• Droljo
    8k
    Brzo se zaboravljaju drpićeve, karlosove, šimunićeve, bosnarove, benove greške. Lik nas je doveo u lp i dao sam sebi šansu da pogriješi u 90 i nekoj minuti... Strašno koliko droljenja a tip profesionalac za poželjeti. Koliko samo su ostali mogli učiti od njega po pitanju požrtvovnosti i svega. Ali neka, penal kontra šahtkara je neoorostiv..
  • Mlađi referent
    12.3k
    drpićeve, karlosove, šimunićeve, bosnarove, benove greške.Droljo

    Izuzev Šimunića stvarno si nabrojao ekipu za popizdit. Sumnjam da njih netko drži kao stopere kakve želimo u Dinamu.

    Lik nas je doveo u lpDroljo

    Nije nas doveo u LP, protiv Rosenborga i Ferencvarosa je sjedio na klupi.

    dao sam sebi šansu da pogriješi u 90 i nekoj minutiDroljo

    Na njemu je da sebi da šansu da odradi ono za kaj je plaćen i osigura klubu dobro, a ne da si daje prilike za grešku

    penal kontra šahtkara je neoorostiv..Droljo

    Penal kontra Šahtara najviše boli u rezultatskom smislu, ali na to ide još masa frustrirajućih grešaka
  • Nino Bule
    13.8k
    Ako frigan stvarno ima zelju doci i jos je dobar s biscanom, stvarno nemam nista protiv samo nek se klub ne odrekne jankovica, nek dobije jednu sezonu rotacije sansu pa ga onda otpisuj.
  • maddaddam
    2.9k
    Katarina je protiv Totića skinuo loptu sa gol crte u 116. Toga se naravno nitko ne sjeća. Uz njega su stasali i Joško i Josip, dio je ekipe koja je skinula europsko prokletstvo i mislim da je na kraju puno više pluseva nego minusa. Ali minusi se potenciraju. Dovedite nam još dvije Katarine da betoniramo obranu u idućih 5-6 godina i ja sretan.
  • Jurki
    11.7k
    slazem se u potpunosti.
    I da kad bi bar svi igraci koji su prosli kroz Dinamo ili su jos uvijek u Dinamu imali taj nivo profesionalnosti di bi nam bio kraj.
    I kad nije bio dio udarnih 11 covjek je šutio, trenirao i cekao svoju šansu.. i kad ga je Cacic zvlekel van iz naftalina covjek je opet grizel na terenu.
    Imali smo priliku gledati kak bi se profesionalni nogometasi morali ponasati na terenu i van njega.
    Edit: bit ce definitivno upisan zlatnim slovima u Dinamovu povijest.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa i asistirao je protiv Atalante, drzao obranu s igracem manje protiv Shakhtara.. Uostalom, mi smo u toj poziciji bili zbog blackouta njihovog golmana u prvoj utakmici, covjek se isao iskupit i isprovocirao KTCa. Jedan Zidane nije ostao hladan na provokacije u finalu SPa, zadnjoj reprezentativnoj utakmici pa ga ne razapinje niko.
    Covjek je bio stup ekipe koja je docekala to proljece, sad vec u finom nizu. Imao je priliku bit i dio ekipe koja bi ostvarila povijesni uspjeh u LP, ali jebiga. Uz Dilavera, Livakovica, Ademija, Petkovica, Olma, Orsica glavni razlog za preokret luzerskog europskog mentaliteta.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Mozes li nabrojati top 5 gresaka?
  • jp23
    2.6k
    I asistirao je Bruni Petkoviću u toj istoj utakmici (3-3) protiv Shakhtara kada smo gubili 1-0.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mozes li nabrojati top 5 gresaka?IstinaZaDinamo

    Nije baš da sam razmišljao kojih mi je top 5 grešaka KTC-a, ali ono ovak iz glave taj Šahtar, ona Pula i nevjerojatno glup crveni u borbi za važne bodove, Cluj definitivno, Tottenham i Villareal radi važnosti utakmice.

    Ali bilo je tu još disasterclassa u jako važnim tekmama gdje je izgledao kao amaterčina iako nije napravio krucijalnu grešku za gol ( prije svega mislim na YB i Anderlecht gdje je pocrvenio opet na glup način, sreća pri kraju). Naravno, bilo je i onih top gdje je izgledao kao na steroidima.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Stari moj Ramos ima vise crvenih nego iko, Van Dijk ima kikseva koliko hoces, Sutalo nam u zadnje vrijeme poklanja svasta, Gvardiola je Sutalo morao cuvat zadnju utakmicu...
    A ti si doveo iskusnog stopera za placu osrednjeg bundesligasa i ocekujes tocno sta? :lol:
  • Mlađi referent
    12.3k


    Očekivao sam da bude nešto bolji s obzirom na CV, na kraju sam već rekao, meni ok igrač, jedino sam hejter bilo kakvog mistificiranja. Dosta dao, dosta uzeo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ok, necu cjepidlacit, ali St. Ettiene i nije neki velikan vec puuuunooo godina...
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Pa nije ni da nisu tada bili. U 3 sezone koje je Teo proveo tamo su usli u Europu jednom, jednom su bili 7 i jednom 8 (prvih 6 ide u Europu)
  • Droljo
    8k
    masa grešaka u sezonama kad smo rušili (pozitivne) rekorde. Da bar svi griješe kao ktc. Gdje bi nam bio kraj. Ili da nam je umjesto njega igrao van dajk pa bi uzeli ligu prvaka valjda..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions