• xyz
    840
    Pod ugovorom imamo Petkovića, Drmića, Emrelija, Kulenovića, Jurića i Barišića. Prvo neka se riješe barem dvojice pa se onda može razgovarati o dovođenju nekog novog.
    Ja samo ne shvaćam koliko Drmić ima kredita, a Emreli ne dobiva nikakvu priliku u napadu.
  • Tundra
    693
    Ja samo ne shvaćam koliko Drmić ima kredita, a Emreli ne dobiva nikakvu priliku u napadu.xyz

    Ja više ne mogu trpiti Drmića, po meni je on promašaj sezone. Nevjerojatan pad golgeterske forme u odnosu na prošlu sezonu koji se za jednog profesionalca ne može pravdati manjkom kontinuiteta. Evo sada ima kontinuitet u ovoj polusezoni i osim odličnog gola Slavenu ništa nije pokazao, a onaj promašeni penal jučer je nedopustiv za igrača koji nije opravdao očekivanja zbog kojih je doveden.
  • Infinity
    16.4k
    Kako je Drmic poceo ja sam mislio da ce dati 30 komada u sezoni. I s obzirom da je dao bitne golove za ulazak u LP nisam htio nista reci, al mislim da je ispucao sve kredite. Vec mjesecima gledamo njegove promasaje. Sinoc mi se nakon penala ukazao Miura.

    Ne mogu reci da nam se Drmic nije isplatio, jer je donio tu LP, al koliko ce nam se isplatiti u buducnosti? Preskup je za drugu opciju koja vec mjesecima nista ne isporucuje. Mozemo li se uzdati u njega na ljeto ako Petko bude ozlijedjen ili suspendiran? Tesko.

    Ipak, smatram da su oba krila i lijevi bek prioritet u odnosu na drugog napadaca.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Drmić je zabio u Koprivnici, a jučer su ga doslovno milimetri dijelili od gola. Penal je pucao odlično i ono je samo stvar sreće. Da je zabio imao bi 2 gola u 2 tekme i bilo bi sve bajno.

    Daleko od toga da je Drmić mega pojačanje, ali sigurno nije ni u top 10 problema što se tiče Dinamove momčadi.
  • NORTE
    11.4k
    Daleko od toga da je Drmić mega pojačanjemarcio amoroso
    On to je, al nažalost još uvijek to nije i dokazao.
  • Orc123
    8k
    Nisu problem golovi vec ono sto donosi na terenu, a to je nervoza, stalno mahanje rukama, nikad zadovoljan, sudjeluje jako malo u igri i kombinatorici, ne moze zadrzati l3djima od gola loptu, a nije da nemastaturu za to. Gavranovic j3 za njega bio Ronaldo. Drmic ima i placu oko milje eura, a naravno da nije ni Dinamovac, ima 30 godina i nema smisla ga placati te novce kad nit je perspektiva za buducnost, nit donosi nesto spešel u sadasnjosti. Na ljeto se treba pozdraviti s njim.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Vjerujem da bi svi oprostili manjak golova Drmiću da bilo što donosi dobrog na terenu, ali jednostavno on je strano tijelo kad je na terenu. Pa najbolji primjer je Petković koji apsolutno nije gol igrač, ali je Dinamo duplo opasniji s njim u igri i donosi dimenziju više.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Drmić nije kreativan igrač, ne stvara višak, nije duel igrač, ne sudjeluje u obrani, a sad ne daje ni golove. Ono kaj dobro radi je maše rukama i čaga po disko klubovima
  • ZGBhoy
    1.7k
    Drmić bi se trebao vise usredotočit na Nogomet a ne na Diskoteke i Glazbu
  • Olmic
    3.6k
    Meni je Drmic bas najvece razocaranje zadnjih sigurno 5 godina..
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Činjenica je da smo svi očekivali pun k od njega, kad sam cuja da će potpisat mislia sam jbt ne može nam nitko ništa kakav napad imamo. Al ponavlja se ista teza a to je da nema garancije da će netko tko dođe bit pogodak uvik. Mora se dosta stvari poklopit. On ima velik ugovor koji je relativno frisko potpisan, može ga se samo prodat il posudit negdi. Al uzmite u obzir da smo imali problema i sa Petkom prošlu polusezonu problema di ga se tribalo dizat iz mrtvih. Ko zna sta nas čeka do kraja sezone i kval za LP nakon tog. Triba sve to izvagat dobro i računat na ozljede. Predmet Drmic je u domeni trenera i SD on u ovom trenutku najbolje znaju šta sa njim i jel se na njega ozb i dalje računa. Činjenica je da malo zabija s obzirom na CV i protivnike u HNL
  • Captain America
    17.7k
    Kaže Nogo sa sneta da Emreli odlazi.
  • maddaddam
    2.9k
    PREMA pisanju azerbajdžanskih medija, još jedan igrač je na izlaznim vratima u Dinamu. Riječ je o Mahiru emreliju, 25-godišnjem krilnom napadaču i azerbajdžanskom reprezentativcu. Prema pisanju Moderne, on bi skoro trebao postati novi igrač turskog Antalyaspora. 

    Navodno je sve spremno za transfer u siječnju. Točnije, riječ je o posudbi koja bi imala klauzulu otkupa ugovora na kraju sezone. Emreli se nije uspio nametnuti anti Čačiću iako je u Dinamo stigao kao veliki potencijal. Prvak Hrvatske doveo ga je, podsjetimo, iz varšavske Legije.


    Azerbajdžanac je u Legiji uglavnom igrao centralnog napadača te je u 33 utakmice zabio 11 golova uz dvije asistencije. U samo dva nastupa igrao je desno krilo pa je za očekivati da će se u Dinamu s Petkovićem, Jurićem i Andrićem boriti za mjesto napadača.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Na indexu kazu Antalyaspor.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Trebalo bi još malo skratit rotaciju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions