• Orc123
    8.1k
    Pa zar uprava nr moze rijesiti toga Slovenca....pa zar ce nam i on pobjeci poput Belje!
  • Jurki
    11.7k
    SD je odgovoran za transfere.
    Kad se on dogovori s trenerom, treba vremena. Trener ima puno bitnijeg posla trazeci nacin da jos skrese kadar prve ekipe.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    ma kakva caciceva zadnja, on je sd samo zato jer se po pravilu mora imati nekoga i umjesto jozaka se stavilo njega... ako Simic i ostali se dogovore to je onda to, moguce je i da se ceka amen novog trenera jer se sigurno s nekim pregovaram, ma kako se cinilo da svi sute i nista ne rade
  • Captain America
    17.7k
    Lani u ovo vrijeme se govorilo da je Ljubo samo želja, Drmića se tu i tamo spomenulo, a o Bošku niko nije imao pojma. Došli su prije 1.7. Čoban je na badnjanskom monologu rekao da igrače prate Bimbo i čini mi se Bandić. Sad je tu i Dario i sigurno nećemo mirovati, pogotovo nakon odlazaka (zasad) 2 stožerna igrača. Prevelik defetizam nas je kolektivno zahvatio i trebali bi malo stati na loptu.
  • SAS1987
    14.7k
    Transfere potpisuje uprava a ne SD :smile: Ja sam siguran da su pregovori oko Vipotnika u tjeku jer sigurno nije Šimić bezveze plačao skupu cestarinu i vinjetu da tek tako ide na izlet u Maribor.

    Isto vrijedi i za ostala pojačanja.
  • bluepower86
    942
    Toliko price o tom Vipotniku kao da je Haaland a ne najbolji strijelac slovenske lige.Samo da se kupi pa makar bilo kog.
  • Jurki
    11.7k
    Šimic nije budala i nije bezveze bio skaut Milana i ako procjeni da je Vipotnik dobar za nas i ako se svi dogovore. Vipotnik bu novi igrac Dinama.
    Ako vlada u drzavi ima pravo na 100 dana onda valjda i Šimic ima pravo na 30 dana da se poslozi.
    U ovom cijelom rusvaju i đumbusu vjerujem da bu sve dobro samo zato jer je Dario tu.
  • Nolifer
    8.1k
    Što se tiče Dinama, super mi je što se o meni priča, ali s menadžerom sam se dogovorio da će on to rješavati, a da ja pričam na terenu", poručio je Vipotnik.


    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/slovenija-nogomet/video-zan-vipotnik-o-severini-ilicicu-i-dinamu/
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Dosadio si vise i Bogu i narodu sa svojom panikom i glupostima. Sigurno rade na tom transferu ali ga nece objaviti u cetvrtom mjesecu da je sve rijeseno. Sada je fokus na ovoj sezoni da se privede kraju i da se uzme dupla kruna.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Sta ti nije jasno?
    Prosipas dnevno 300 istih komentara i onda se cudis sto se sprdaju sa tobom. Ok shvatili smo da nesposobna uprava ne moze dovesti ni ovog Slovenca. Shvatili smo da su do sada vec trebali sluzbeno objaviti novih 5,6 igraca i na svim drustvenim mrezama objaviti na koga vise ne racunaju a ujedno sa tim istim igracima privesti ovu sezonu kraju.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Još je dobio pojačanje i u ovom Armagedonu, sad smo naje...i. Dario daj neki transfer potpiši, barem novu tetu u računovodstvu.
  • Krizy
    43.4k
    Pošto neki pišu da je prodaja Lauritsena bila loš posao, moram napisati da smo dobili 2.5 milijuna eura za igrača koji nije bio među prva 3 stopera i koji je imao dosta veliku plaću.
    Zadnju utakmicu odigrao je prije 5 i pol mjeseci te još uvijek nije debitirao za Bröndby iako je tamo više od 2 mjeseca.
    Meni jedan od najdražih stranaca koje sam gledao u Dinamu ali za njega plus 1.5 milijun smo doveli Šutala (2.5+1.5).
    Kako nismo imali sreće sa ozljedom Šutala, na isti način smo imali sreće kod prodaje Lauritsena.
    Šutalo je mlađi 4 godine i bolji u igri nogom, iznošenju lopte pa samim time bolji za igru Dinama.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Je ok, Sutalo s razlogom je ispred ALI niti Sutalo mora igrat svaku niti Lauritsen mora imat tako malu minutazu. Mi smo puno toga popusili na cisti izostanak rotacije kod trenera.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pa Bosko nije ni igrao svaku tj ne igra vec dosta dugo i opet se Lauritsen nije nametnuo.
    On je u padu bio vec od prosle sezone tj nakon uspona Sutala(Josipa). Mozda ga se kroz HNL moglo dizati ali ipak se islo na razvijanje Josipa, s pravom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions