• Orc123
    8.1k

    Ako uzmu Tolu onda to vise nije 6 mil.eura...mi imamo svojega konja za utrku. Tamo imamo Krznara a i Tolu koji je njima nasusno potreban...a i u kombinacijama je bila rijec da zele jos jednog igraca....jos da uzmu Stefulja puna saka brade, a trebaju L. beka.
  • Olmic
    3.7k
    o cemu pricas? SD,trener,menadzer od igraca svi govore mi bi Dinamo, Dinamo ima popust ovo ono. Znaci ako nisi sposoban dovest igraca kojeg ti nude na pladnju, cija je krivica?
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja vise od 3 mil + tolic ne bi nudio ni pod razno, njihovo je da prihvate ili odbiju, a to sto pricaju po medijima me ne zanima
  • Nolifer
    8.1k
    Ali ako ne dovedu Vipotnika stvarno mi se čini da su nesposobni za sve...

    Nebi im dao Tolića, prije Drmića... Tolić bi dobar bio za neku rotaciju...
  • Eduardo
    20.3k
    to što ga 'nude' ne znači da ga nude po prihvatljivoj cijeni za Dinamo.
  • Krizy
    43.4k
    Mislim da nema šanse da bi Drmić htio u Maribor. Uvijek može u švicarsku ligu za 4x veći ugovor.
  • NitkoBitan
    17.5k
    Osim spice (Vipotnika) trebali bi se pojacat u vezi i na krilnim pozicijama. Budzet je ogranicen, budite realni. Nije realno nadmetati se silnim milijunima sa klubovima iz zapadnih liga, a pitanje je uopce kako ce se ovaj snac u miljama jacim ligama od slovenske.
  • Nino Bule
    13.8k

    Nazalost nisi sposoban za procjenit tko je nesposoban u ovoj situaciji, ponavljas da se drmica da u trampu a vec se 10 puta pisalo da je to nemoguce. Prvo ima godinu dana ugovora, dakle on na trzistu vrijedi 4 puta manje od tolica, drugo ima placu od milijun eura koje bi se morao odreci, trece mora pristat na to da ide u slovensku ligu
  • Nolifer
    8.1k


    Sposoban sam ja procjeniti, da dao bi ga bilo gdje, samo da ga ne gledam više tu, jer je ostao dužnik.

    Najmanji sam problem ja u ovoj priči. Još čemo se svi poubijat od nervoze zbog loših rezultata i nesposobnog trenera i SD..
  • Infinity
    16.4k
    Gledam bas sad neki Audi A5, top auto, ali mi se cini da sam nesposoban kupiti si ga, iako mi u startu nude kreditiranje, zamjenu staro za novo i jos neke pizdarije. Bas nemam pojma.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nisam ja ni rekao da je itko ovdje problem samo se štrapa i piše gluposti od nervoze zbog losih rezultata, pa onda mora netko i vratit vas u realnost da se dobrog igraca ne moze kupiti za menala + 500k eura i da su svi u klubu glupi a vi pametni
  • Olmic
    3.7k
    a znaju oni mogucnosti Dinama, nisu nerealni sigurno
  • Orc123
    8.1k
    U cemu smo nerealni...clan uprave iako bivsi ali je bio glavni, izjavi ti da Dinamo ima 12-13 mil eura za pojacanja a ulozi se oko 2mil eura za perkovica...znaci ostalo ti 10 mil eura. Na ljeto se ocekuje poveci priljev novca i odlaze ti sigurno neki igraci za sigurno poveci iznos, ocekujes postotak od vec prodanih igraca, a zelis stvoriti novi kostur...tako da dinamo def. Ce morati uloziti poveci iznos da bi dalje bio konkurentan u Europi a sigueno tkme tezimo jer ce se narednih godina povecati europske nagrade za ulazak u LP i Dinamo sigurno zeli biti tamo. Vjerujem u upravu i sportski sektor na celu sa Simicem ali ne vjerujem u SD i trenera. To ce se trebati rijesiti cim prije...Petko ce otici kad tad za sigurno ne manje od 5 mil eura, a Drmic ima toliku placu da ga se ne isplati imati u kadru jer ne donosi toliko koliko mi dajemo za njega, a i nije vise razvojni igrac za dalje. Cini mi se da bi i Petko mogao otici na ljeto sto bi bio veliki hendikep. Ukoliko ne potpise novi ugovor kroz mjesec-dva onda znamo sto slijedi.
  • Jaro
    7.4k
    smrdljivom drotu ne vjerujem kolko je crno pod noktom. A dobronamjeran clan uprave nece na sva zvona govoriti koliko klub ima za transfere. On je tu sebe reklamirao. A konjina je usput osigurao i fini ugovor Cacicu (valjda da ga Tottenham ili Chelsea ne ukradu)...
    Dinamo 6 milja za neprovjeni talent ne moze riskirati, Belgijanci, Nizozemci mogu...Zato Simic mora uspostavit skautsku sluzbu koja ce tog Slovenca uloviti na radar prije 2 godine i prije godi u dana ga uzet za parsto tisuca eura... taj posao je dosad radio Vlak i on je prepoznao svakog ko je igrao protiv dinama u pretkolima lp ili je hnl igrac...
  • xavier
    12.1k
    Nebi im dao Tolića, prije DrmićaxFire

    Nije ovo NBA, ne možeš "dati" igrača koji ne želi tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions