• Krizy
    43.3k
    Pašalić može biti zamjena desno ako će Špikić biti zamjena lijevo. Iako ne znamo jeli dovoljno dobar i za zamjenu. Možda mogu i Rukavina ili Topić koliko i Pašalić.
    U reprezentaciji se činio zanimljiv ali to nije neki pokazatelj, kada gotovo da nema ligaških seniorskih nastupa.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Iz Rijeke su se oglasili da nema ništa od Frigana u Dinamu. Odgovor na navodnu izjavu da je riješeno sve. Možemo pričati i nagađati koliko hoćemo ali nećemo znati do transfer roka i dok ne vidim da drži dres i potpisuje ugovor. Zato osobno ne pratim previše transfere jer ovi naši a i izvana samo pišu jer moraju nešto napisati. Sad zapravo bolje pitanje jel se uopće tko oglasio ili i to pišu tek tako.
  • Zagi
    7.7k
    Pašalić je non stop ozlijeđen.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da, ali vrlo blizu ambideksteraMlađi referent

    Baš sam išao provjerit sad kad je već vjerojatno naš:

    U zadnje dvije sezone je dao 15 golova iz igre, a od njih:
    - 7 ljevicom
    - 5 desnicom
    - 3 glavom

    Dao je i tri asistencije:
    - jedna ljevicom
    - jedna desnicom
    - jedna glavom

    Za U19 je dao 4 gola;
    - dva ljevicom
    - jedan desnicom
    - jedan glavom

    :grin:
  • Herñan Crespo
    88
    Mislim da bi trebalo ovog Vitopnika potipisat, prije njege nego Frigana. Inace bi cackao vise po sredini i obrani nego naprijed.

    Iako krilo je isto obavezno. To ako Frigan zna igrat nek dodje i on i Vitopnik. Ili Kacavenda umjesto Frigana.

    Volio bi Zapera vidjet kod nas. Zna zadnjeg veznog igrat i Stopera.
  • Captain America
    17.7k
    Ako ne nađemo lijevog beka, idemo s 4 stopera ko Pep :strong: Perić, Perković, dupli Šutalo, Gurlica, a i Rile može pokrit.
  • xavier
    12.1k
    Problem s Kačavendom je što bi ga doveli kao krilo što on zapravo nije. On je primarno ofenzivni vezni (kolokvijalno "desetka"), a zatim "osmica". No igrom slučaja trenutno igra krilo u Lokomotivi. Nezgodno je što imamo Baturinu na toj poziciji. Eventualno ako je plan da nam sredinu drže Mišić, Kačavenda i Baturina plus dva krila. Onda bi valjda Ljubičić bio backup ili..?

    No tu dolazimo i do Stojkovića koji je još jedan ofenzivni vezni. Da ne govorimo kako je i Ivanušec zapravo ofenzivni vezni, a ne krilo. Malo previše igrača van prirodnih pozicija za moj ukus iskreno.
  • Krizy
    43.3k
    Kako je krenulo u obrani ćemo imati 4 stopera a iza napadača 3 veznjaka (krila Ivanušec i Kačavenda, of. vezni Baturina) :cool: :razz:
  • xavier
    12.1k


    Pa nije u kamenu zapisano da moramo igrati 4-2-3-1.

    Za kadar koji imamo 4-4-2 "narrow" (defanzivni vezni, dva srednja vezna, ofenzivni vezni) čini se prikladnija.
  • Krizy
    43.3k
    Naravno, zezam se jer su već pisali da ćemo s 4 stopera a i nekako se dosta piše o kupnji krila pa :grin:
    I ja sam pisao o toj formaciji ljetos, nešto slično igra Salzburg.
    No za to moramo imati "Ristovskog" i na lijevom boku.
  • xavier
    12.1k


    Istina, za tu formaciju moraš imati beka koji može pokriti defanzivno, ali mora biti opasan i ofenzivno. I to stalno ponavljati.

    Rile je baš prototip igrača kakav je potreban za tu poziciju.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Mi za tu formaciju nemamo fizički moćne igrače koji su prijeko potrebni. Perić, Mišić i Petko to prvi ne mogu igrati.
  • xavier
    12.1k


    Ne moraju svi igrači biti takvi i jedno je formacija, a drugo načina igre.

    Ali da, ja bih rekao da nam za tako nešto nedostaju dva igrača. Kako je @Krizy napisao, "Rile" na lijevom beku te jedan fizički moćan zadnji vezni.

    Govorim naravno za Europu, ne za HNL.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja imam osjećaj da je Petko napadač kakav Bišćanu nikako ne paše, isto kao što mislim da ni Tolić nije tip igrača kakav bi Igor htio.. baš me taj dio zanima
  • xavier
    12.1k
    Tolić nije tip igrača kakav bi Igor htioMlađi referent

    Pa Tolić je promijenio dosta trenera u Dinamu i svima je zajedničko da ga niti jedan nije htio. Rekao bi čovjek da je problem ipak u njemu, a ne u trenerima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions