• Infinity
    16.5k
    Ne znam jel mogu glasati neregistrovani clanovi, al mene od prvog dana fascinira cinjenica da na bas svakoj temi utakmice ima ovih sto misle da ce Dinamo izgubiti
  • ZDS86
    206
    Ja sam glasao za gruzijce,cisto iz zajebancije :wink:
  • Hipo
    406
    I mene to malo čudi...ali zapravo, čemu onda anketa? :grin:
  • reziser
    6.8k
    koliko novih profila na prognozi....:cool:
  • Mr Blue
    4k
    Samo neka revni admini paze da nije riječ o istom kompjuteru. Ali da, Predictor je hit!
  • Infinity
    16.5k
    Idu objave na fb, tj. reklame tako da je ocekivano da ce predictor privuci nove igrace. Za sad smo imali slucaj samo u probnom kolu da je netko igrao s vise profila.
  • Bosna86
    11.7k
    Jos jednom napomena da ostavite svoju pricu zasto volite Dinamo, ne budite lijeni
    I da ako ima neka cura koja cita Zonu, nek se ne boji ostaviti svoju pricu, bilo bi zanimljivo cuti bar jednu pricu iz drugog kuta.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/248/moja-prica-zasto-volim-dinamo-zagreb
  • Infinity
    16.5k
    Ja sam lijen za tipkati duzi post na mob, ali obecajem da cu istipkati dok budem za kompjuterom imao koju minutu viska :grin:
  • Bosna86
    11.7k
    Ma za tebe nema brige
    Problem je ova skupina ljudi zvana TREBALO BI, jedna od zamjerki Zoni je bio pretjerani defetizam, odnosno da se u svakoj temi nesto mraci, onda se pokrene nesto simbolicno 10 ljudi napise post za koji realno treba 7 min zivota odvojiti, pljuvalo se po bojkotu, po ljudima koji su imenom i prezimenom stali kontra rezima, govorilo se kako TREBA to pravno izvesti, okej nema problema momci naprave DTSM, uclani se 150 ljudi preko njih ( i ovo je previse sto sam rekao), pljuje se po grupi kako vise mrzi Mamica nego voli dinamo, govorilo se kako TREBA pozitiva, okej nema problema dodje ljeto 2018 pozitiva Dinamo, Boysi navijaju 90 min za DINAMO, dodje prva obicna utakmica Kop cini 200 ljudi, govorilo se kako se samo laje preko interneta i kako TREBA napraviti model koji ce pokazati svima kako ''ulica'' moze voditi klub, okej nema problema momci naprave Futsal Dinamo, kao rezultat na obicnoj utakmici ne moze se napraviti kop za navijati, a na izbore dodje 90 ljudi.. Pljuje se po Mamicu, po upravi, govori se kako TREBA organizirati izbore, okej nema problema doci ce i ti izbori, a kad dodje taj dan na iste te izbore ce izaci jedno 1500 ljudi i to prve godine, poslije ce i to opadati i opet ce se poceti govoriti kako TREBA privatnik... jebeni NK TREBALO BI ZAGREB i njegovi usrani TREBALO BI navijaci ... bi TREBALO BI, ali govnjivom motkom
  • Kwedi
    3.8k
    @Bosna86 al takva TREBALO BI paradigma ti je i u drugim klubovima, drugim sportovima, drugim područjima života, da ne velim u društvu generalno.

    Ne vrijedi se sekirati.
  • vjeko1701
    8.6k
    Zanimalo me dal se ikad okupljate za neki mali nogomet il košarku? Dok sam ponekd u zg-u nemam svoju ekipu a nisam ni igrao već dugo a baš mi došla želja.
  • andy
    115
    jel mi moze netko preporucit kafic za gledanje tekme protiv madjara u Osijeku...

    par puta sam gledal na promenadi u razliticim kaficima ali nije mi se bas svidjalo(bez tona, bez interesa drugih gosta itd.)
  • Bosna86
    11.7k
    U 19:00 podcast inkubator Braco i Jajan... Bar malo da skrati vrijeme prije utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.