• San Lorenzo
    15.8k
    Borevković je drvo, Barišić je baš izdanak Osječke škole, kao Šutalo, Škorić, ranije Vida, dosta agilan, dobar s loptom...netko je napisao da bi mu cijena bila 900k, što ne smatram kupovinom nego krađom...a možda bude i manja s obzirom na njihove čudne financijske kontrukcije i vjerojatno ispadanje iz top4 pozicije do kraja prvenstva.
  • Orc123
    8k

    Omeragic igra standradno u klubu cijelu polusezonu. Nije igrao zadnju utakmicu radi crvenog kartona. Obo sto sam ga ja gledao bio odlican. Barisic i On ne mogu stat u istu recenicu. Jeste gledali danas Barisica? Meni izgubljen u vremenu i prostoru bas kao i Osijek cijeli...Omeragic dolazi besplatno a za Barisica moras platiti odstetu za koju nitko ne zna kolika je. Bosko Sutalo? E prijatelju, ispostavilo se ono sto se pricalo jos na polusezoni kako ima problema oko te njegove ozljede i oporavka, zurili su isto bezveze....pitanje je dal ce on uopce biti spreman za pocetak sezone i u kakvom stanju ce se vratiti kad i ako se vrati.
  • Sunja86
    1.2k
    Da Omeragić igra konstano cijelu polusezonu gledao sam ga u tekmi protiv Young Boysa meni se sviđa i mislim da bi bio pojačanje za Dinamo odličan na lopti zna je fino povuć prema naprijed i pasom razbiti obrambene linije protivnika, ima brzinu, sve u svemu podržavam njegov dolazak.
  • Orc123
    8k

    Ka sam ga gledao na 3 tekme sad ove polusezone i meni je top...cak bi mogao biti i bolji od Boska Sutala....ima ozljedu iza sebe ali fakat ima sve za bit odlican stoper....jako miran na lopzi i ako ga uspoređujemo sa Barisicem iz Osijeka to je nebo i zemlja a kos k tome besplatan...znaci igrac bi dosao beaplatno. Igraca takvog talenta, kvalitete i jos besplatno mi ne mozemo nac ni dovest.
  • Sunja86
    1.2k
    Ja se nadam da će on na ljeto postati naš igrač vidjet ćemo da li će i tako biti
  • Olmic
    3.7k
    bosko koliko znam ide na jos jednu operaciju
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Eto onda, iskusnjara + Omeragic. Rijeseno :lol: Bosko je na dobrom putu da postane novi Leskovic, pas mater.
  • Sunja86
    1.2k
    To su jako loše vezano za Boška koja šteta onog šugavog terena na Šubićevcu vidjelo se za Boška u onih par utakmica što je odigrao da je pravo pojačanje za Dinamo nadam se da će biti spreman do ljetnih priprema
  • San Lorenzo
    15.8k
    Koliko se sjećam, Pjaca je također nakon oporavka išao na još jednu operaciju...to nikad nisu obećavajuće vijesti, ako su istinite naravno.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Mislim da to nije klasična operacija nego "čišćenje". Boško im cijelo vrijeme otkad je počeo lagano trenirati govori da ga boli, a oni su mislili da će to riješiti bez zahvata i tu se možda izgubilo previše vremena.
  • Olmic
    3.7k
    Dakle, ovo su Dinamo igrači koji su trenutno na posudbama: Sandro Kulenović (Lokomotiva), Antonio Marin, Niko Janković i Deni Jurić (Rijeka), Duje Čop (Šibenik), Mahir Emreli (Koyaspor), Marko Tolić (Maribor), Ivan Šaranić (Varaždin), Bartol Barišić (Domžale), Daniel Štefulj (Celje), Maro Katinić (Bravo), Ivan Laća i Tomislav Krizmanić (Rudeš), Stefan Milić (Septemvri Sofija), Faris Krkalić i Alessio Tonon (Kustošija), Dominik Braun (H.dragovoljac), Marko Soldo (Šibenik), Mario Ćuže i Milan Vukotić (Zrinjski), Matej Mamić (Jarun), Stjepan Mamić (Mladost Ždralovi), Ivan Mandić (Dugo Selo), Filip Brekalo (ND Gorica) i Vinko Rozić (Posušje)

    Tolic, Jankovic, Kulenovic moguca rotacija za slijedecu sezonu

    Barisic,Katinic posudba i dalje


    Svi ostali prodaja ili raskid ugovora
  • Droljo
    8.1k
    Koliko mi mamića imamo u klubu?
  • San Lorenzo
    15.8k
    Sve manje i manje. :wink:
  • deda
    32.6k
    Fali ti Petar Sučić u Zrinji. Mali je dosta dobar bio cijelu sezonu.

    Nedostaje i Vasilj iz Lokosa .
  • Klenx
    5.6k
    Osim ovih par navedenih goni to sve u pm.
    To je ušteda bar 2,5 milje ojra na placi u sezoni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions