• San Lorenzo
    16k
    Pridružujem se željama za povratak Badelja.
    Što se Šunjića tiče, on se nije htio vratit u Dinamo prošlo ljeto, tako da neznam u kojoj paralelnoj stvarnosti će htjet doći u hajduk.
  • Captain America
    17.8k
    Panjevi cijepljeni od stvarnosti su planirali dovest Boška prošlo ljeto pa su se morali zadovoljit Burekovićem i Čidom. Još sanjaju Perišića, skakačinog brata, Bašića, Moru, Laciku... Na kraju će dovest drugoligaške igrače jer nakon pokrivanja minusa će jedino za to i imati.

    Ako naša struka procijeni da je Šunjić taj, Šunjić će i doć ako se odluči na povratak u Hrvatsku
  • Nino Bule
    13.9k
    Ne znam za sta ce imat al sunjica nikako ne vidim tamo, osim para decko je dinamovac i da ima iste/slicne ponude bira dinamo
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Panjevi cijepljeni od stvarnosti su planirali dovest BoškaCaptain America

    "Ništa od Biuka ako Boško ode u Dinamo" :rofl:

    Ja sam tako čuo, a koliko se sjećam Šunjić je forsirao odlazak, nikad se nezna s takvim stručnjacima kaj im je u glavi
  • NitkoBitan
    17.9k
    Najbolje bi bilo ak bi imao nekog talentiranog mladog Afrikanca (ne znam više kak je politički korektno reći), nekog tko bi jednog dana mogao biti kopija Kantea, a koji bi pristao biti rotacijski igrač u Dinamu.Mr Anderson

    Kada je iti jedan HNL klub (ne samo Dinamo) bas pogodio sa nekim crncem (mislim na mlade igrace) da je kasnije igrac napravio dobru karijeru u ligama petice/reprezentaciji? A i od ovih starijih nismo bas nesto profitirali izuzev Teophila koji je bio solidan. Atiemwen, Moubandje, Gyamfi... sve promasaj do promasaja. Nije nasa struka bas najbolja po pitanju prepoznavanja tamnoputih igraca.
  • San Lorenzo
    16k
    Zadnjih pet godina je potvrda da se mi trebamo fokusirati na dovođenje igrača s našeg govornog područja i mentaliteta.
  • Sunja86
    1.2k
    Pršir iz Gorice isto dosta zanimljiva opcija što se tiče neke back up opcije za Mišića
  • Patak
    2.9k
    Zadnjih 10 2013 su došli Bakary Sare i Lee Addy, kasnije Tongo Doumbia. Jedino KTC je dao doprinos momčadi.
  • Droljo
    8.2k
    Prvo badelj. Ni čut! On je primjer skupog igrača koji na ne treba. Mogao je on prije 4-5 godina doći sad nikako. Veliš naša struka (koja struka btj? mamići ili vlak?) ne zna prepoznati tamnoputog igrača :lol: i biser za kraj: pršir lol pa zamislite da stsve nekog juniora od 18, 19 godina za bekap nekome u vezi umjesto da se odšteta plaća gorici... Pršir. Jesam se ja probudio u zoni sumraka jutros
  • xavier
    12.1k
    Pišete tu kako nikad nismo doveli "crnca" koji je kasnije ostvario dobar transfer i bio solidan u nekom jakom klubu.

    Ne vidim što to boja kože mijenja po tom pitanju. Koliko smo uopće takvih stranaca, bez obzira na boju kose i nacionalnost, doveli? Naravno da je tu Olmo, ali osim njega?

    Rrahmani je sad naravno dobar, ali kod nas je bio u drugom planu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zašto je uopće bitno hoće li ostvarit transfer ako će nam biti dobar i koristan?

    Dao Bog da Livaković, Ivanušec i Petković nikad ne ostvare “dobar” transfer pa i oni upadnu u tu kategoriju iako su bijeli.
  • xavier
    12.1k


    Slažem se, napokon to sam ne znam koliko puta napisao. Samo odgovaram na pisanje s prethodnih stranica.
  • Droljo
    8.2k
    A panjevi u tzv skaut službi bi fakat mogli otvorit fm i prepisat 3-4 imena koje se može onda ispratit na tv-u. Ja ne znam kojega smo mi doveli preko neke vrste skautiranja. Sve samo preko ovog menađera ili preko onog predsjednika kluba... Neki od menadžera je spominjao drugu francusku ligu kao mjesto gdje dinamo treba tražiti mlade, potentne, a još donekle jeftine igrače. Slažem se i serie b možda. Ali za to treba imati nekakvu mrežu, nešto se treba raditi a ne otić u bugarsku pogledat jednu utakmicu ludogorca kao vrh skautiranja.
  • xavier
    12.1k


    Kad čovjeka pročita što pišete, zaključio bi da smo ispali u drugu ligu te da 10 godina nismo igrali Europu.
  • Droljo
    8.2k
    Ne. Nego je moglo puno bolje da se normalno radilo. Puno ranije smo trebali doći na nivo na kojem smo od dolaska bjelice recimo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.