• Zagi
    7.8k
    Meni nije jasno zakaj je on pobjegao iz Slo kada je bilo jasno da tamo još ne može raditi razliku.
    Di ćeš onda u jaču ligu?

    A i poput Marina, nije on za krilo. Nedovoljno brzine.
  • deda
    32.7k
    Bojim se da je priča s tim dečkom što se tiče Dinama završila. Nije on ni za Varaždin, a kamoli za nas. Jednostavno mlako, nezainteresirano, nonšalantno. Sve predispozicije ima da bude promašaj kao Halil i Ćorić. Samo što se ovaj neće nigdje ni prodati jer više nema guranja igrača iznad Dinama. Realnost mu je druga liga.
  • Zagi
    7.8k
    A nebih baš tako daleko išao.
    Mislim da će mu karijera sličiti Jankovićevoj. Korak unazad pa vračanje u HNL.
    Preskače stepenice, trebao je ostati u Slo. Promijeniti klub ako u Bravu ne može.

    Razliku u 2.hnl nije radio. To je bilo jasno kao dan. Mogao je i tamo ostati još jednu sezonu.
  • SAS1987
    14.7k
    Promijeniti klub ako u Bravu ne može.Zagi

    Ako ne može u Bravu mu je bolje da promjeni sport.

    Tolić igrao poslednjih 25 minuta tekme Maribor - Olimpija (2-0).
  • Zagi
    7.8k
    A jbg sad SAS. Nisam za to otpisivanje svakoga tko nije super-mega talent.
    Špikić je počeo kak spada igrati sa 23, Franjić je sa 20 igrao 2.hnl.
  • Nino Bule
    13.8k
    Katinic cijelu utakmicu dobio, bartol barisic 30 min

    Edit: i brkljaca je odigro 90 min
  • deda
    32.7k
    Zagi vjeruj mi. Ja sam Šarana gledao bar 30 puta. Jedno te isto u svih 30 utakmica. Frizurica, lagani trkić, pokušavanje finti, i sve u svemu učinak nula. Bez krvi, bez muda. Nema tu ničega prika moj. Te fore iz kadetskih dana kad si okrenuno dva klinca s lijeve na desno zaboravi. Aorist.
  • Jurki
    11.8k
    Mislim da će mu karijera sličiti JankovićevojZagi

    Jankovic je pokazal puno vise od Šaranica. Niko je igral u Zrinji di je bil space shuttle za sve druge. Od Šaranica nist po svemu sudeci.. ali Jankovica nebi samo tak škartiral. Treba ga drzati na oku.
    Nama treba feeder klub vec 2-3 sezone. I ne kuzim da smo tak neozbiljni da se nebre najti neki dobar klub koji bu istrpel te mlade igrace.
  • Zagi
    7.8k
    A znam deda, gledao sam ga i ja.
    Nadam se da će se pokrenut jer igrat zna. Ima pregled igre, udarac...

    Al da su usporedbe sa Ćorićem i više nego adekvatne, jesu.

    Nova nada na toj poziciji mi je ... Vilim Gec!
  • Zagi
    7.8k
    Da ali Niko je u Šarinim godinama isto tak trulio u Slavenu i Gorici. Sve skup valjda ni 200 min.
    Tek tad je shvatio da je 1. hnl previše i otišao kod Jakira.
    Mislim da slično čeka i Šaranića.
  • deda
    32.7k
    Nova nada na toj poziciji mi je ... Vilim Gec!Zagi

    Sviđa mi se ta tvoja prosudba :up:
  • Jurki
    11.8k
    treba gledati na nacin da ni Belupo ni Gorica nebudu razvijali nase igrace.
    Taman da je bolji, on bu na klupi,
    Ekonomska racunica je takva. Svog igraca mozes danas sutra ftopiti nekam, a ak bu igral tuđi..neko drugi pobere vrhnje.
    Treba nam feeder klub i svi budu dobili šansu. Onda se bu vidlo dal jesi ili nisi.
  • Zagi
    7.8k
    Jasno.
    Ali dok nemamo feeder klub...
    Dečko ako igraš sezonu i pol u 2.hnl i tamo ne radiš razliku, nemoj se gurat u prvu.
    Ajd slovenska je nešto slabija ali nađi onda klub di ćeš igrati.
    Evo Brekalo si je našao Goricu i dobro. Al nema sada mrdanja ako te se posjedne na klupu. Grizi na treningu i izbori se.
  • Zagi
    7.8k
    E da. U tišini odlično se razvija još jedan naš igrač u Zrinjskom.
    Petar Sučić(19), igra Mišićevu poziciju. Jaka pluća , jako dobar na lopti. Treba još raditi na duel igri ali to će doći.
    Puna minutaža u Zrinji, standardan u BiH u21.
  • Patak
    2.9k
    To je generalno problem s mladim igračima. Što dalje nakon juniorske karijere? Još si relativno mlad a moraš se snaći u seniorskom nogometu. Tu imaju problem i Dinamovi igrači, a kako neće igrači iz drugih klubova. Do kadeta igraju po godištima, u kadetima dvije, a u juniorima i tri generacije, tako kad dođeš na jesen u klub odjednom nemaš više 20 igrača u konkurenciji nego 40 ili 60. Možda bi rješenje bilo da se organizira u21 liga HNL.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.