• Mali Zeus
    13.2k
    Ako ne možeš vjerovati anonimnom izvoru ne znam kome možeš.
  • reziser
    6.8k
    pokušavam se staviti u šunjićevu poziciju
    da mi netko ponudi 1000000 eura godišnje.... tko nebi otišao?!
    hej, milja eura....za 1 godinu....
  • platini
    230
    Dobro, ima Šunjić i u Dinamu najmanje 200-300 tisuća. U Hrvatskoj imati 300 tisuća eura je približno ko imati milju u Engleskoj.
  • Simke
    497
    Ivan Šunjić: "Potpisao sam novi ugovor, uopće ne pratim priče o ponudama za mene. Cilj ove sezone je uz naslov prvaka i ulazak u skupinu Lige prvaka. Možemo i hoćemo biti konkurentni i u tom natjecanju!"

    Sunjiceva izjava prije 2 tjedna. Sada pisu kako je nezadovoljan? Odakle takva promjena tako brzo?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    znate šta ja ću bit optimista i reć da je to medijska patka, jer kao prvo potpiso je ugrovor, kao drugo i 8 milja eura je nekako malo za njega, kao treće ne znam baš koliko se reprezentativcu koji kuca na vrata repke ide u drugu englesku ligu (recite šta oćete ali osim infrastrukture i para nisu puno ako i uopće bolji od HNL-a ) i to u klub koji je u velikim financijskim problemima i već su mu oduzimani bodovi, zatim nemamo uopće zamjene za njega ni u momčadi ni u vidiku, da ne nabrajam dalje mislim da je ovo dovoljno razloga ako je igrač iole pametan...

    jedini način na koji mi ovo ima nekakvog smisla je da ima klauzulu u novom ugovoru za koji ne vjerujem ni da ima, a sigurne ne da je tak niska...
  • Bosna86
    11.7k
    Ne budi lijen, procitao sam svih 10 stranica upisa i najjaci su mi ovi koji kazu dovest cemo zamjenu..Ljudi zaboravljaju Tongo Doumbie, Callela i slicne perverzne zamjene
    Dalje, sljedece godine je Europsko prvenstvo, cijena mu moze ici gore, plus si on sam moze dici cijenu u lp
    I najvaznije Ademi je hodajuca ozljeda, nema teorije da taj odigra cijelu jesen
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ja ću biti pesimist pa ću reći da je potpisan novi ugovor u kojem je jedna od stavaka i podjela odštete između kluba i igrača, odnosno posrednika. Ne vidim druge logike, potpisao je ugovor prošle godine i sad opet.
  • platini
    230
    E moj Šunja, život u Birminghamu i nije nešto...
  • Kwedi
    3.8k
    https://twitter.com/WeAreBirmingham/status/1154361726126755840?s=20

    We can confirm reports that #bcfc have agreed a deal with Dinamo Zagreb for midfielder Ivan Sunjic. The player is due to arrive in Birmingham for a medical today.
  • Kwedi
    3.8k
    jedan od komentara :lol:

    EAUgDM8XYAEZyPh.jpg
  • Nino Bule
    13.8k
    Ovo da je sunja trazio transfer sumnjam
  • GZomanid
    685
    The player is due to arrive in Birmingham for a medical today.Kwedi

    Ajde, možda ne prođe :confused:
  • xavier
    12.1k
    Pročitam sve što ste pisali na zadnjih ne znam koliko stranica i ne mogu vjerovati da i dalje ima ekipe koja slavi odlazak igrača kao što je Šunjić zato što smatraju da je "ok lova". Još jači mi je argument kako za 2 milijuna "možeš naći i boljeg igrača". Koliko su nesposobni onda ovi koji će ovoliko dati za Šunjića...

    Čitajući neke komentare shvatiš da neki ovdje uopće ne navijaju za rezutat...treba prodati važnog igrača kako bi se oslobodio prostor za mlade igrače koje ćeš onda opet što prije prodati. Zvuči kao sjajan poslovni plan...ako se radi o farmi ovaca, a ne o nogometnom klubu :vomit:
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Nije to nikakvo cudo... ljudi su godinama dresirani na taj poremeceni sustav vrijednosti, ionako su mu vec 23, padat ce mu cijena... posve normalno da se kroz tolike godine ispiranja mozga razvio takav fenomen shvacanja kluba i nogometa
  • Dudu
    2.6k
    Ogromna šteta, <Šunja je tip igrača kao Kante, dugo nisam vidio takvu sposobnost oduzimanja lopte i pametnog trčanja, od neizmjerne vrijednosti za svaki klub, smiješna cifra, trebalo ga zadržati još minimalno ovu sezonu, uvjeren sam da bi bio još duplo bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions