• Pop corn
    5.9k
    navedi jedan sportski kolektiv osim Nexe-a uz Dinamo da funkcionira u HrvatskojFanboy

    Futsal Dinamo, KK Dinamo, GKK Šibenka.... ali nebitno to.... nego, kaj to funkcionira u Dinamu? Dinamo je na autopilotu i onda i ta politika misli da ga svatko može voditi ako to tako "ide tajnicama i drotu". ispod te spin priče, magle uspjeha je nažalost loša situacija i realni prikaz da stvari baš ne funkcioniraju (ustroj, vodstvo, omladinski pogon, dugoročne financije i ostalo). Dinamo nema viziju za iducih 5 godina, samo godina po godinu... i to nije od jučer
  • Pop corn
    5.9k
    To bi značilo da svatko od nas ovdje može godišnje uprihoditi 60 mil. eura, i to u kontinuitetu već nekoliko godina koliko je ova Uprava na dužnosti. Ja mislim da nas sve skupa istreseš iz gaća za sveukupnom imovinom ne bi skupili toliko. Ne kažem da je naša Uprava krema managementa u Hrvatskoj ali je ovo bespotrebno potcjenjivanje rada u klubu kao Dinamo.The Undertaker

    ti zaista vjerujes da je to uprihodio Antolić s Vlatkicom i Amricom?! Da je ta Uprava za ista zaslužna tu? Kolika je to njihova osobna imovina onda ako su takvi genijalci koji uprihode 60 milijuna kuna? Daj, precjenjujete ih stalno.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako nisu oni onda je ili Barišić ili Mamić. Nema tko treći. Nevezano za to, samo da su prisutni u klubu koliko jesu (i prije nego su postali članovi Uprave), opet više znaju o procesima u klubu nego bili koji PU koji bi sada nastupio.
  • Papastrumf
    10.4k

    Sad miješaš kruške i jabuke. Koliko bi skupila ova tri člana Uprave prije nego što su instalirani tu gdje jesu i to samo zato što su bili podobni, a ne zato što su bili kompetentni za te pozicije?

    Ako ćemo tako rezonrati, onda je za sve njih Dario Šimić tata mata jer čovjek vodi uspješni biznis, koji je sam stvorio.
  • Nino Bule
    12k
    Ne treba ici u krajnosti, niti su antolic i salteruse cudo sportskog managmenta niti su potpuni kreteni. Znanje je okruzit se sposobnim ljudima i pustit ih da rade sto znaju, ne znam koji su to ljudi u klubu koji najzasluzniji za uspjeh prve ekipe ali netko mora biti, treba i reci da je progonom cetnika klub prestao biti samo bankomat, transferi se odrađuju kvalitetno i na vrijeme, zadrzao se kostur ekipe sad vec 4 godine, to su sve stvari za koje zaslugu nose i te odvratne osobe u upravi.
  • Pop corn
    5.9k
    Nevezano za to, samo da su prisutni u klubu koliko jesu (i prije nego su postali članovi Uprave), opet više znaju o procesima u klubu nego bili koji PU koji bi sada nastupio.The Undertaker

    Procesi se nauče lako, pokopčaju u vrlo kratkom roku. Ali da itko iz te uprave ima zasluge za nekih 60 milijuna eura godišnje je baš debilana, teška. Bilo tko kroz brzo vrijeme to može pokopčati bolje i kvalitetnije nego ovi. I bilo tko ima veće kompetencije da dobije priliku nego ove tri personice. Metla njih neće sigurno Dinamu naštetiti....
  • Bruh
    901
    Evo članak večernjeg mobom sam slikao pa nije baš najbolje ispalo
  • BlueVelvet
    336
    Onda najbolje ništa ne mijenjati, kad nam vec ide tako dobro a i oni su tu vec dugo pa najbolje znaju kak stvari funkcioniraju :)

    Nemojmo se lagati, klub stoji kako stoji jer je zadnjih 10+ godina stvaran sistem gdje je bilo sve podredeno dinamu, od lokomotiva, igraca, reprezetacije, bandica i sto drugih stvari.

    Ne, to nije zbog sposobnosti drota i dvije tajnice, ili rozica i stojka mamica...

    Oduzmes im sistem koji su dobili u nasljede i ostaje ti ono sto oni zapravo jesu, a to je nekompetentni likovi koji nikako nemaju refence za voditi takav klub.

