• Ali
    2.2k
    Vezano za Drmica, pod dojmom svih ovih prica oko cire. Mislim da se danas zanemaruje bitan element kod transfera, karakter. Tj. beskorisne su ti sve nogometne vjestine ako se neuklapas u skvadru !
    A to se upravo fogadja Dtmicu, na vise adresa je dokazao da ima vjestinu i da je klasa. Ali nije se uklopio, ocito njegov mindset se neuklapa u drustvo Petka, Kapetana, Livia... A i trener je onaj hladni tvrdoglavi. Ima rezultat ali nema taj osjecaj za pojedinca, vise je sklon modelu, bit ce kako ja kazem, prilagodi se ili ispadas...
    Tako da po mom Drmicu bi bilo bolje da ode u drugu ekipu
  • Armagedon13
    959
    Rastera to brko sve ,na treningu će igrat na "uske"
  • Captain America
    17.7k
    Kaže Ižak s Germanijaka Konyaspor.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pravi se mjesta za Frigana :lol:
  • Nolifer
    8.1k
    Možda je ovo u nepopularna misljenja, ali ako je forma u kur... treba ili riješit taj problem ili naći nekog novog, dalje nema...

    Ne kažem da moraju bit cijelu sezonu pucački raspoloženi i nabrijani da moraju zabit gol, ali kad vidim anemične napadače nije mi dobro...

    Imaš jako jeben ugovor u odnosu na druge napadače u ligi, a igraš znatno loše, mene je iskreno Drmić razočarao, ne mislim da mu neke druge stvari ometaju karijeru, ali trebao bi si posložit te neke stvari i bit fokusiran samo na ono bitno.

    Kažete Emreli odlazi, to ti je onda već napadač manje. Mi trebamo dva krila i špicu te lijevog beka.

    Ako dolazi Frigan bit će zanimljivo kako će se uklopiti u naš stil igre i valjda neće pasti u formi...
  • Gelipter
    3.7k
    Unatoč raznim kritikama na račun Azera, uopće mi nije drago ako odlazi. I dalje sam mišljenja da je on mogao puno više dati nego kaj ga se iskoristilo. Nekako imam osjećaj da je uvijek nešto malo falilo da zabljesne i postane standardan, a ako ništa barem zamjena koja donosi puno. E sad je li stvarno problem samo u njemu ili i u Čačiću ostat će nepoznanica. Možda bi ovo trebalo i u temu nepopularna mišljenja, ali eto
  • Nolifer
    8.1k


    Upravo to, mogao je dati puno više, a dao je ništa, bio je potencijal, pogotovo kad je zabijal Rijeci ili netko opetovano uništava igrače ili nešto tu ne štima u cijelom njihovom sustavu, jer dovodil si ga za male pare da bi bio nešto, a ispalo je ništa...
  • Keyser Soze
    10k
    Valjda će sad bit mjesta za Rukavinu
  • immerwieder
    1.4k
    meni Drmić uopće nije strano tijelo,
    dal je gol Glimtu, da nije bil onaj cm ofsajd u Salzburgu bil bi heroj,
    i jučer je recimo drugo poluvrijeme bila igra koja bi mu sigurno više odgovarala,
    a penal je peh kad tak pogodi, puno su mi iritantiji penali koje je fulal Petković
  • Nousername
    664
    bice bice ulazice zadnjih 10 minuta
  • Neki tip
    21.3k
    imam dojam da "može i u nepopularna" najčešće ide za zapravo prilično popularna ili makar posve razumljiva i "prihvatljiva" mišljenja/komentare.

    Ono, tipa "bome u petak idem na sjever navijati za Dinamo, ima da Istra primi 3 komada!". Može i u nepopularna. :eyes:
    Neki tip sa Zapada

    Možda je ovo u nepopularna misljenja, ali ako je forma u kur... treba ili riješit taj problem ili naći nekog novog, dalje nema...xFire

    Ili riješit ili promijenit, bome si hrabro odigrao, riskantno, ali bitno da se prepoznaju problemi i izazovi, popu kaže pop, a bobu bob pa kud puklo da puklo i ma koliko nepopularno bilo reći da problem treba riješiti.
  • Zagi
    7.7k
    Kule je bolji igrač od Drmića i Emrelia.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kule je bolji igrač od Drmića i Emrelia.Zagi

    Možda borbeniji, ali bolji nije ni od jednog.
  • Captain America
    17.7k
    Komnen je za svu trojicu Petković, a o ljudskim kvalitetama bolje da ne govorimo.
  • Olmic
    3.6k
    Vidim Stojanovic vise nije u prvih 11. Prodat Mohu a Rile i Stojke opcija za beka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions