• miro
    3.5k
    Cijeli klub je pod stresom, to se mora i na igrače prenijet, plus ode ti najbolji igrač i nemaš 2 najbolja vezna danas. Kriza je očekivana po meni, ali i dalje je to 8 bodova prednosti na sportskom planu, a nadajmo se i još kojoj pobjedi na "političkoj" fronti
  • Nino Bule
    12k
    Ja nemam problema s prosipanjem bodova da je zelja i igra bila kao protiv lokomotive, da ti tu vidis dobar period u komadu od 30 minuta igre di mozes rjesit utakmicu, pa jebiga dikod uđe dikod ne, ostat na 4 udarca, 2 u okvir, da je slaven blize pobjedi nego mi, da se nisu morali oznojit da zaustave nase jalove pokusaje, to je katastrofa u najavi i ne bi se smjela dugo trpit. Imas istru i split ko popravni nakon toga hvala doviđenja.
  • miro
    3.5k
    Ja prvi nisam nikad bio oduševljen Čačićem, čak ni kad su ga drugi dizali u nebesa zbog ulaska u LP, ali u ovom trenutku imaš glavnog trenera na 1. mjestu s dobrom bodovnom prednosti i što je meni najbitnije - trenera koji je otvoreno protiv Daltona. Nije vrijeme za dodavanje novog elementa kaosa u klub u ovoj situaciji, tako ja razmišljam
  • NORTE
    9.8k
    meni najbitnije - trenera koji je otvoreno protiv Daltona. Nije vrijeme za dodavanje novog elementa kaosa u klub u ovoj situacijimiro
    To je sad nova referenca za biti trener dinama?
    Protiviti se nekome tko ne može ući u državu jer te taj htio smijeniti i to je sad dovoljno?

    Element kaosa je gubitak titule.
    Element odgovornosti je promjena.

    Sad se dinamo bori za svoju budućnost, ne može biti taoc nekoga tko ne pruža ono za što je plaćen.
    Ovo je dinamo, a ne neki tamo klubić.

    Daltoni su prošlost, a dinamo odmah treba trenera koji će stvoriti igru s ovakvim kadrom koji ima i prošetati se ovom smiješnom ligom!

    Odgovorna uprava bi mu uručila otkaz nakon Gorice.

    IGRE NEMA i nakon 10 mjeseci na klupi, a imamo najbolju momčad u ligi.
    Bilo je svega par tekmi kojima možemo bit zadovoljni ili jako zadovoljni, većina je negledljivo loše.
  • NORTE
    9.8k
    Slaven Belupo je u zadnje 2 utakmice od početka polusezone (Istra i Varaždin) imao 0 (nula) udaraca u okvir gola.
    — blackbully

    Čačiću ne smiješ kiksati, nemaš to pravo!
    NORTE
    Da citiram sam sebe tj. blackbullya.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Treba im uzeti PerkovicaSAS1987

    Thompsona?
  • SAS1987
    14k
    ThompsonaNavijač Dinama

    Da. Može nam svaku tekmu pjevati "jesu li nas prevarili, jel'" :smile:
  • Neki tip
    19.6k
    Žena ne može shvatiti zašto njezin inače iritantno racionalan i logičan muž pobenavi, a stariji sin još ne shvaća zašto njegov kul i smireni tata postaje živčani luđak kad Dinamo ili Hrvatska izgube (ili remiziraju s Belupom/Finskom, svejedno).

    Ipak, oboje već dovoljno dugo znaju da je to naprosto tako i da tog "racionalnog luđaka", kojeg vi znate pod nadimkom ntsz, na dane Dinamovih podbačaja treba naprosto pustiti na miru, makar na koji sat.

    Forum (Zonu) i razgovor s drugim navijačima o utakmici sâm pustim na miru jer bih vjerojatno prije ili poslije počinio neki zločin slušajući/čitajući "analize" vrućih glava i upijajući svu tu negativu (kao da i sam već nisam dovoljno nadrkan u tim trenucima).

    Kaj hoću reći.. Pa hoću reći da "nabijanje na križeve", gaženje po svemu i vrijeđanje svih i svakog te ostale pizdarije koje vam se u tim trenucima motaju po glavi - u mračnim kutcima uma i ostavite.

    Ne govorim ovo radi sebe. Naučio sam s vremenom "ne pročitati ako mi smeta", ne slušati, maknuti se... jer mrzim, ali baš mrzim kolektivnu negativu čak i onda kad ni sam nisam nimalo pozitivno raspoložen.

    Čak mi i dobro dođe kao podsjetnik da s velikim brojem dinamovaca nemam ama baš ništa zajedničkog osim navijanja za isti klub.

    Ovo pišem zato što mislim da je kritika jedan od najvažnijih mehanizama za poboljšanje bilo čega, ali zdrava, racionalna, konstruktivna, promišljena, prespavana.. ono što je, danas vidim, jučer pisano u dobrom dijelu nije kritika, već kolektivno onaniranje. :confused:
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ja ću samo spomenuti da debil par metara iza nas psuje majku Livakoviću nakon jedne malo lošije izbačene lopte, psuje majku Ademiju nakon izgubljene lopte i psuje majku Čačiću jedno 60 puta. Jednostavno prejadno.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Mogu ti prepričat. Odustali su od Korlaeta, razmišljaju između Rade Borić i Marija Carevića. Kopiraj tu informaciju na što je više foruma i fejsova moguće, neka narod direktno zna istinu.
  • Nolifer
    7k
    vidim da imaš tu premium info koju sam tražio u tom članku, pa plasiraj ti umjesto mene. da nebi širio fake news :smile:
  • NORTE
    9.8k
    Ovako bi izgledala tablica da nije bilo sudačkih grešaka (uz VAR!) u ovom prvenstvu (podaci uzeti od sudačke komisije)

    1.dinamo 48 bodova (-1 tekma)
    2.osijek 34
    3.slaven 28
    4.varaždin 28
    5.istra 27 (-1 tekma)
    6.hajduk 27 bodova
    7.rijeka 24
    8.loksa 22
    9.šibenik 16
    10.gorica 11
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.