• Zagi
    5.7k
    Ja jednostavno ne vjerujem da je ta cifra točna. Sigurno je dobio pojačani ugovor ali preko 1m godišnje? To bi uistinu bilo suludo.
  • Nino Bule
    11.9k
    Nije suludo ako se radi o rikvercu koji ce podijelit, inace je suludo dat takav ugovor anti cacicu jer njegove opcije izvan dinama su biti trener gorice ili slavena
  • Bosna86
    11.6k
    Sigurno je dobio pojačani ugovor ali preko 1m godišnje?Zagi

    Nema milju, ima 840 k :smile:
  • Zagi
    5.7k
    Pfft ne znam kaj bi na tu nenormalnu cifru rekao osim da nas svakom minutom dok je tu košta još i više.
  • LovroZG
    1.3k
    To bi značilo da ili ima fiksnu otpremninu ili da je trajanje ugovora duže nego šta piše u članku. U svakom slučaju grdo.
  • xyz
    840


    Drago mi je kolega da si i ti počeo kapirati stvari...

    Ali možda su pandur i vlatkica mislili da će ga za selektora zvati Brazil pa su se htjeli osigurati. Tko zna koje su kombinacije bile u igri...
  • xyz
    840


    Poanta je u tome što ima menadžerski ugovor, a ne klasični trenerski ugovor. U trenerske ugovore se najčešće stavljaju klauzule u isplati dvije ili tri mjesečne plaća u slučaju u otkazu, ali kod menadžerskih ugovora to nije stvar. Tako npr. i Amra ima menadžerski ugovor do 2025. i ne mogu joj čak ni smanjiti plaću iako više nije članica Uprave nego će obavljati neki administrativni posao ili kuhati kavice.
  • Bosna86
    11.6k
    Sportske lupetaju po običaju… Lik ima 70 k mjesečno i 14 plaća do kraja ugovora pa i nije teško izračunati
  • NitkoBitan
    13.3k
    Mozda se nekako moze postic dogovor da ode s mjesta trenera i ostane SD il tako nesto. Dat mu preko milje otpremnine je neprihvatljivo. Nije valjda tako bezobrazan da ce inzistirat na punoj otpremnini, da mu nije Dinama sad bi krizaljke doma rjesavao.
  • xyz
    840

    Do mene je došla informacija o 100K mjesečno, ali nije ni toliko bitno. Ono što je bitno je da nije bilo nikakvog rezona potpisivati s njim produženje ugovora u trenutku kad je imao važeći ugovor do kraja ove sezone. Zašto se to uradilo, znaju samo oni koji su mu dali takav ugovor, a mi možemo nagađati, ali mislim da je sve jasno. Pogotovo imajući u vidu da ga dosta igrača, od kojih neki sada i nisu više u klubu, ne podnosi i to se znalo puno prije toga.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    evo ti od mene info da ima milijun mjesecno i ajde dokazi drukcije.
    I da ima milijun godišnju, njemu je ostalo godina i 3 mjeseca, dakle cifra iz clanka nema veze s vezom.
  • Jurki
    9.4k
    Ak ima 70 ili 100 k mjesecno i ak nece otici uz razumnu odstetu lijepo ga postaviti za pomocnog trenera u limacima i nek nosi cunjeve. :rofl:
  • Jaro
    5.9k
    pa da djecu zajebava. Postavit ga da zalijeva plasticno cvijece po uredima i bok...
  • masacusec
    3.2k
    Nije valjda tako bezobrazanNitkoBitan

    Je, bezobrazan je. Osokolio se i daje si previše na važnosti. Ona skromnost i poniznost s kojom je počeo ovaj mandat kompletno je nestala.
  • Nino Bule
    11.9k
    Drago mi je kolega da si i ti počeo kapirati stvari...xyz

    Klaune mamicevski nisam ja doveo pandura i vlatku (i doveo do toga da je ante cacic uopce kandidat za klupu dinama) nego tvoj tatta iz međugorja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.