• Jaro
    6k
    to treba pitati Cacica i Dalica. Spikic je solidan igrac na ligaskoj razini - jedan od boljih u HNL na svojoj poziciji. Ali definitivno nije (trenutno, a upitno ima li mjesta za napredak) da bude u reprezentativnom okruzenju ili nositelj dinama...
  • marcio amoroso
    33.7k

    Da igra Hoxha, Crnac, Boultam, Frigan, Fiolić ili bilo tko od ofenzivaca u HNL-u na njegovom mjestu Dinamo ne bi imao jedan bod manje. Smiješan igrač koji se plaši svoje sjene.
  • Fanboy
    2.3k
    Jel Olmo bio isti igrač na kraju 2017/18 sezone kada je gorilo pod nogama, kao i par mjeseci kasnije pod Bjelicom ?!!
    Jesu Oršić, Ademi, Petko bili isti pod Kopićem kada su svi igrači loše i par tekmu kasnije kada je došao Čačić i prodrmao stvar...
    Špikić, Bulat će se drastično podignuti sa trenerom koji će otvoriti igru i omogućiti pravilan razvoj.
    Ovo je sad mučenje gdje je teško zabiti gol, tu svi stagniraju...
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ali dok ga je gurao Čačić lagano sam sebi to objasnio s tim da čovjek nema pojma. Kad ga je Dalić pozvao onda sam pomislio da ja ne vidim nešto kaj čovjek donosi jer ovaj očito nije toliko lud i zna nešto.

    No, eto, i dalje ne vidim. Elitan dribler, a te driblinge uglavnom ne koristi ni u kakvu svrhu i to je to.



    Sve se slažem
  • Zagi
    5.8k
    Svi izgledaju loše kada nema sistema.
    A mi nemamo baš nikakvog.
  • Orc123
    5.9k
    Treba vidjeti jel ce Bosko Sutalo ikad vise biti na onoj razini od prije ozljede. Da nije dobro vidimo po tome sto nec3 biri u kombinacijama do kraja sezone a trebao je biti vec pocetkom ove polusezone. Nije dobro....a Perkovic? Ovaj blagoslovi transfer od 2.5mil eura da bi mu ovaj za te pare sjedio na klupi, a ovaj uigrava ktc koji odlazi za 2 mj.....vizionarski nema sta....mene samo zanima kako loxa i slicni mogu igrat sa 4-5 juniora skoro a mi ne mozemo ni sa jednim? Kao trazimo bodove a rasipamo ih na svakom koraku....mislio sam da ce se gorcina nekako malo isprati danas ali je jos samo veca. Jedino sto mw moze bas jako dignur je objava Dinama da Cacic vise nije SD i trener.
  • Jaro
    6k
    Ja odavno govorim Cacic=Dalic - to ne tu negdje.
  • Orc123
    5.9k

    Ovo je velika uvreda za Dalica. Nije Dalic top trener ali def. Bolji od Cacica.....
  • Zagi
    5.8k
    Igramo na inspiraciju Petkovića i Baturine. Eventualno na individualnu kvalitetu Orše i Ademija.
    Ove dvojice više nema, Petko ozljeđen ili ga uhvati kurcobolja, Martin još oscilira i dobiješ to što imaš.

    Čačić se vršcima prstiju lovi za jedini argument koji još ima , "rezultat". Zato mu mladi niti ne igraju. Svjestan je i sam da tu nema igre koja bi zamaskirala nedostatke mladih igrača i istaknula njihove kvalitete.
    Šarlatan.
  • Orc123
    5.9k
    Znaci taj komentarbsam napisao peosle godine u 6mj cca....Cacic je tada mogao otici i povuci se kao pobjednik, obozavan od navijaca jer je ispunio trazeno, ali ne....uprava i on su imali druge planove...sad godinu nakon imamo mucenje....unistio nam je kadar, surinu, rotaciju, mladih igraca nema na mapi.....sjecam se kako su me pljuvali jer sam rekao da nam treba keilo pa su se svi pozivali na Rukavinu i slicne, i isto tako branili Cackea kako je on najbolje sto mozemo naci i sl....ja vam velim da su i Jakirovic i Tomic i Zekic 100 puta bolje odluke za dinamo od Cacica i njegovog zastarjelog nogometa...mozda je to prolazilo prije 10 g ali ovaj moderan nogomet vise nw trpi egoiste i ljude zaostale u svom vrememu, a njegovo vrijeme je vrijeme mirovine i pecanja na Savi....najgore od svega je to sto covjek bez dana iskustva da bude SD u sbojih 70g je postavljen na mjesto da vodi sportsku politiku najboljeg kluba Jugoistocne Europe trenutno.....sramota.....
  • Klenx
    4.5k
    Još je sve više manje pod kontrolom.
    Imamo praktički finale s Loksom u subotu. Lako je moguće da će tovari imat -4 na ulasku u tu tekmu.
    Pobjeda pod obavezno.

    Zapravo s obzirom da imamo Loksu i Belupo, a tovari Istru i Rujevicu još je to sve relativno ok. Ako nakon tovarske Rujevice budemo i dalje na bar +7 naslov neće doći u pitanje.
    Ali ako oni dobiju i Istru i Rijeku, a mi kiksnemo jednu od dvije iduće biti će teška, teška panika.

    Brkatog debila nabiti nogom u pm taman dobili sve do kraja.
  • Jurki
    9.5k
    Mislil sam da ce gorcina i bijes splasnuti međutim nije. I nebrem vjerovati da Brko nije vec bivsi.
    Bit ce jebeno u srijedu na Šubicevcu.
    Definitivno nam je potrebna šok terapija inace nebu dobro. Izgledamo jalovo i dojma sam da ne mozemo trenutno nikoga pobijediti.
  • xavier
    11.4k
    Livaković, Ristovski, Šutalo, Mišić, Baturina, Ivanušec, Petković
    To su igrači koji rade razliku po meni. Tu bi kao još dobre igrače i igrače koje bih rado imao u sljedećoj sezoni dodao Nevistića, Boška Šutala, Perkovića, Perića, Ljubičića i Drmića. Bulat mi je baš enigma i njega bi još čak čekao.
    Ostali jednostavno nažalost nisu rang Dinama.
    marcio amoroso

    To je više manje to, s tim da ja o Ljubičiću imam bolje mišljenja od tebe. Nije savršen bek, ali nisam siguran možemo li naći boljeg u prijelaznom roku u kojem ionako trebamo dovesti puno igrača.

    No ako razmišljamo o novom napadaču, Drmić mora biti bivši. Čak i onda je malo nezgodno imati Petkovića plus recimo Vipotnika jer ni jedan ni drugi neće biti zadovoljni ulogom backupa.
  • Zagi
    5.8k
    Još gore je kad vidiš koliko smo loše pripremljeni.
    Nema momčadi koja zadnjih 15 minuta protiv nas nije jurnula na pobjedu.
    Ajd Rijeka s negativnim rezultatom ali da te pred kraj Istra i Gorica sabiju u svoju polovicu jer shvate da mogu bolje od neodlučenog rezultata? To je za otkaz prije zadnjeg sudačkog zvižduka.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    To ti je najveci problem sto treneri Salzburga dolaze iz njihovog sistema,vjerojatno ce i buduci trener prve ekipe doce od ekipa kao sto su juniori RBS-a ili iz Lieferinga,NY Red Bulls, itd itd
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.