• San Lorenzo
    15.4k
    Jel bi nekoga čudilo da onaj Govnar poseže za pritiscima na Ademija da spasi svoje dupe?
    Frapiran sam da nakon svega i dalje postoje tipovi koji smatraju da je taj lik najbolje rješenje za upravljanje klubom, s druge strane Šimić je fuj jer je nesposoban, Zvone je bljak jer je netko rekao da je sumnjive seksualne orijentacije.
  • Viola
    422
    Vidim da još nemate otvorenu temu za ljetni prijelazni rok, pa ču napisat tu.

    Naš najbolji sportski medij Ekipa, piše kako je sve realniji scenarij da će Dinamo na ljeto Mariboru za Vipotnika ponuditi 3 milijune+Tolića.
  • Dautbegović1
    92

    Vrijedi li on toliko?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Puno je i Tola a ne jos 3m s njim
  • Nino Bule
    13.4k
    Zvuci mi to ko patka, sumnjam da tola ostaje u sloveniji u bilo kakvoj kombinaciji poslje ljeta
  • Viola
    422
    Ako ga prodamo negdje drugdje, dobit ćemo i blizu 4 milijuna. Ali u ovom slučaju bi to Dinamovo prihvatili, jer jako želimo zadržati Tolića.
  • xyz
    840
    Imamo mi dovoljno napadača - Petko, Drmić, Emreli, Kulen, Jurić i Barišić. Prvo se treba riješiti barem dva, ako ne i tri, pa tek onda dovoditi napadača. S tim da bih volio da to bude po karakteristikama drugačiji igrač od Petka. Znači, da traži dubinu, brz i trkački moćan da možemo igrati presing.
  • Viola
    422
    U skaut kategorijo sam jučer napisao.
  • SAS1987
    14.7k
    Dobar je Vipotnik al ne vjerujem da bi ga Dinamo platio tri milje. Ispred njega bi bili i Petković i Drmić a klub bi trebao odlučiti ako ima veći potencijal od Kulenovića te Barišića jer nema prostora za sve.

    Uz to sam poprilično siguran da Maribor nebi mogao plaćati Tolića koliko on ima u Dinamu pa vjerovatno nebi ni Tolić pristao.
  • striko
    1.5k
    Odlična statistika za ovu sezonu: 21 utakmica, 14 golova i 1 asistencija.
  • Orc123
    7.8k
    Vipotnik zanimljiv mlad napadac, gledao ga dok sam gledao par tekmi Maribora. Stasiti jak napadac ali ovo 3 mil eura je cista glupost i jos k tome plus Tolic. Prije bi rekao da je realnije Tolic plus neka simbolicna odsteta....bio bi dobra treca opcija i da stasa uz Petka...Kulenovic koliko ga god gledam u loxi nit smrdi nit mirise....
  • xyz
    840
    Samo sam se nadao da nitko neće Kulena danas spomenuti i eto... Sutra će nam dati gol.
  • emilperska
    5.4k
    Piše Jurišić (Predrag, ne jogurt novinar Bernard) da bi Dinamo na ljeto mogao posegnuti za Stojkovićem i Kačavendom. O Kačavendi su epopeje napisane, ne bih riječi na to trošio. Stojković se inače čini ok, ali sumnjam da je trenutno (ako će ikada) biti dobar za Europu, a u HNLu bi direkt trošio minute Rukavini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions