• Viola
    422
    Žao mi je, ali bojim se da je Vipotnik sve dalje od Dinama..Klubi iz top petice nude više od 6 milijuna...Feyenoord, Brugge i Anderlecht također su jako zainteresirani...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa cekaj malo, imas Perica sklonog bizarnim ozljedama, Sutalo je startni, na KTCa ne racunas vise, igras europu s 3 stopera i ovo ti je dovoljna rotacija? Onda kupis Maura iz Istre i das mu priliku na lijevom beku, a decko je stoper i izbacis ga na led.. Nema tu smisla nikakvog, on se pogubio u nekim davnim vremenima..
  • Krizy
    43.4k
    Lauritsen je svakako ozlijeđen već duže vrijeme, da je ostao opet ne bi igrao.
    Naravno da Perković mora biti ispred Theophilea koji odlazi, no to je druga stvar.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    jel to znaci da i vi ostajete bez Tolica ili da cete od tih cifri uplatit 2 mil. za njega?
  • xavier
    12.1k
    Žao mi je, ali bojim se da je Vipotnik sve dalje od Dinama..Klubi iz top petice nude više od 6 milijuna...Feyenoord, Brugge i Anderlecht također su jako zainteresirani...Viola

    Zašto bi navijaču Maribora bilo žao ako proda igrača negdje za 6 milijuna umjesto u Dinamo za znatno manji iznos?
  • Viola
    422
    Malo sam čudno napisao. Naravno, nije mi žao zbog odštete, malo me je strah, da se brzo ne izgubi u taki veliki ligi. Dinamo bi bio vrhunski korak naprijed u njegovoj karijeri.
  • Viola
    422
    Ja mislim da nema šanse da ostane kod nas.Plaća mu je prevelika, a dinamo ga može prodati za bolji novac nego Maribor. Neznam, možda se Maribor i Dinamo nešto dogovore oko Vipotnika, ali Dinamo će se stvarno morat potrudit, da napravi konkurentnu ponudu...
  • xavier
    12.1k


    Opet isto pitanje, navijaš li za Maribor ili za Vipotnika? Zašto bi navijača Maribora brinulo hoće li se igrač snaći nakon što ode? Pa valjda trebaš brinuti hoće li se njegova zamjena snaći u Mariboru...
  • maddaddam
    2.9k
    Žao mi je, ali bojim se da je Vipotnik sve dalje od Dinama..Viola

    Nisi ovo trebao napisati, navući ćeš Orcov bijes na nas :cool:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zašto bi navijača Maribora brinulo hoće li se igrač snaći nakon što ode?xavier

    Ti se čudiš jer se Slovenac brine kako će se drugi Slovenac koji mu je budućnost repke snaći nakon kaj ode? Čudi te da je čovjek možda jednostavno fan Vipotnika?
  • Viola
    422
    normalno da mi nije svejedno za igrača koji je dijete kluba, kojega pratim već mnogo godina. Djeci kluba za koje znam da su dali sve klubu, želim im sve najbolje i nadam se da će se razviti u velike igrače....Vjerojatno i tebe briga za Modrića, i take igrače.
  • Olmic
    3.7k
    Ako ne dode Vipotnik, prvi minus Simica
  • Eduardo
    20.3k
    minus zato što ne može konkurirati ponudama većim od 6M€?
  • Orc123
    8.1k
    Tesko da cemo dovest Vipotnika iako po meni def. Bolje rjesenje za dinamo jer Dinamo je naucen da igra sa tako jakim korpulentnim napadacima. Sjetimo se Gavre, Drmica, Jurica i sl....nisu u dinamu bili standardi...Dinamo u zad je vrijeme treba ta mantinela napred a ako zna zabiti to je veliki plus. To npr. Vipotnik po prikazanom je....Frigan nije...ali suludo bi bilo dazi za Frigana 5 mil eura...stvanbo suludo...da se neka kombinacija napravi sa Marinom i Juricem pa se doda kakvih 2 mil eura onda da....Vipotnik? Mislim da bi za Maribor ali i za Tolica bila odlicna opcija da uzmu Tolu pod racun i cca 3,5 mil eura...dobro nama, dobeo njima. Realno njima Tolic treba, a nama treba Vipotnik, a opet ce napraviti rekordan transfer...Sve ne sad na Upravi, Simic ga je gledao i mislim da je svjestan da nam treba. Samo se nadam da se ne pita puno Cacic jer ako se pita.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions