• marcio amoroso
    33.5k
    No ako razmišljamo o novom napadaču, Drmić mora biti bivši. Čak i onda je malo nezgodno imati Petkovića plus recimo Vipotnika jer ni jedan ni drugi neće biti zadovoljni ulogom backupa.xavier

    Ako dolazi Vipotnik ići će ili Drmić ili Petković jer nitko od njih ne želi biti treći napadač. Ne znam kolika primanja ima Kule, ali bi mi on bio ok kao treći.
  • xavier
    11.3k


    Ma jedan ide svakako ako dođe Vipotnik jer naravno da nitko ne želi biti treći. No nisam baš sigurna da jedan od njih želi biti i drugi napadač.

    Ali ima puno utakmica u sezoni i dvojica mogu egzistirati zajedno.
  • Orc123
    5.7k

    Europa i hnl...ima mjesta za 2 top napadava....Vipotnik bi i trebao vremena za peilagodbu...tako da...jedino ako cacic ne sebe europu...
  • xavier
    11.3k


    To sam i napisao.
  • Orc123
    5.7k

    Znam....i slazem se s tim, zato sam se i nadovezao.
  • xyz
    840
    Čačića može smijeniti samo Uprava. I sada dolazimo do problema Uprave od 4 člana (donosi odluke većinom) koji je po meni namjerno kreiran.
    Vlatka je tu jedini kontinuitet u odnosu na prošlu upravu i njen glas vrijedi zapravo dva jer za nadglasati je trebaju se sva tri ostala člana složiti. Kad kažem kontinuitet to znači da je ona morala amenovati novi ugovor Čačiću radi kojeg će klub pretrpjeti ozbiljan financijski udarac (a moguće i rezultatski) sada ili za tjedan dana svejedno tako da je to direktno njen krimen. Ona je sigurno protiv smjene.
    Šimić je sigurno za odlazak Čačića jer je on tu jedini koji ima nogometno iskustvo i vidi da stvari ne funkcioniraju, a uz to odnos s Čačićem nije dobro krenuo te bi njegovim odlaskom najvjerojatnije dobio funkciju SD koju smo svi, a vjerojatno i on sam, priželjkivali kad se odlučio ući u Upravu.
    Za ostala dva člana je teško reći, ali čim je jedan neodlučan, ne može se ništa mimo nje, a ova dva mi ne djeluju kao neki ljudi s karakterom i stavom, nego kao delegirani puppeti, a to je dovoljno da o njoj zapravo ovise sve odluke.
  • San Lorenzo
    12.3k
    Slučajno ili ne, na YT preporukama mi iskoči Fenrencvaroš-Dinamo 0-4...brzina i silina tranzicije, kretanje igrača bez lopte, odvlačenje protivničkih igrača, napadačka geometrija...onda se vratim u bjedu Čačićevog nogometa i zadovoljštine jednim bodom protiv ekipe koja za mjesec i pol postaje drugoligaš.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Dinamo na gostovanjima ove sezone.

    HNL
    - 6 pobjeda
    - 4 remija
    - 3 poraza

    KUP
    - 2 pobjede
    - 0 remija
    - 0 poraza

    U kvalifikacijama za LP
    - 2 pobjede
    - 0 remija
    - 1 poraz

    U LP
    - 0 pobjeda
    - 0 remija
    - 3 poraza

    UKUPNO
    - 10 pobjeda
    - 4 remija
    - 7 poraza


    Do kraja Lokomotiva, Istra, Hajduk, Osijek i Rijeka u gostima.
  • Orc123
    5.7k
    1,7 mil.eura u slucaju otkaza ide Cackeu? Ee tko je to potpisao da mu stisnem ruku i kazem svaka cast....presli ste igricu
  • Nino Bule
    11.9k

    Pandur i vlatka su morali potpisat ugovor
  • Orc123
    5.7k

    Radi koga i cega?
  • Mlađi referent
    11.3k


    Mislim da je mislio “morali” u smislu nije imao tko drugi. Znači morali su bit oni jer nitko drugi nema te ovlasti
  • Nino Bule
    11.9k

    Pod morali mislim oni su ti koji potpisuju ugovor uz amru, potrebno je 2 potpisa pretpostavljam njihova dva jer amra je bila na ZM strani, samo odgovaram na pitanje tko je potpisivao ugovor, da moram nagađat razloge rekao bi da su htjeli imat svog covjeka na poziciji SD-a prije nego se razrjesi situacija sa odlukom o razrjesenju antolica i svih zavrzlama sa time tko je uopce i tko ce biti uprava, io, predsjednik, no, itd.
  • Orc123
    5.7k
    Sve mi to jasno, ali mi nije jasno da su potpisali takav ugovor sa tolkom otpremninom.....to mi nije normalno...naravno ako je to istina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.