno znači.

    Treba se uključiti u zajednicu, no isto tako treba paziti jer kako kažu Prljavci u pjesmi, bogati se za sebe pobrinu i tu bi bilo guranja određenih klinaca kako to već inače biva, osobito na važnijim tekmama.
  • markoli
    1.6k
    Broj nastupa u zadnjih 20 godina za Dinamo (2003/04 - danas). Naravno ova sezona se još ima za odigrati.
    Livi kroz dvije godine može prešišati Ademija ako bude zdrav i ostane u klubu.

    kz3lb0tq6rom0z1p.jpeg
  • marcio amoroso
    31.9k
    Gojak i Hilal najveća iznenađenja meni.
    Ivanušec isto već dosta nakupio.
  • OsamŠest
    2.5k
    Kakva je Sammir glava.. Prije bi po njemu nazvao teren, nego po Modriću.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ono je bila anketa u kojoj su bili uključeni samo igrači koji su prošli školu nogometa u dinamu a osvojili LP..tako da je zato bio onaj izbor a zašto je izabran modrić a ne recimo boban, to je već druga stvar.. gledajući samo uspjehe i titule, jasno je zašto.. s druge strane, zvone mnogima kao i meni će uvijek bit kapetan..

    a valjda nisu smjeli staviti daria i igora u izbor

    a zaboravili lovrena i još koga???
  • Eduardo
    17.2k
    Gojak i Hilal najveća iznenađenja meni.marcio amoroso

    Hilal i Fernandes stigli u istom prijelaznom roku. Soudani ima 38 nastupa više i sezonu više u Dinamu. Recimo da im je obojici Dinamo kruna u njihovim klupskim karijerama. Nigdje nisu odigrali više utakmica i zabili više golova nego kod nas.
  • Droljo
    4.7k

    Šta nisu bili kapetani samo?
  • Mr Anderson
    5.3k

    U svakom slučaju. Realno, Sammir je više dao Dinamu nego Modrić.
  • Jaro
    5.4k
    U svakom slučaju. Realno, Sammir je više dao Dinamu nego Modrić.Mr Anderson

    i vjerojatno manje uzeo/ukrao :zip:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.