• San Lorenzo
    15.9k
    To sad ovisi šta neko vidi stepenicom više. Da ga ne bi slučajno neki "Southampton" privuko jer želi trenirat u ligi peticiLovroZG

    Realno ta U-21 i općenito U-nešto natjecanja su totalno irelevantna, jel itko zna tko je aktualni U-21 svjetski prvak, vjerojatno, ali mali je postotak takvih...sasvim je logičan korak u karijeri da iz takvog okruženja, ako ti se otvori mjesto u respektabilnom europskom klubu, da ćeš to prihvatiti.

    E sad, ona bojazan koju si iskazao u prethodnom postu i mene kopka i spriječava da budem euforičan u vezi ovog poteza, vidio sam solidan broj utakmica u kojima sam se razočarao u odabir početne 11orke kao i u vođenje same utakmice, npr. Norveška lani i poraz u sudačkoj nadoknadi u koju si ušao sa 2-1 prednosti, Švicarska na euru gdje smo imali 3-0 u 80. minuti, na kraju jedva izvukli pobjedu od 3-2, Finska itd.
  • plavi67
    922
    Hvalim te Bože!!!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bišćan kao trener će vrlo vjerojatno uvijek naginjat defanzivi.
    Bišćan kao trener je sigurno neke tekme loše odradio.
    Bišćan će sigurno i odraditi još tekmi loše.

    No, to je slučaj sa svakim trenerom pa i Pepom. Ono kaj sam siguran je da ćemo uz njega napravit potreban iskorak u smjeru hvatanja zaostatka za modernim nogometom. Jer Bišćan je sigurno jedan od najškolovanijih trenera, trener koji razumije moderne zahtjeve, rad s mladima i na kraju krajeva, ne postoji ekipa gdje do sad nije isporučio rezultat.

    I da, ja sam fanboy Bišćana, vjerujem da ste skužili. :rofl:
  • IstinaZaDinamo
    2k
    kao izbornik ima doslovno tri ako mozemo reci "lose" tekme - Svicarska, Finska i Norveska

    kao trener Rijeke samo vidim poraz od tovara 4:0, ostalo sve su manje vise ocekivani i normalni rezultati

    po meni jako dobri rezultati i siguran sam da su ispred nas jako lijepi dani
  • Rex Ramae
    2.8k
    Hvala Bogu mamićev Neno nije trener. A i da nije mamićev, hvala Bogu što nije.

    Hvala Bogu Igor je trener.

    Također još jedan fanboy Bišćana :nerd: :rofl:
  • masacusec
    3.6k
    Osnovna premisa za trenera Dinama jest iskrena i neokaljana ljubav prema klubu. To je nužan preduvjet, no ne i dovoljan uvjet.
    Bišćan navedeno posjeduje, sada je na njemu da se i radom dokaže.
    Dabogda potrajalo!!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hmm meni je osnovna premisa za trenera da je vrhunski profesionalac s rezultatima iza sebe. Od ljubavi se ne zivi, kvalitetu treba platit. Ako je navijac kluba to je svakako plus. Nama su najbolji treneri bili Ivankovic, Halilhodzic i Bjelica koji tesko da mogu pod rodene navijace Dinama. Kizo je imao rezultate, ali ljubav samo za novac..
  • Ali
    2.2k
    Goran Tomić !

    za hnl dok još nije kasno i zaostatak bodovni ne dodje na dvoznamenkastu brojku.
    U Europi će bude li sreće u skupini conferencijske lige moguće dočekati proljeće
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Tomić, Zekić, Sopić...onako na prvu.

    Znam da će se Sopiću zamjerati neke politički nekorektne izjave i ni meni on ne bi bio prvi izbor ali ga navodim čisto jer bi mogao biti među kandidatima zbog odličnog posla u Gorici.
  • vjeko1701
    8.4k
    Znam da smo popušili emotivno bitnu utakmicu i prvenstvo nije krenulo najidealnije...al sa ovim tu postovima samo čekam ko će se sjetiti Lokice ili Toplaka...

    Pa jeste vi normalni?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ja prihvacam samo Iliju Loncarevica!

    Ajmo se svi malo uozbiljiti, nista jos nije gotovo, a i da se ispadne nije kraj svijeta. U ligi imamo zaostatak nakon cak 3(4) odigrana kola, mislim ono titula izgubljena 100%.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Preciznost razloga za skeptičnost oko Igora koju je nekolicina nas iznjela u ovim četiri mjeseca starim postovima je zastrašujuća...tim više što nitko od nas nije plaćen da se bavi nogometom i sportskom politikom...bar ja nisam.
  • seljak86
    2.6k
    Inače bih se složio da nije sve gotovo ako ispadnemo. Ali zbog okolnosti moramo proći AEK.
  • Olmic
    3.7k
    Od hrvata bas nitko mi ne pada na pamet..mozda Simic ovog puta dopelja trenera kao i igrace iz japanskih, drugih francuskih ili alzirskih liga… trener bar ne mora lijecnicki radit

    Edit: Sergej Jakirovic!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.