• Armagedon13
    958
    Danas preuzeo token,kao član kluba.Svi članovi imaju mogućnost besplatno preuzeti token
  • masacusec
    3.1k
    Prejebeno kretenska ideja išta Dinamovo nazivati po modriću!
  • San Lorenzo
    11.4k
    Totalno, otkad je otišao, neznam jel nas gdje spomenuo ili nas se sjetio...mislim da se javio sa čestitkom nakon Tottenhama i to je to...mada, s obzirom na njegove dobro poznate probleme s pamćenjem, možda nas je zaista i zaboravio.
  • OsamŠest
    2.6k
    Gledano sa strane njegovog učinka i značajnijeg uspjeha u Dinamu, nema nekog smisla. Međutim, gledano sa strane dodatne popularizacije samog kluba, to je skroz dobar potez. Modrić je vani ono kaj kod nas nikad neće bit.

    Kad smo već kod modernih stvari, jučer smo se dotaknuli Eduarda, skautinga po Južnoj Americi i njegovom većem angažmanu nakon odlaska Mamića i društva, pa bi nadodao da ga je klub na Instagramu odnedavno počeo pratiti. Možda neka od naznaka. :smile:
  • Rex Ramae
    2.4k
    Bitan naziv kao i sam teren
  • Crle
    354
    Istina, bar ćemo brzo zaboraviti po kome se zove.
  • nemapredaje
    1.9k


    Nadam se da tog terena u bliskoj budućnosti možda neće ni biti
  • Ludovic IX
    5.4k
    Ademi 2019-e:

    PLAVI GENERAL
    Životni intervju kapetana modrih: 'Za vrijeme suspenzije najveća mi je podrška bila djevojka Andrea. I Zdravko Mamić'

    "Znam da je Zdravku teško gledati iz daljine uspjehe Dinama kojeg je on stvarao, kao što mu je bilo teško gledati reprezentaciju u Rusiji. Iskreno se nadam da će izaći kao pobjednik u svojoj borbi. On je stao iza mene kad mi je bilo najteže u životu, a sada sam ja uz njega - govori Ademi poprilično naglašeno."

    Ademi je dao puno više dinamu od Modrića ali 100x puta više ljudi u svijetu zna za dinamo zbog Luke Modrića nego zbog Ademia.

    Modrić je napravio što je napravio, on s tim mora živjet ali mu sad zatrt ime u dinamu , nema smisla. On će biti zauvijek bivši igrača dinama koji je osvojio sve što se može osvojiti i do toga je došao i time što je bio u dinamu.
  • plavi67
    920
    tako je , svi smo uz zdravka, jer ak oode zdravko idemo i mi.
    ulica oće uništit klub opet, dokle??? sram vas bilo ,rušite Hrvatsku.
    zdravko uz tebe smo i čekamo krivi korak da nam se vratiš u bajbukanu da te dočeka vatromet dan i noć
    najte zameriti, prebacilo me :D
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Dinamo je klub partner nove sezone Utakmice života
    Prošle godine je bila Istra
  • Vučko53
    172


    Hm koliko se sjecam Dinamo je bio i prve sezone pa dao ugovor za Dinamo 2.
    Ne kuzim za sta bi sad mogli dat ugovor
  • BBB Sibenik
    4k
    ‘BIVŠI SUIGRAČI KAŽU MI DA JE U DINAMU SADA ODLIČNO, KLUB JE NA PRAVOM PUTU, A BIŠĆAN JE ODLIČAN TRENER‘ Ademi

    Zamisli sad koja je tuga bila od atmosfere u svlačionici pod Cancelottiem u zadnje vrime.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne znam, vidim sad na netu da je 2021 Gorica bila, a mislim da je to bila prva sezona?
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Je je, toni mrkić pobjedio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.