• BBB Mataa998
    1.8k
    Tako mozes dovesti samo novog Cacica
  • xavier
    12.1k


    Pa i želim "novog Čačića". Čačića za što je bio doveden prošle sezone. Znači trenera koji će podići momčad šok terapijom i donijeti naslov prvaka te ćemo se nakon toga rastati.

    Čačić je bio sasvim razuman izbor za završetak prošle sezone i nakon toga je trebao otići. Takav je bio plan, ali nekog je dobio osvajanjem naslov što je smiješno. Tu je napravljena kardinalna greška.

    Vani klubovi uobičajeno dovode "caretakere" do kraja sezone jer top treneri često nisu dostupni u 4. mjesecu, a ni oni nisu baš oduševljeni preuzeti momčad koji mjesec prije kraja prvenstva nego više vole "čisti početak".
  • Armagedon13
    959
    Kaže direktor Maribora da Vipotnik vrijedi 5M,a da Dinamo može imati popust,ali mora požuriti.Kako naš SD stvari rješava 5 do 12 ništa od toga.
    U smijeni Čačića ne vjerujem.Ako do nje dođe sa Bjelicom znamo što dobivamo
  • Krizy
    43.4k
    2.5 milijuna, Tolić i 20% razlike od sljedećeg transfera.
  • Jaro
    7.4k
    ma Vipotnika ce se dovesti/nedovesti neovisno o SD. Sve ce ovisiti o upravi koja ima 4glasa (plus Vlatkin odlucni ako zatreba).
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tom liku ugovor istice za godinu dana... Ne znam po cemu se Maribor prsi s tim cijenama..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa dobro, po tom kaj

    A) moguće već imaju neku ponudu iz inozemstva u tom rangu
    B) neće sigurno reći “evo vam ga za pola kile krumpira”

    Čovjek je vruća roba i realnost je da nitko neće čekat da taj ugovor istekne
  • Viola
    422
    Prsi? za Vipotnika je interes ogroman..Svaki klub koji pošalje ponudu pošalje bolju. Dakle, prva ponuda je bila 2 milijuna, zadnja ponuda je bila blizu 5 milijuna. To što je u posljednjoj godini ugovora ne znači ništa. Interes je ogroman, a prodat će se u svakom slučaju.
  • Praskaton
    2.3k
    5 milijuna za igraca iz slovenske lige..
    Ne znam meni ipak previse,mozda ce momak bit igracina a moze bit i flop.Veliki rizik za te novce.
    Kulenovica bi definitivno vratio plus ostanak Petka za iducu sezonu.
    Jel mozemo dat Drmica za Vipnotika :grin:
  • Nolifer
    8.1k
    Sad mi je ideja pala na pamet. Razmjena Drmić - Frigan?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa dat cemo Tolica pod racun + popust kako kolega kaze.. Vjerojatno i racunaju na buduce potpise i suradnju. To je ok, ako struka misli da je ono sto nam treba onda bi to trebalo realizirat.
    Nego, svugdje pise kako je Maribor spreman prodat Dinamu, ali niko ne pise koliko je Vipotnik zagrijan doci u Zagreb :lol:
  • Ludovic IX
    7.3k
    armada bi bila najsretnija s ovom razmjenom
  • San Lorenzo
    15.8k
    Sad mi je ideja pala na pamet. Razmjena Drmić - Frigan?xFire

    Ni razmjena 'Drmić - nitko zauzvrat' ne zvuči loše.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Da imamo trenera koji zna sto hoce i kako to preslikati na teren zabio bi Drmic 15-20 golova u HNLu
  • Jurki
    11.7k
    bas to jer ne mogu vjerovat da je napadac takvog kalibra zaboravio igrati nogomet.
    Isto kak nam cijela momcad izgleda ko da su se skupili jucer.
    I cekam danas cijeli dan da objave da je Brko bivsi.. a zgleda bum moral cekati srijedu..jer mi trenutacno ne mozemo dobiti bas nikoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions