• Jaro
    5.9k
    a kolaci nista?
  • Fanboy
    2.2k
    Sviđa mi se ovaj trener Istre, njega bi svakako kapirao jer je Čačić već sad u godinama.
    Stalno mu rotiraju momčad, igraju na posjed uz limitiran sastav te su negdje 3 ili 4 u ligi po toj stavci. Razbio je Hajduk, sad i Varaždin...

    Uz to je mlad trener, Španjolac i ambiciozan....
  • The Undertaker
    4.3k
    Varaždin nije razbio, čak bi rekao da je Varaždin bio bolji.
  • xavier
    11.2k
    njega bi svakako šokirao jer je Čačić već sad u godinamaFanboy

    :chin:
  • Nino Bule
    11.7k
    Meni je iz istre jedino zanimljiv caseres, trazila se vec opcija za rotaciju misicu u cokaju meni je caseres jos bolji, mlad i jeftin, ali treba prvo vidjet bar do zime kako ce se bulat snaci na poziciji sestice na kojoj ga se gura, mozda on bude taj.
  • Olmic
    2.8k


    Urugvajac*
  • Orc123
    5.5k
    Onaj ukrajinac je dobar ko zadnji vezni
  • Krizy
    37.9k
    Je, čini se baš dobar. Upravo sam ostabio post o njemu na temi 1.HNL. Za HNL sigurno dobar a jel za nešto više ne znam.
  • Orc123
    5.5k

    On je bas onako klasicni zadnji vezni koji zna igrat pod pritiskom, jako zanimljiv igrac. Dobar i casseres ali ovaj mi jos bolji.
  • SAS1987
    13.7k
    Treba im uzeti Perkovica
  • Fanboy
    2.2k


    šokirao=kapirao

    autocorrect na mobitelu, nisam vidio.

    @Olmic hvala, mislio sam da je Španjolac možda zbog vlasnika..
  • Fanboy
    2.2k


    Varaždin igra od samog početka jako dobro, isto zanimljiv trener. Ako se ne varam oni su nam jedini
    uzeli bodove u prvih 10-ak kola. Protiv Hajduka su izgubili, no trebali su dobiti kakvu su dominaciju imali.
  • miro
    3.3k
    Možda sam ja lud, ali meni ovaj rezultat danas nije nikakva katastrofa. Ok, igra je bila grozna, ali protiv Slavena u gostima po ovakvom vjetru, bez Ivanušeca i Mišića, nije to tako katastrofalan rezultat. Malo su ljudi previše počeli pizdit, tak se barem meni čini. Kao što sam rekao ranije, Istra će nam pokazat kakvi smo. Cijela situacija je loša, ali dajte malo vjere ljudi
  • Jaro
    5.9k
    ej momcad koja nije 2 utakmice uputila udarac u gol protivnika...
  • masacusec
    3.2k
    Uza sve to, tu su i mediji koji igraju kurvinsku ulogu i dodatno dolijevaju ulje na vatru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.