• Zagi
    7.7k
    Ni Drmić ni Komnen ni Emreli nisu kvalitetom za Dinamo. Apsolutno pozdravljam rješavanje njihovih plaća.
    Vjerojatno nije ni Kule, makar bi mu ja dao priliku.

    Shopping je nužan. Frigan je zanimljiv, ovaj janez sa jakim tenom također.
  • xyz
    840


    Koliko si pogledao utakmica Celja da tvrdiš da je Nigerijac zanimljiv?
  • Zagi
    7.7k
    Nijednu. Svejedno mi je zanimljiv.

    Može i u nepopularna :rofl:
  • xyz
    840


    Znači samo na temelju jačine njegov tena si donio zaključak da je dobar nogometaš i da bi predstavljao pojačanje za Dinamo. Moram priznati da imaš više referenci za biti sportski direktor od aktualnog :)
  • Zagi
    7.7k
    zaključak da je dobar nogometaš i da bi predstavljao pojačanje za Dinamo.xyz
    Ne znam u kojem svijetu zanimljiv znači i ovo kaj si napisao al ajd.
  • Bosna86
    11.6k
    Može i u nepopularnaZagi

    Ovo tko sljedeći napise, dobiti će ban… Ako pisete da bi se svidjeli nekom, bolje ne pišite… Budi muško i stani iza svog mišljenja
  • Orc123
    8k
    Dokle god ima ljudi koji podrzavaju ovakvu sportsku politiku mi cemo tonuti i tonuti...kaj pobijedili smo Istru? Wauu strasno postignuce...nekad smo se ravnali po klubovima iz samog vrha Europskog nogometa a sad je samo birno da budemo bolji od nikad losijeg HNL. Ljudi HNL je iznimno los, zato cemo opet biti prvi. To se najbolje vidi kad nasi predstavnici probaju u europi nesto pa ispadnu od nekih tamo jebivjetra...
  • xyz
    840

    Aha, ti bi ga doveo samo zato da imamo više igrača različitih rasa u klubu. Moram priznati da je ovo avangardni način razmišljanja kod dovođenja igrača
  • San Lorenzo
    15.6k
    Nemam ništa protiv prodaje Emrelija, godinu dana je tu, a uglavnom izgleda kao da mu proces prilagodbe još traje...u tih godinu dana se može izdvojiti jedino gol Rijeci za pokretanje preokreta i to je uglavnom to...krilo nije, klasični špic isto nije, nema smisla zavlačiti njega i nas same.
  • Ludovic IX
    7.3k


    11 igrača može igrati u prvih 11. Ako ne možemo dovedt igrača za prvih 11, bolje da ni ne dovodimo sada.

    Koji kurac sad dovoditi neku prinovi za 17-18 tekmi u 4 mjeseca.

    Vidiš da i sad nema dovoljno minuta za neke koji bi ih morali imati.
  • Zagi
    7.7k
    Ok, nacrtat ću ti.
    Pogledao sam highlight video koji je netko stavio i izgleda zanimljivo.
    Zanimljivo ne znači da mislim da je pojačanje.
    Sve ostalo si sam iskonstruirao.
  • Orc123
    8k

    Kad ces ti uigravati momcad za europu? Ili mislis da ovaj kadar moze iznesti i europu i hnl? Na ljeto ti sigurno odlazi jos igraca...Sutalo, ktc sigurno...a ako dodje dobra pobuda tu su ti u izlogu i ivanusec, petko, liva...vjerujes izjavama cacica da nitko ne odlazi? Eto vjeruj, vidjeli smo kako nece, i orsa i lauritsen, sad emreli....jedino mozes biti siguran u onu njegvu da nam nitko ne treba i da nirko ne dolazi! Ta ti je 1000%.....pauza ce ti biti kratka, kad ces uigravat pojacanja ako uopce tko dodje? Jel nije normalnije dovesti igrace i postepeno ih uvoditi kroz nikad komotniji hnl u kojem nemas ozbiljnog takmaca? Ne radi nase kvalitete vec zbog njihove nekvalitete....
  • xyz
    840


    Velikoj većini igrača, pa čak i onih ekstra kvalitete, treba vremena da se prilagode novom gradu, klubu, trenerevoj viziji igre itd. Ozbiljni klubovi stoga planiraju roster ekipe barem godinu ili više unaprijed. Ovaj loš posao koji je napravljen sada će doći na naplatu na ljeto i dalje. Nažalost, u klubu sada vladaju nesposobnjakovići koji ne vide dalje od svoga nosa, a jedina je nada će biti bolje da budu počišćeni na predstojećoj Skupštini.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Zar nije u Turskoj prijelazni rok zavrsio? Ne znam jesu sta mijenjali trenutne zbog situacije...
  • vjeko1701
    8.1k
    Kadar je iskreno tanak po mom ukusu s time da imamo dvije pozicije bez igrača kojemu je ona prirodna i to nije dobro. K tome da jedine vijesti koje dolaze su o odlascima. Ne znam kome je ovo ok.

    Ali ponavljam, mislim da transfer majstori ovdje nisu svjesni kaosa u vodstvu kluba. Ja sam trenutno sretan da nije bilo više ključnih odlazaka i iskreno se nadam da će se do ljeta sve stabilizirati prelaznim vodstvom koje će ljetni rok dočekati spremno. Na ljeto će biti jako puno posla sa slaganjem momčadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions