• Efes Pilsen
    8.3k
    I ovaj misterij magicnih pomocnika.. Nije Cervar, Smajlagic je, nije Bilic Prosinecki je, nije Bjelica Poms je..
  • Zdravko Maček
    143
    Puno misterija očigledno na ovoj temi...
  • Mlađi referent
    12.3k
    I ovaj misterij magicnih pomocnika.. Nije Cervar, Smajlagic je, nije Bilic Prosinecki je, nije Bjelica Poms je..Efes Pilsen

    Nije Mamić, Krznar je… fino završi svaki put.
  • Mali Zeus
    13.2k
    I ovaj misterij magicnih pomocnika.. Nije Cervar, Smajlagic je, nije Bilic Prosinecki je, nije Bjelica Poms je..Efes Pilsen

    Hahah to to to, Bilićev pad je krenuo kad ga je napustio Prosinečki. :grimace:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nije se iskazao kao samostalan trener, ali u kombinaciji s nekim bi mogao biti OK. Kad je bio pomoćnik Biliću u repki ostao je dojam da je njegov doprinos bio bitan i opipljiv.Zdravko Maček

    Pišeš ove stvari bez ikakvih temelja.
    Kako je to njegov doprinos bio bitan i opipljiv?
    Jer je dodavao markere na treninzima?
  • Zdravko Maček
    143

    Meni je ostao dojam da lik zna. Tebi očigledno nije, i bok.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako uistinu stavimo Tomasa to ću smatrat bijelom zastavom, prepuštanje prvenstva tovarima, a mi na ljeto idemo u rebuild.

    Kao da je -7, a ne +7.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Meni je ostao dojam da lik zna. Tebi očigledno nije, i bok.Zdravko Maček

    Pa dobro, ali na temelju čega?

    Nevažno, zašto se Tomas spominje uopće?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Dobro, ruku na srce i Židak je u nekoj od svojih kolumni koliko se sjećam oplakivao odlazak Robija jer je navodno uistinu imao nekakav utjecaj, a valjda je Židak znao više od nas u tom smislu.

    S tim da mu dosadašnji rad nije puno lošiji od rada Bjelice prije dolaska u Dinamo, jedino kaj Bjelica sad ima tu potvrdu, a Robi ju tek treba dobit. Zato po meni on nikako ne smije bit izbor
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dobro, ruku na srce i Židak je u nekoj od svojih kolumni koliko se sjećam oplikavao odlazak Robija jer je navodno uistinu imao nekakav utjecaj, a valjda je Židak znao više od nas u tom smislu.Mlađi referent

    Drag mi je bio Židak, ali je on dosta pisao što ljudi vole čuti ili što je čuo negdje nekad. Po tome nije puno drugačiji od današnjih novinara koji pišu o tome di su šta čuli, a o nogometu kao nogometu nemaju prevelikog pojma.
    Uostalom da je tak je.en ostvario bi malo bolju karijeru kao solo trener.
  • Zdravko Maček
    143
    Pa dobro, ali na temelju čega?Mali Zeus

    Dojam je subjektivna kategorija. Ne može ovdje nikako biti objektivna kad ne znam sve informacije, odnosno ne znam što je on točno radio na treningu i na tekmama pošto nisam bio prisutan i pratio što sve radi i govori Biliću.
    Ali reci ti slobodno na temelju čega da smatram da je loš?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ali reci ti slobodno na temelju čega da smatram da je loš?Zdravko Maček

    Pa na temelju njegove trenerske karijere.
  • Zdravko Maček
    143
    Ma meni je još uvijek dobar :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pošteno. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.