• Imamo Dinamo
    3.6k
    Cijeli članak se bazira na tome što je Čačić odbio prokomentirati.

    Trener i sportski direktor Ante Čačić nakon utakmice s Hajdukom u kojoj je Ademi zabio pogodak i odigrao sjajnu utakmicu nije želio komentirati priču, ali s obzirom na to da je komentar izostao, bilo je sasvim jasno da je ‘to to‘.

    A uz to znamo da Droljivari ima običaj prodavati naše igrače.
  • Dammir10
    266
    Navodno je Čačić nakon postavljenog pitanja na treenutak pogledao prema istoku što nam definitivno odaje da Ademi ide na daleki istok to jest u Kinu.
  • Nolifer
    8.1k
    @kinfa95 ne kolji igrača, koji je cijeli život dao za Dinamo, ko si ti da mu sereš? Zato ne govori bedastoće... A Ademiju sretno i neka se vrati jednog dana... Ni meni nije jasan taj transfer, ali nek mu je sa srećom, ako do toga dođe...
  • blue heart 72
    1.7k
    Hvala Akiju na svemu što je dao klubu. Istina je da je klub stao uz njega u najtežem trenutku njegove karijere, ali nam je to Aki vratio višestruko. Pravi lider i na terenu, kao i van terena. Ako nas zaista napusti, najmanje što možemo napraviti je poželjeti mu sreću u nastavku karijere
  • Efes Pilsen
    8.3k
    To je taj posao koji moramo znat odradit do kraja ako hocemo dovuci igrace do kultnog statusa. Vec se pise kako ionako pada, a druga ruka u gacama sapunja macora na Tottija i Kanea npr.
    Ja kuzim da su pare iz Kine vjerojatno velike, mnogi su otisli.. Al poslije karijere treba nesto radit. Ja ne znam jel neko u ovom kaosu uopce razmislja o tome. Ikona je, znaci puno u svlacionici i na terenu i to nista nece isprat, ali moze to jos jace :grin:
  • xyz
    840
    Ne znam uopće na osnovu čega se pokrenula ova priča? A ovaj koji jednu legendu Dinama oslovljava s raznim pogrdama neka pljune u ono što vidi u ogledalu. Sramotno...
  • Mrvica
    3.9k
    Nećemo valjda ako Ademi kojim slučajem u Kinu govorit loše o Ademiju. Kao što je rečeno cijeli svoj život je dao za Dinamo, postao je ikona kluba i što se mene tiče ostat će. Opet novinari pišu svašta, ne znači da će napustit klub, al opet ako mu je želja posljednje godine pokupit još love i okušat se negdje drugo nek mu je sa srećom, nikad mu se neće zaboravit šta je dao za Dinamo i nikad neće izgubit ovaj status kod navijača (barem u mom slučaju). Teška srca to pišem jer mi je najdraži igrač i volio bi da karijeru završi u Dinamu, ali ako se odluči za takav potez sve najbolje mu želim i mislim da bi mu Dinamova vrata uvijek trebala biti otvorena.
  • Krizy
    43.2k
    Droljivari :rofl:
    4gc1gk0cnayv08me.jpg
  • Nino Bule
    13.4k
    Ovu jesen je hrpa ljudi ovdje zagovarala da ga se sjedne na klupu, s pravom jer je imao slabiju polusezonu, tako da sacuvajte sablaznjavanje o prici da je moguc transfer za nekog drugog.

    Ja ga nikad ne bi pustio da me se pita jer donosi puno vise od samog terena, ali nije nikom nista duzan, pogotovo ako osjeca da mu je ovo zadnji vlak za novac i da bi mogao biti uskoro istisnut iz prve postave dinama.
  • The Undertaker
    5.1k
    U zadnjih 10ak godina samo dva igrača su zaslužila da im klub ne pravi nikakve probleme kod odlaska, bez obzira na ugovor: Oršić i Ademi. Dakle, ako sam Ademi želi otići, neka ide. Svima će biti žao ali njegov izbor koji treba poštivati.
  • Zagi
    7.6k
    Sandro Perković se vratio u stožer nakon sezone u Rigi FC.
    Tamo ga je nakon 6 mjeseci naslijedo Tomislav Stipić.
    SN:
    "Čačić o njemu ima iznimno dobro mišljenje, zato ga je i pozvao u svoj stožer. Dolazak Perkovića ne znači da netko odlazi iz modrog stožera, on se samo priključuje najbližim Čačićevim suradnicima, Royu Ferenčini i Alenu Peternacu. Perković će biti zadužen i za praćenje igrača koji trenutno nisu s prvom momčadi, juniora, te onih na dvojnoj registraciji do i posudbama."
  • miro
    4.4k
    Neka kapetan bira svoj put, samo će mi biti jako krivo ako jedna takva legenda završi karijeru u Kini
  • Praskaton
    2.3k
    Bez namjere da pljujem po kapetanu jer mi je najdrazi dinamov igrac godinama u nazad,ako je odlazak istina stvarno ne razumijem svrhu toga.Ok,novac znamo svi al siguran sam da bi mu klub poboljsao postojeci ugovor koliko god da ima sad.Pa nije vrag da je sve u novcu.

    Pomalo sam razocaran ako ode,gledajuci Orsu i kakve probleme ima u Engleskoj zar nema zelju ostat tu gdje ga svi volimo,zavrsit karijeru.Poziciju nakon igracke karijere u Dinamu vjerujem da moze birat.
  • vjeko1701
    8k
    Da, to ni meni nije do kraja jasno. Ako mu tamo nude oko 1,3M po sezoni a kod nas ima oko 600-700k, to je 4M u te tri godine nasuprot 2,1M.

    Ok nije neznačajna razlika ali ja sam siguran da je on ovdje završio karijeru, bio bi zbrinut odmah nakon nje. Mogao bi birati dal hoće biti trener, skaut ili bilo koja pozicija kakve bivši nogometaši često zauzimaju.

    Priče o osiguraanju egzistencije padaju u vodu jer nemaš boljeg osiguranja nego sigurni posao u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions