• immerwieder
    1.3k
    da gledamo samo tri kola ove godine, rijeka i istra 7/9,
    ali dodatno što je rijeka igrala sve tri u gostima, među ostalim i kod mađara i kod tovara,
    a istra sve tri doma

    trkački barem izgledaju bolje od nas, ne znam da li izlazi statistika pretrčanih km,
    bilo bi interesantno vidjeti brojke ova tri kola
  • Captain America
    15.3k
    Pogledo sam im sve 3 utakmice i danas su najopasnije izgledali, protiv sibenika jako lose, ali u sve 3 utakmice je marin izgledao dobro.Nino Bule

    Načelno se slažem sa svim osim ovoga. Igrali su s Osijekom u užasnim uvjetima, Šibenik malo manje užasnim i danas po ovome. Vidit ćemo kako će izgledat to kasnije (i sam si rekao da treba još par tjedana nedavno), al ovo je drugi svijet u odnosu na jesensku Rijeku.
  • immerwieder
    1.3k
    i mi i rijeka smo ovo kolo imali po 6 istih startera kao i kad je bilo 7:2
  • Sunja86
    1.1k
    Katinić u prvih 11 protiv Olimpije
  • Patak
    2.6k
    Koliko je to Kulenović zabio golova ove sezone? 8, 9? Za asistencije ne znam.

    Mislim da bi trebao sljedeće godine dobiti ozbiljnu priliku u Dinamu.
  • deda
    29.7k
    Ovo mu je sedmi u prvenstvu. U kupu je strpao još 3.

    Asisti: 6 HNL + 3 Kup
  • Fanboy
    2.4k


    Piše na rezultatima da je zabio 8 golova, oba danas su upisana njemu ili je to pogreška?
  • Zagi
    5.9k
    Bubanja je zabio 2. gol.
  • deda
    29.7k
    Vasilj asist. Vratio se nakon ozljede.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Cavlina 5.clean sheet u zadnjih 6 kola. Veliki potencijal, nogom najbolji golman već sada u HR
  • Ludovic IX
    6.2k
    Ja ću reći da marin kakav god da je, bit će dobar za rotaciju ako prihvati da kad udje kao rwzerva mora jednako gristi ko da igra od prve.
  • Zagi
    5.9k
    Sad se meni polako nameće pitanje. Jeli toliko do Marina koliko je do trenera?
  • Captain America
    15.3k
    Jeli toliko do Marina koliko je do trenera?Zagi

    Vodila su ga dosad 2 trenera koji su mu vjerovali (Jakir i Rosas) i on im je to vratio. Izvlačit zaključke iz garbage timea kad se suigračima više ne da igrat ili iz jedinog starta s Varaždinom kad je momčad kolektivno failala nema smisla.

    Nisam bio tada na Zoni pa ne znam kak su ljudi ovdje disali, al znam iz svog okruženja da su svi masovno otpisivali Majera pod Bjelicom. Došo je onda Zoran koji mu je od prve utakmice vjerovao i Majer mu je to vratio s kamatama. Vjerujem da bi tako bilo i s Marinom jer talent je tu i treba mu samo pomoći i vjerovati da će taj talent pretočit u vrhunski gotovi proizvod.
  • Zagi
    5.9k
    A rješenje je onda jednostavno. Kad se bude vračao, nek spremi Jakira u gepek.
  • SAS1987
    14k
    Barisic igrao pola sata za Domzale u porazu protiv Tabora (0-4).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.