    Najveci problem koji ja tu vidim za nekog treceg koji ce naslijediti sve to je gubljenje takvog sustava i onda ce se pokazati da klub nisu vodili neki supersposobni biznismeni nego dizaci ruku sto ce dovesti do neminovnog pada, a glupa raja ce onda plakati za starim vremenima i prozivati te ljude.
  • The Undertaker
    4.4k
    Pojednostavljeno i lako dokazivo, za vrijeme ove Uprave Dinamo je imao najbolje sportske i financijske rezultate u novijoj povijesti. I to nekoliko godina u kontinuitetu. To automatski povlači da je stanje u klubu bolje nego kad su ga preuzeli. S obzirom da je ''vlasnik'' bio opravdano odsutan duže vrijeme, nešto mora biti zasluga i Uprave. U realnom svijetu ne događaju se stvari same od sebe, barem ne u kontinuitetu.
  • Pop corn
    5.9k
    Pojednostavljeno i lako dokazivo, za vrijeme ove Uprave Dinamo je imao najbolje sportske i financijske rezultate u novijoj povijesti. I to nekoliko godina u kontinuitetu. To automatski povlači da je stanje u klubu bolje nego kad su ga preuzeli. S obzirom da je ''vlasnik'' bio opravdano odsutan duže vrijeme, nešto mora biti zasluga i Uprave. U realnom svijetu ne događaju se stvari same od sebe, barem ne u kontinuitetu.The Undertaker

    Što je to nešto što je zasluga? Zvučiš mi kao Ognjen Naglić i slični sada. Kaj su to Krešica, Vlatka i Amrica napravili? Daj mi tri primjera molim te. Ajde točno.... U realnom svijetu oni nikad ne bi bili u Upravi nogometnog kluba koji igra Ligu prvaka i osvaja naslove prvaka. U realnom svijetu njih nitko ne bi tu birao, ne instalirao, već birao. Ti likovi mogu lagano na mojposao.net i posao.hr, i zahvaljivati bjeguncu kaj njih CV koji si mogu uploadati na te stranice ima stavku da su bili članovi Uprave NK Dinama.... Isuse, koliko to uopće perverzno i nakaradno zvuči
  • Pop corn
    5.9k
    to su sve stvari za koje zaslugu nose i te odvratne osobe u upraviNino Bule

    dobro si rekao, nose zaslugu. ne da ih imaju, već ih nose. jer oni nisu realno odlučivali o ničemu takvome, i nose ih samo zbog pozicije na koju su instalirani...
  • deda
    29.2k
    Nažalost iz cijele ove rasprave nameće se jednoglasan zaključak da sve zasluge pripadaju Mamiću. I za dobro i zlo.
  • Jaro
    6k
    To bi značilo da svatko od nas ovdje može godišnje uprihoditi 60 mil. eura, i to u kontinuitetu već nekoliko godina koliko je ova Uprava na dužnosti. Ja mislim da nas sve skupa istreseš iz gaća za sveukupnom imovinom ne bi skupili toliko. Ne kažem da je naša Uprava krema managementa u Hrvatskoj ali je ovo bespotrebno potcjenjivanje rada u klubu kao DinamoThe Undertaker

    Nije mi jasan ovaj boldani dio - tko od svih ovih koji su sada ili koji su bili zadnjih 20 godina u klubu je eto dao svoju lovu da klub ima... Da sve njih istreses ko sto bi nas tresao - koliko bi njima iz dzepova ispalo love a da nije ona koju su zaradaili ili samo uzeli iz kluba?
  • Captain America
    14.9k
    Ovo je sve ostalo postavljeno od Mamića i klub i dalje može ići na autopilotu s ovakvom konkurencijom. Jozak je posložio omladinski pogon koji je izbacio igračine prodajom kojih je klub napredovao i kasnije ulazio u LP i još skuplje prodavao obiteljsko srebro. Povezani smo i s najjačim menadžerom u Hrvatskoj koji će naravno ovdje plasirat svoje igrače.

    Eto sad je u hajduku došo ozbiljan stručnjak poput Bore Primorca, kod nas nema Jozaka već su to vodili agent juga i sad nedokazani Tomo Butina i vidimo po rezultatima mlađih kategorija kolko je to sada loše postavljeno. Sadašnja uprava je nesposobna dovest Omeragića koji se doslovno sam nudi. Imamo na klupi velikog talenta Rukavinu i ne postoji nikakav plan kako od talenta stvorit igrača.

    Ovo troje debila u upravi s mumijom u ozbiljnim firmama ne bi mogli radit ko čistačice i zaštitar (uz dužno poštovanje dobrim ljudima koji rade te poslove), a ne sjedit u upravi kluba s budgetom od 50 milijuna.

    Kako je rekao njihov dragi gazda, treba ih prve nabit kopitom u glavu i izbrisat iz članstva čim u klub uđe ta treća opcija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.