• ZGBhoy
    1.7k
    Trazim dobrovoljca kojem bi Paypalom platio da mi nabavi Knjigu Cice i pošalje za Njemačku!

    Alternativno trazim WebShop gdje je mogu naručiti, nađem samo Shopove koji ne šalju za Njemačku.

    Pozdrav i hvala unaprijed
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hvala ti, te Shopove nisam našao
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jel tko pročitao Cicinu knjigu?
  • Mali dioničar
    14k
    Jel tko pročitao Cicinu knjigu?Mali Zeus

    Izvrsna knjiga.

    Zbilja kad se ovako pobroji da je bio što kao igrač što kao trener Dinama prvak Jugoslavije i Hrvatske, zvijezda Rapida, trener Zagreba prvak Hrvatske, izbornik koji je Barićevu reprezentaciju totalno preobrazio, imao bogatu bliskoistočnu karijeru, uspješnu prerano okončanu epizodu i Crnoj Gori, vidi se o kakvoj se faci radi.

    Možda nije napravio dovoljno za kriterije velikog Jure Zovka, dr. svemira, ali meni se iz perspektive pratitelja nogometa čini grandioznim nogometnim djelatnikom.

    Možda se po mišljenju dr. Jure Zovka radi o agramerskom provincijalcu, po meni se radi o gospodinu koji je obožavao Zagreb. I puno dao Zagrebu.



    Poseban pozdrav Daliboru Poldrugaču kojem je Cico bio trener u Zagrebu i Mariu Boniću kojem je bio suigrač u Dinamu, a koji su zauzeli stranu dr. Jure Zovka. Vjerojatno im dr. Zovko više znači u životu nego Cico, ali kaj ćeš - svatko ima svoje kriterije.
    Attachment
    IMG_9900 (2M)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kupio danas. :)

    Zovku i Poldrugaču bi knjigu trebalo poslati na njihovu adresu s ukrasnom vrpcom. Zajedno s nekom knjigom o Zagrebu, da se upoznaju sa zagrebačkim kvartovima.
  • Mali dioničar
    14k
    Trenutno na Maxsportu d67.

    Dokumentarac o generaciji 1967.
  • Aggro
    588
    Ekipa, nisam znao gdje da ovo stavim.
    Neki dan je u izdavaštvu FF Pressa izašla knjiga "Kibici Purgera", koja govori o međuratnom Zagrebu, Građanskom, HAŠKu i začecima zagrebačkog navijačkog pokreta.
    Autor je naš povjesničar Ivica Šute.
    A u nastavku vam, u fotografijama, donosim mali uvid.
    Naklada je 300 primjeraka, požurite!

    qn0zw85ejundpjsx.jpg
    titzqfvo5gg9n1qo.jpg
    3lqb5pajz7l4xru6.jpg
    2ttkkpmo7dilugpq.jpg
  • Guinness
    1.9k
    Naklada je 300 primjeraka, požurite!Aggro

    Di se može kupiti?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hvala @deda i ostalima na preporuci

    2gu48d66afk1162s.jpeg
  • Krizy
    35.1k


    Kriminalistička triler serija koju su kreirali Taylor Sheridan i Hugh Dillon. Sheridan je poznat i po "Yellowstone", "1883" i "1923". Dillon je poznat po fantastičnom filmu "Wind River", s Rennerom u glavnoj ulozi, a u seriji i sam glumi.

    Mayor of Kingstown prati obitelj McLusky, moćnu obitelj u Kingstownu u Michiganu, gdje je zatvorski posao jedina rastuća industrija. Gradić ima više zatvorenika nego stanovnika.

    Mcluskyjevi uključuju Mitcha McLuskyja (Kyle Chandler), njegovog brata Mikea Mcluskyja (Jeremy Renner), koji radi s njim, njihovog brata Kylea (Taylor Handley), detektiva policije Kingstowna, i njihovu majku Miriam (Dianne Wiest).

    Baveći se temama poput sistematičnog rasizma, korupcije i nejednakosti, serija prikazuje njihove pokušaje da dovedu red i pravdu u grad koji nema niti jedno.

    Serija bez današnjih woke sranja, za mene odlični Jeremy Renner u glavnoj ulozi.

    Druga sezona je završila, na raspolaganju je 20 epizoda.
  • plavi67
    920
    Hvala na preporuci za Faudu, brutalna je serija
  • maddaddam
    2.9k
    https://m.imdb.com/title/tt6866266/

    Meni odlična, a imam dojam da je nekako ispod radara prošla.

    svj7x6asyysml3da.jpeg
  • Eduardo
    17.2k
    TETRIS

    Radi se o političkom trileru temeljenom na stvarnim događajima koji opisuje prilično zanimljiv nastanak igrice te dugotrajno i komplicirano natezanje oko prava na licenciranje igre na raznim teritorijima i platformama. Ima tu svega, od hladnoratovske politike koja zapravo i pokreće sami zaplet do izdajničkih operativaca KGB-a, makijavelističkog milijardera, ucjena i podmićivanja, jurnjave automobilima i sl.

    Možda najjednostavniji opis ovog filma glasio bi; komplicirani film o jednostavnoj igrici. U konačnici, meni je film zabavan – barem većim dijelom, ali vjerojatno se o ovoj temi može snimiti i nešto bolje, prvenstveno sjajan dokumentarac.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.