• NORTE
    9.8k
    Ovako bi izgledala tablica da nije bilo sudačkih grešaka (uz VAR!) u ovom prvenstvu (podaci uzeti od sudačke komisije)

    1.dinamo 48 bodova (-1 tekma)
    2.osijek 34
    3.slaven 28
    4.varaždin 28
    5.istra 27 (-1 tekma)
    6.hajduk 27 bodova
    7.rijeka 24
    8.loksa 22
    9.šibenik 16
    10.gorica 11
    NORTE

    Mi smo zakinuti za 2 boda (i nećemo kmečat), ali 11 bodova je poklonjeno Hajduku (i nećemo šutit).
  • blackbully
    4.5k
    "Učlanjenjem u klub Dinamo, članovi imaju priliku sudjelovati u demokratizaciji izbora u klubu i glasati za one koji će predstavljati njihove interese u skorašnjim izborima u klubu. Time se stvara transparentniji i odgovorniji sustav koji podržava razvoj i uspjeh kluba. Pozivamo sve zainteresirane da se učlane u Dinamo i podrže budućnost kluba!"

    rk0wlq295et5vs44.jpg
  • The Undertaker
    4.4k
    To bi valjda bio svjetski raritet da navijači sami promijene ime kluba.
  • criticus
    1.6k

    Postoji li igdi podatak koliko Dinamo uopće ima članova?
  • Filip 91
    579
    Ima li negdje prijenos utakmice Everton U21 - Dinamo U19?
  • anti190-314
    70
    daj reci jel isto raritet da 0.01 posto udruge gradana donosi odluke u ime svih clanova
  • The Undertaker
    4.4k
    Nije raritet već uobičajena praksa. Obično članovi izaberu predsjednika i on onda donosi odluke u ime svih njih. Znam da bi neki ovdje birali i trenera i čistačice ali to nije baš običaj.
    Ne brini. Znam na što ciljaš ali, s obzirom na broj članova ovdje, pitanje je retoričko. Većina ovdje ne bi glasala ni da se promijeni Statut. Članovi su ovdje u manjini i ta manjina će morati glasovati i u ime većine. Ako je članova 20.000 a navijača 1,5 milijun, to ti je 1,33% da svi izađu na izbore.
  • anti190-314
    70
    neusporedivo. Uostalom, otkud ti mitski brojevi od milju i pol? I tko su ti ljudi? Valjda bi u udruzi gradana glavnu rijec trebali vodit njeni vlasnici, clanovi? Ne nekakvi fantomi koji su Maksimir zadnji put vidjeli na PSGu 2011?
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Do sada se ime mijenjalo svaki put od ljudi izabranih po duhu svetom. 45e krvoloci, 90ih HDZ, 2000-ih ostaci ostataka iz 90-ih i zadnji puta isto sve sama elita dinamovska. Tako da si ti više promašio od njega. Stvarno jest mizeran postotak ljudi odlučio o nečemu tako važnom kao što je ime kluba koje se uglavnom mijenalo iz političkih razloga.

    Tako da nema potrebe da se poseže za tim spikama o biranju čistačica i trenera kad su ovdje stvari jasne.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Nije raritet već uobičajena praksa. Obično članovi izaberu predsjednika i on onda donosi odluke u ime svih njih. Znam da bi neki ovdje birali i trenera i čistačice ali to nije baš običaj.
    Ne brini. Znam na što ciljaš ali, s obzirom na broj članova ovdje, pitanje je retoričko. Većina ovdje ne bi glasala ni da se promijeni Statut. Članovi su ovdje u manjini i ta manjina će morati glasovati i u ime većine. Ako je članova 20.000 a navijača 1,5 milijun, to ti je 1,33% da svi izađu na izbore.
    The Undertaker

    Ovo s trenerima i čistačicama je čista podvala trećerazrednih internet trolova i debila s Fejsa.

    I potpuno je ispod razine da sad ti dociraš svima kako su glupi jer si, eto, jedini na svijetu shvatio da ni demokracija ni izbori nisu savršen izum. Ali sve je relativno, jelda. Pet tisuća članova ili Stojan Mamić, sve je to isti kurac.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Većina ovdje ne bi glasala ni da se promijeni StatutThe Undertaker

    Da, jer vecini (pogotov upucenijima koji prate Zonu) odgovara stanje incestuoznog, nedemokratskog i kruznog biranja vrhovnih tijela kluba. Nisam pravnik i ne znam koje tocno tijelo kluba bi clanova imali pravo izglasat ali neka logika mi govori da bi bilo pozeljno "prekinuti" sadasnji lanac medusobnog izglasavanja, odnosno natjerati odgovorne u klubu da odgovaraju za postupke pred clanovima (odnosno glasacima na izborima).
  • vjeko1701
    6k
    I? Pa nigdje se na kraju ne piše da bi navijači trebali imati pravo glasa u Dinamu već njegovi članovi pošto je Dinamo udruga građana.

    Netko može biti član bez da je navijač ali kao član bi trebao imati neki glas. Svaki navijač koji želi glas, ima mogućnost postati član i tako uključiti svoj glas. Legitimno je da ima puno navijača koje to ne interesira i to je ok.

    Uostalom pitanje koje ti je postavljeno nije da li je uobičajeno dal 0.01% navijača odlučuje već 0.01% članova udruge. To su dvije drugačije stvari.
  • masacusec
    3.2k
    Netko može biti član bez da je navijačvjeko1701

    Tipične hdz-ove metode
  • og1986
    2.9k
    Pišu sportske kako je Čačić priključio prvoj momčadi Gurlicu.
    A da bi Brkljača vrlo vjerojatno u rudeš na posudbu kako bi skupio minute
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.