• deda
    29.7k
    Vidim i Tolić je zaigrao za Viole
  • Sunja86
    1.1k
    Da li je Čavlina na posudbi u Lokomotivi ili je njihov igrač ako je, da li imamo u ugovoru buyback opciju za određenu cifru?
  • Zagi
    5.9k
    Buyback.
  • Crusades1986
    10.3k
    Ne znam jel bilo negdje... i ostatak klinaca ide na dvojnu registraciju u Dubravu. Lukanić, Živković, Vrbančić i Gurlica... od prije su Tomek i Brkljača dogovoreni
  • deda
    29.7k
    To je dobra odluka. Na tragu ljernog pokušaja suradnje s Inkerom. Raskinut je ugovor s onim Crnogircem Kolundžićem.
  • LovroZG
    1.3k
    Lukanić, Vrbančić, Tomek i Brkljača zajedno na posudbi? Nisu oni svi veznjaci?
  • Zagi
    5.9k
    Brekalo jučer svih 90 minuta za Goricu. Nisam gledao ali ima na sažetku prekrasan centaršut iz kojeg je bio penal.

    Danas u 13:00 Katinić protiv Barišića.

    15:00 derbi Maribor-Olimpija.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Pratio sam tekmu na srpskom sport klubu preko Ip TV. Slovenska liga mi se čini idealna za naše mlađe igrače i steta sto nismo dogovorili suradnju s Bravom jer bi to bilo win win i za naše mlade i za klub. Gorica Koper jučer utakmica puna nadigravanja šansi, 2:2 a mogla je Gorica dati i 2-3 gola vise. Brekalo par dobrih prodora i centarsuteva, nadam se da će se ustaliti u prvih 11 tamo. A Barisic koliko vidim je na klupi nekom Hasanbegovicu sto je bio rezerva u drugoj slovenskoj ligi prošle godine sto je apsurd jer Barisic je dao 4 gola u dosta malo vremena i jako dobar dojam ostavio, nemoguce da špica koja nije igrala 2.slovensku ligu može biti ispred njega, a da to nije u pitanju neki interes jer Barisic je zabio preko 10 golova u puno težoj 2. Hnl i u polusezoni za domzale zabijao svakih 150 min. Steta sto mu je to druga posudba i sto ne može promjeniti sredinu da pokaže koliki je potencijal i kakav je strijelac
  • Nino Bule
    12.2k
    Ovo s barisicem vise nema smisla, nek ga vrate nazad dobit ce isto/vise minuta s nama nego u domzalama
  • SAS1987
    14k
    Barisic koliko vidim je na klupi nekom Hasanbegovicu sto je bio rezerva u drugoj slovenskoj ligi prošle godine sto je apsurdOdglavedopetedindijete

    Domžale forsiraju svoje igrace jer žive od transfera i nije im toliko bitan rezultat :smile:
  • Zagi
    5.9k
    Brkljača u prvoj za DTK. Ostali nisu u zapisniku.
  • Nino Bule
    12.2k
    Kuzim da nema juniora ali di je sad opet tomek ?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Tomek, pisalo je na dubravinoj stranici ja mislim da je ozlijeđen
  • Mr Anderson
    6k
    Šaranić danas protiv nas nula. Još jedan kao veliki talent od kojeg ne bude ništa. Na žalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.