• marcio amoroso
    36.5k
    Komnen je za svu trojicu Petković,Captain America

    Inače se slažem sa tobom pa skoro u svemu, ali mislim da si ga ovdje baš pretjerao. Komnen je ljudski očigledno top jer ga stvarno svi hvale, ali nogometno ne može jednom Drmiću ili Emreliju vode donijeti. Od njega se lopta odbijala kao od betona.
  • Orc123
    8k
    Sve prodati, i smanjiti roster na 12-13igraca i 10 golmana...dovoljno. naravno za pojacanja dolazi u obzir samo Hrvatska krv, nema tu diskriminacije prema strancima od strane cackea....ni slucajno. Ovo je splet okolnosti da je u prvom mandatu rijesio se pun k.. stranaca a tako rafi i ovdje, slucajnost cista. Jel emreli dobio 10% prilike kako npr Drmic u vrhu napada? Pa zabili su skoro isto golova a ovaj igra stalno a ovoga na kapaljku dozira. Jbg, ovaj nam skuplji za placanje pa mora igrati bez obzira da je napred ko balvan bezveze.
  • Orc123
    8k

    Andric bio 100 puta korisniji od Drmica s obzirom.na minutazu koju ovaj ima
  • marcio amoroso
    36.5k
    Andric bio 100 puta korisniji od Drmica s obzirom.na minutazu koju ovaj imaOrc123

    Andrić je u prošloj sezoni u 1314 minuta zabio 6 i pripremio 4 gola u HNL-u.
    Drmić u ovoj u 1141 minuti 5 golova i 4 asistencije.

    To tebi 10 puta korisnije?

    Daj bar provjerite prije nego nešto bubnete.
  • Orc123
    8k

    Ne mislim pod time da je Andric kvalitetniji od Drmica vec koloko je momcadi na terenu i van terena bio bolji Andric. Andric je bio dobar duh svlacionice a kad je igrao dao je 1000 posto uvijek
  • Neki tip
    21.3k
    Andric bio 100 puta korisniji od DrmicaOrc123

    To tebi 10 puta korisnije?marcio amoroso

    Što ti Marcio imaš protiv Komnena i Orca? Čovjek lijepo kaže 100x, a ti 10x umanjiš.

    Ali opet, moram uzeti u obzir i sljedeće:

    kad je igrao dao je 1000 posto uvijekOrc123

    Nije ni čudo da je 100x korisniji, kad daje 10x više od svog maksimuma.

    Ako daje 10x više od maksimuma, onda bi Drmić na svom maksimimu bio ipak samo 10x manje koristan od Komnenovog maksimuma.

    Tak da si možda ipak u pravu.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Skinem jednu nulu i opet nije ni blizu istine :rofl:
  • xyz
    840
    Pa mi više nemamo igrača ni za sastaviti dvije ekipe na treningu. Ovo je harakiri sportske politike u klubu.
  • Captain America
    17.7k
    Po nogometnom talentu su Drmić i Emreli bolji igrači, al znamo da postoji velika razlika talenta i samog proizvoda na terenu. Više sam mislio na ono što pružaju na zelenom terenu, a Emreli osim poluvremena protiv Belupa ove 3 utakmice nije napravio ništa (a i u Koprivnici je bio prije najmanje loš nego najbolji). Hypeale su Sportske da ćemo vidit drugog Emrelija, al od toga nažalost neće bit ništa. Drmića su kolege i jutros odlično secirale, ne sudjeluje u igri, a sad i ne zabija. Komnen je uvijek ostavljao srce na terenu i tu nadoknadio značajni manjak talenta u odnosu na Drmića i Mahira. Kad bi imali 50% Andrićevog srca, bila bi to potpuno druga priča.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kako si dosadan. Ima i više nego dovoljno igrača.

    Pogotovo sa cacketovom filozofijom. Ja sw nadam minutama za klince i onda pogotovo nam ne trebaju loše rezerve
  • Orc123
    8k
    Dovoljno igraca? Imas 2 i pol krila i 2 napadaca sad! Imas 5 veznih na 3 mjesta! Kako to moze biti dovoljno! Igras 433 a u napadu imas 4 igraca i vjecno zazivanog Rukavinu koji nije dobio ni minute do sad! Sto da budu ozljede! Ovo je cise zalosno, mije ni smijesno vise!
  • Jaro
    7.3k
    Navodno je sve spremno za transfer u siječnju.maddaddam

    Samo je sijecanj prosao prije 10 dana...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Eh da se doveo Ojeda sad bi imali 3 i pol krila...
  • Mulec86
    394
    Bez ironije koja je postala popularna na ovoj temi moje misljenje je takoder da je ovaj kadar najpristojnije tanak. Prodali smo najboljeg igraca kojeg krpamo s rezervama koje to niti nisu kapacitet za odigrat niti donose razliku niti bi vjerovatno razliku donosile i u puno manjim klubovima od Dinama. Ovaj kadar igraca uz 5-6 imena koji su svjetske klase je blago receno slab ako je plan sad uigravat sve za ljeto (sto ocito nije) . Nesposobni krpelji u upravi su najzasluzniji za to stanje pa nemam niti neku veliku nadu u prinove. Meni osobno je Dinamo u glavi neko ko se mora tuc u 10 deka s Benficom, Atalantom, Ajaxom i slicnima, a ne svoj kadar bazirat da moze dobit neki sugavi hajduk koji bi pregazilo i komunalno poduzece da se bavi nogometnom tjedan dana. Za tak nesto ja mislim da mi danas kadar nemamo, a zbog svega u nogometu kaj dolazi najbitnije bi bilo da ga tek danas imamo.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Treba se praviti lud i poslat ponudu za posudbu orsica. Na sezonu i pol..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions