• Nolifer
    8.1k
    Osim Kačavende top mi je i Aliyu.... :ok:
  • vjeko1701
    8.2k
    Ni blizu, Atiemwen, samo lošiji...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Perkovic je dobro krenuo na boku pa stao. Ali nij3 bio loš toliko
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja bi svakako doveo i stojkovica i kaću..pa da menalo ako i ostane bude 25-i igrac. Jer on meni nije igrač za dinamo. Nije ni blizu igrača za dinamo. Nije dovoljno dobar za dinamo kakav želim.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nema mi smila opet klesat iz potencijalno dobrog stopera prosjecnog beka koji uci kretanja i zakonitosti pozicije usput.. bekovi su izuzetno bitni u danasnjem nogometu i to se mora prestat krpat eksperimentima.
  • Nolifer
    8.1k


    Ma kakav Beli, ovaj bar igra i trpa i ne mjenja frizure... Namučio je malo nas danas....
  • vjeko1701
    8.2k
    Igra i trpa? 5 golova u sezoni, dva nama, tri Hajduku i to je to. U 1600 minuta u sezoni ima 5+2 dok recimo Drmić kod nas u 1400 minuta ima 5+5 a u LP u 270 2+1. A ako ćemo o godinama...ne smatram ih vjerodostojnima.

    Atiemwen je u Gorici sezonu prije nego je došao nama imao 7+4 u 1500 minuta.
  • Nolifer
    8.1k


    Ne moraš mi uspoređivat jednog i drugog. Znam im statistiku od prije, tak da ništa novo..Drago mi je da ima jedan takav igrač u HNLu i da dobro igra... Opusti se :up:
  • vjeko1701
    8.2k
    Ja sam opušten, samo kažem da mi nije ni blizu razine za Dinamo.

    I kakav igrač?
  • Nolifer
    8.1k
    Idalje isto mislim... Problem?
  • vjeko1701
    8.2k
    Nije mi jasno kaj točno misliš tako da...možda...
  • San Lorenzo
    15.8k
    Po meni iz hnla, Kačavenda, Stojković, Barišić...Crnac možda kao neka teška hnl rotacija i to isključivo jer je lijeva noga...pored njih, za Kulena i Jankovića bi također trebalo biti mjesta u svlačionici.
  • Orc123
    8k
    Treba nam barem jedan stoper ukoliko ode Sutalo...zar nije bila rijec da je Omeragic dogovoren za ljeto...to je kolega potvrdio tu na forumu...!? Znaci treba stoper (Omeragic), l. Bek, defenzivni vezni, 2 krila i 1 napadac.....ne bi doveo Kaču i Stojkovica osim ako bi u paketu isli za cca 4 mil eura....ali ajde, da dovedemo jednog i drugog, Vipotnika i Omeragica....to da platimo cca 8 mil eura...jos ostane sigurno prostora za kvalitetnog beka, veznog i krilo...pogotovo jer gotovo sigurno Sutalo odlazi a i Ivanusec ako ovako nastavi....nadam se ostanku Petka i Livija...Petko i Vipitnik bibse lijepo nadopunjavali. Rijesio bi se Drmica i njegove ogromne place....
  • Orc123
    8k

    Po meni Barisic 0 bodova...gledao sam ga i podsjeca me na Borevkovica...kiks igrac dosta...Kulenovic moze biti 3. Napadac, a Crnca treba pustiti da se razvija jos jednu sezonu...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Evo ovako, svaka cast Omeragicu i je dzabe, ALI mi imamo Boska koji se vraca poslije teske ozljede, Omeragic skoro uopce ne igra, a i on je imao tezu ozljedu. Ja bi radije da nadu novog KTCa, sigurnog startera nego da riskiramo da nam stoperski par u kljucnim utakmicama na ljeto bude Perkovic - Peric jer Bosko i Omer nisu spremni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions