• San Lorenzo
    15.4k
    Kolika odšteta pripada klubu je najbitnije...ako smo ga prodali za neki sitniš cca 2 milje, onda sve skupa izgleda još gluplje...o ovoj plaći je sve rečeno, 4 milijuna za tri godine nije novac za koji seliš na drugi kraj globusa, je ako igraš za Sirovu Katalenu, ali ako si u Dinamu, ne zaradiš ekstremno manji iznos u te tri godine...a o sportskim izazovima da ne pričam.
  • og1986
    2.9k
    2 milje za njega bi bilo puno i previše s obzirom na njegove godine.
  • Mlađi referent
    12.3k
    12 godina nam je dao, ostvario ‘sve’ kaj se moglo, zasićenje je sigurno tu.

    Njegovi najbolji dani su prošli, taman ima u njemu još toliko da dobije jedan dobar ugovor i podeblja račun dodatno, a nama neće postat teret kad godine kažu svoje.

    Kraj karijere i posao u klubu nakon karijere ga ionako čekaju ako on bude tako želio, neovisno o tome hoće li sad otići ili ne.

    Edit: i da ne bi netko krivo protumačio, ja bi volio da ostane, ali sasvim mi je razumljivo da nakon 12 godina želi za kraj nešto drugo.
  • Praskaton
    2.3k
    Mozda zvuci glupo al 10 mil ili 1 mil za Ademija sasvim mi je svejedno.Razlog koji nade on/javnost/dinamo za odlazak sasvim svejedno.Jedino sto cu u tom trenutku osjećat je razočaranje isto kao i kad je dudu,luka ili orsa išao.
    I sigurno ce njegov odlazak otvorit mjesto nekom novom mladom igraču i u konačnici mozda i bit bolji potez za dinamo.

    Koliko god shvacam da je ovo samo posao za sve njih,u meni tinja neka dječačka nada da naš kapetan Arijan Ademi bar djelomicno gleda na svetinju mojim očima.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Jeste vi ljudi svjesni sto znaci 12 godina ista adresa svaki dan,isti teren,isti grad,potpuno sve isto i tako 12 godina. Zasto nebi sad pred kraj karijere zadnje 2,3 godine otisao na drugi kraj svijeta,upoznao kulturu,stekao neka nova poznanstva i uz to duplo vise zaradio.
    Aki ako ide hvala na svemu kapetane i vidimo se uskoro u nekoj novoj ulogi!
  • Praskaton
    2.3k
    pa baš zato jer je tu 12 godina,toliko toga prošao vjerovatno i odbio masu ponuda sad kad ide prema kraju karijere nece "izdrzat" i otici ce u neki klub u kojem nema nikakvog sportskog izazova,samo lova..
    Koji igrac se moze pohvalit s toliko uspjeha s dinamom?

    Zar nema zelju bit dio ekipe pa makar i s klupe gledat al i sudjelovat u novom ulasku u lp,prezimljavanju u lp,odgajanju novih igraca..Ima tu itekako jos izazova pred njim u dinamu
  • vjeko1701
    8k
    Pa mogu vidjet i da odlazi ako ima određenu lojalnost prema Mamićima koja bi u ovom slučaju bila razumljiva.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Prozivio je mnogo ulazaka u Europu,uz njega su stasali mnogi mladi,najbolje godine je dao Dinamu. A nismo ni u situaciji gdje nam se lomi prvenstvo,niti smo bez zamjene. Naravno nitko ne moze biti Aki ali Ljubu smo zato i doveli da igra jednog dana toj poziciji. I za kraj karijere otici na drugi kraj svijeta,u grad od 20ak milijuna stanovnika,dozivjeti drugaciju kulturu zivota i nogometa nije uopce lose. Uz to za duplo vecu lovu.
  • thomas22
    262
    Da nije bil suspendiran zbog dopinga nebi rijeka nikad uzela prvenstvo ali nebi ni bil 12god u dinamu
  • deda
    32.6k
    Ademi će biti legenda koji god potez da povuče. Vrata Dinama mu moraju biti otvorena i ja očekujem da se vrati nakon eventualne avanture i krene u novu post-igračku karijeru. Na njega se vrši strašan pritisak zadnjih mjeseci koji vi ne možete zamisliti.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    U kojem smislu pritisak?
    To jest sto mu se namece da ucini?
  • deda
    32.6k
    Da izabere stranu.
  • Patak
    2.9k
    Onda mu je Kina najbolja strana! Sad da se uvuče u neke sektaške borbe mu ne treba. Kad se jednom vrati u Dinamo ionako će se situacija riješiti ovako ili onako.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne razumijem kakva bi to strana bila. Da sabotira trenera?
  • Mrvica
    3.9k
    Bilo kako bilo ako je odlučio otić nek mu je sretno i da nam se vrati što prije na neku od pozicija u klubu. Kao što je kolega BBB Mataa998 rekao ako može iskoristit priliku i upoznat nove ljude i kulturu nek ide i nek se okuša. 12 god karijere i svoj prime je dao Dinamu na čemu mu moramo biti zahvalni a ne počet ga pljuvat i odmah kao i sa Oršićem nakon što je otišao da mu izjava da nema većeg kluba od Dinama pada u vodu jer je otišao. Da se mene pita zbog njega i umirovit broj 5 koliko toga je dao za klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions