• Keyser Soze
    8.6k
    To je tekst koji sam spomenuo na forumu, da se radi o izmišljotini govori ovo: "To je toliko uskovitlalo komunističko, Jugoslovensko orjunaške snage skrivene u nekim partijama i NGO da su nakon korumpiranih sudaca i osuđujuće presude Mamiću otvoreno krenule u napad za preuzimanje Dinama, jer tko kontrolira Dinamo kontrolira i politiku i prije svega novac."
  • deda
    29.4k
    Ja vas preklinjem da se ne referirate na taj degeneričan tekst koji nema veze ni s mogzom ni razumom.
  • Blaz
    363
    Sad ste mu srusili teoriju o zlocestom TT koji sve ovo radi da preuzme dinamo , stavi kapetansku traku duginih boja i promijeni boju dresa u crvenu.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Tako je, ja ne znam ko puši ove fore osim nepismene 60+ ekipe koja je zapela u '45.
  • Nino Bule
    12k
    Meni je samo nejasno da su od svih imena za ovaj divlji tekst izabrali korlaeta.

    Ja se samo nadam da cemo uskoro saznat koji su daljnji koraci, je li mamiceva struja gotova, da li postoji zelja grada i drzave da se nesto poduzme po pitanju statuta ili imamo status quo s antolom, puno je pitanja a potpuno zatisje novinara koji su se javno hvalili kako imaju stotine poruka insajdera iz kluba.
  • Fanboy
    2.3k
    Ljudi samo da bude jasno, ako se politika upetlja u ovo od Dinama neće ostati kamen na kamenu...Nema sportskog kolektiva koji nije pokraden i gdje navijači nisu potjerani te ostala sama pustoš.

    Mamić je uzrokovao neviđenu štetu, što financijsku, a osobito potjerivanjem navijača, ali politika što dalje od kluba za bilo kakvo upravljanje istog. Sad nakon Mamića nam još samo treba da zasjednu drugi kriminalci koji su opljačkali sve što se opljačkat da.

    Time se ne referiram na ove stvar da bi došao Tomicin zamjenik i slične spinove, ali od HDZ-a do Možemo nek lagano svi odbiju od Dinama što dalje.

    Ima pametnih ljudi koji vole Dinamo, pošteni su i mogu napraviti sjajan posao od izradnje stadiona, do postavljanja kluba za još veće dosege u Europi. Politika što dalje...
  • ksapi
    2.2k


    Pa politika je umijesana u Dinamo od pamtivjeka. Samo se u zadnje vrijeme nije izlazilo u javnost s tim. Ne budimo naivni, s politikom je i krenulo ovo tjera je mamica van.
  • serbus
    3.7k
    Očekujem more tih tekstova sa probnim balonima kako će ljudi reagirati na njih...
  • Nino Bule
    12k
    Ljudi samo da bude jasno, ako se politika upetlja u ovo od Dinama neće ostati kamen na kamenu...Fanboy

    Politika je dozvolila statut i jedino ona ga moze promjenit, dok god se ne upetlja imas ovo sto imas a to je kaos koji ce se samo produbljavat sa sve slabijim i slabijim figurama na celu kluba, naravno govorimo o petljanju samo u vidu klasicne revizije statuta ne da oni kroje vodstvo ili bilo sta drugo u klubu, to bi bilo pogubno za klub.

    Ne budimo naivni, s politikom je i krenulo ovo tjera je mamica van.ksapi

    Ako govorimo o trenutnom preuzimanju uzdi kluba krenulo je od cistog interesa, nema se tu nikakvih politickih bodova za kupit nego nadzor nad desetcima milijuna eura, ako govorimo opcenito o pravnim procesima protiv mamica naravno da je krenulo od politike jer su ga oni protežirali i branili do trena dok nije postao pretoksican i poceo im stetit previse pa je ta obrana odjednom izostala.
  • Fanboy
    2.3k


    Pa to je upravo i najveći problem, navedi jedan sportski kolektiv osim Nexe-a uz Dinamo da funkcionira u Hrvatskoj ???

    Doslovno su sve popljačkali i uništili, od košarke, rukometa do vaterpola...Sve gdje su političari dotakli je propalo i funkcionira na škrgama uz državni novac.

    Ta ista politika nije u stanju izgraditi jedan običan stadion 30-ak godina nakon 3 SP medalje....



    Ma ja podržavam promijenu statuta i slažem se onim što si napisao...

    No nema teorije da će politika mijenjati statut bez da se netko ne okoristi i da neće krojiti vodstvo kluba. Mi živimo u aferama gdje se nađe milijarda na računu umirovljenika, gdje je u roku od godine dana uhićeno nekoliko potpredsjednika vlade pod optužnicama EU radi izvlačenja novca preko eu fondova...

    Status je nakaradan i u Ciboni, kriminal je očigledan međutim Bandićevim pajdašima koji su pokrali klub je HDZ u gradskoj skupštini držao ljestve, a Bandić istima u saboru. Ostala je spaljena zemlja za koju nitko ne odgovara, a bilo je tu pametnih ljudi koji su se okupili u borbi za istu od Nika Titanika do Saše Pavličića Bekića. Kad je politika ujedninjena u kriminalu, a svugdje je povezana onda je jako teško kod nas nešto promijeniti.

    Naravno, treba se boriti i dinamovi navijači nikad ne odustaju, samo kažem turbulentna vremena, a kod nas je politika legalizirala kriminal i dođe mi muka od silnih afera, a onda tek od pomisli da bi nakon Mamića mogli voditi još veće bitke. Nadam se da sam u krivu.
  • ksapi
    2.2k
    Pa nisam rekao da je to pozitivno, nego samo da je politika vec odavno umijesana u klub. I ne mozemo to sprijeciti makar se postavili na trepavice.
  • plavi67
    921
    danas u papirnatom večernjem na naslovnoj stranici piše D. Šimić i Z. Boban preuzimaju Dinamo. Dao Bog, niko sretniji, san snova :pray:
    oni su kao treća opcija, Antolić odlazi , klub će se otvoriti članovima kao to sve uz pomoć politike. živi bili pa vidjeli.
    kako kaže stari trans na sjeveru: nada umire posljednja, a ljubav prema Zagrebu i Dinamu nikada!
  • Ludovic IX
    6k
    već vidim , tekma protiv belupa ili koga god, dan nakon micanje sadašnje uprave i dolaska nekog koga podržavamo i 10000 ljudi na sjeveru.. nešto kao nakon povratka imena.

    Zapad nekih 500 manje ovih koji se više najednom neće osjećati navijačem dinama.
  • Nino Bule
    12k
    Jutarnji malo manje bombastican od vecernjeg, nadajmo se da stvarno postoji volja za revizijom statuta od strane ministra i da postoji volja za privremenim rjesenjem koje bi bilo prihvatljivo navijackom puku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.