• Mlađi referent
    12.3k
    Neovisno o tom treba li Badelja dovest ili ne, čisto fun fact, Badelj je u sezoni 2021-22 bio u TOP 10 po presijecanjima po tekmi u ligama petice + europska natjecanja, i najbolji u Serie A. Čak se ne bi iznenadio ni da je bio broj 1 u svim ligama petice + europska natjecanja, ali to bi morao dodatno provjerit, a trenutno nisam na laptopu.
  • Nino Bule
    13.9k

    To su samo drugi profili igraca na istoj poziciji koju igra i misic, najbolji imaju i misicevu kreaciju i sunjicev duel i agresiju samo to nije realno za nas. Mislim da ljude zavara kako miske izgleda na terenu ali on nije samo netko ko u obrani ide u rikverc i usmjerava (iako i to radi vrlo dobro) nego i iskace agresivno i presjeca lopte. Ovih kojih je pun teren i brzi su vise ne igraju pozicije sestice nego box to boxa, cak i osmicu i gore i pritiscu i oduzimaju lopte, jedan kante koji bi nekad prije igrao poziciju makelela svoju karijeru je proveo na desnoj osmici, r. ljubicic je igrao lijevu osmicu u rapidu, arijan ademi osmicu/box to box u dinamu. Misic je top rjesenje za europu, cak bi rekao da je najbolje utakmice odigrao u europi, ljudi iz stozera chelsija nakon nase pobjede pitali ko vam je ova 27ica, isto je navodno impresionirao salzburgov stozer. Sjecam se i pod kopicem seville koliko smo bolje izgledali sa njim na maksimiru nego tamo bez njega jer nije igro zbog zutih. Tako da ti garantiram da se nikakva zamjena za misica za europe nece trazit, on je fix i okosnica momcadi za velike utakmice
  • Nino Bule
    13.9k
    Sto bi dovodili igraca od 34 g,Orc123

    Zato sto je kvalitetan a prihvatio bi biti druga/treca opcija na poziciji.
  • miro
    4.5k
    Badelja bih odmah vratio za rotaciju, takvu loptu nema nitko u Dinamu trenutno, čak ni Mišić. Znam da nije bio brz ni kad je bio mlađi, ali nikad nije bio mlak igrač i uvijek je bio dobar u duelu
  • Rex Ramae
    2.8k
    I ja bih htio Badelja vidjeti kao backup Mišiću, dinamovo dijete i bivši kapetan s inozemnim iskustvom. Kao igrač s klupe može biti koristan sezonu dvije sigurno.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja mislim da se treba samo pogledati moju profilnu da znate šta mislim o povratku Badelja... :rofl:
  • Nino Bule
    13.9k
    Po meni nezanemariva stvar osim toga da je jos igracki dobar, sto badelj donosi karakterno svlacionici. Sami znamo koliko nam je ademi znacio za sve nase europske uspjehe, puno je pretumbacija i treba paziti na kemiju svlacionice, da nisu sva pojacanja igraci od 19-23 godine nego da ima i netko sa iskustvom velikih utakmica, a uz to veliki profesionalac i netko za kojeg svi bivsi suigraci/treneri imaju rijeci hvale. Naravno ne moze nadomjestit kapetana ali je primjer da sa 34 godine i ne bas bajnim fizickim predispozicijama igra u prosjeku 80 min u seriji b, tako da ako on moze kod biscana trenirat i biti spreman uskociti kada treba moraju i svi drugi novi i mlađi sutit i radit.
  • Captain America
    17.8k
    Dovoljno je pitat Dalića kolko mu je Badelj značio 2018. Za odmorit Mišića, odličan back-up.
  • Nolifer
    8.2k
    Slažem se za Badelja, da sam napisao nešto o tom igraču, reklo bi se star ovo ono uvijek kontra nešto.

    Donio bi iskustvo, pomogao bi sigurno mlađim igračima da budu još bolji. No treba se i nešto i njega pitati jel za to ili nije.

    Ali da samo kako bi onda izgledala trojka u vezi?

    Ljubičić - Badelj - Mišić?
  • Nino Bule
    13.9k
    Badelj klupa zamjena za misica, veza je misic ljubo baturina, imamo dovoljno utakmica i minuta da i starteve dobije. Naravno da se pita nesto i badelja al sumnjam da ne bi razmislio iz serije b vratit se doma u gajnjce.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Koliko sam ja cuo kolege s juga ce ga pokusat dovest.
    Kljucna rijec pokusat
  • marcio amoroso
    36.8k
    Koliko sam ja cuo kolege s juga ce ga pokusat dovest.
    Kljucna rijec pokusat
    Imamo Dinamo

    Žapera ili Šunjića?
  • marcio amoroso
    36.8k

    Oni će sigurno novac od prodaje Vuškovića uložiti u pojačanja. Ono šta im ostane nakon krpanja minusa. Imati će oni neki solidan budžet definitivno.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ne vjerujem osobno da će ga dovesti ali će pokušati, u to sam gotovo 100% siguran.
    Neznam baš koliki će im budžet biti, ali sigurno će pokušat dovest 2-3 malo ozbiljnija pojačanja (ozbiljnija za njihove kriterije).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.