• Ali
    1.9k


    Ma tipicni cacko, u.jesto svim snagama dok je vrijeme. Uvijek , dobro je , bit ce bolje...

    Da je dobio i goricu i belupo (ekipe koje su prije nas jedva pucali po golu protiv vz i takvih, a nama su zabili obje ekipe) sada bi obje ekipe imale19 tekmi iza nas , ili bolje reci 17 do kraja i plus 12 bodova od hajduka.
    To bi psiholoski bilo za njih dolje gasenje na najjace i vjerovatno smjenu uprave i ponavljanje onog ribanja kao svojevreno na ogradi u kranjci
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Fizicki nepripremljena ekipa evidentno,žalosno je gledat Ljubicica kako se muči,dečko igra sve lošije beka.
    Podhitno nam treba zamjena za Oršića, jedino Baturina na mahove odigra nešto.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Nije bilo dobro, dalje ne treba pricati. U situaciji kad fali igraca, kad su juniori nedostupni mozda jedna od bitnijih stvari je da se nitko nije ozlijedio.

    Ocekivali/nadali smo se 9 bodova, ali ni ovih 5 nije kraj svijeta. Prednost se povecala i ja sam siguran da ce samo rasti do kraja.

    Ljudi moji danas se igralo bez dva glavna vezna igraca, plus Petka (i Orsica). U petak je jako bitno pobijediti za dizanje atmosfere prije Varazdina i hajduka.

    Svaka cast svima koji su bili na utakmici. :100:
  • jp23
    2.2k
    Sa Goricom je bilo 0-0, Loksu smo dobili 2-1.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nisam gledao jer mi kćer slavila 3. rodjendan ali sam koliko toliko pratio. Neću ništa previše pričati..nadam se da je ovo samo hvatanje forme jer su pripreme bile loše.

    Donekle razumijem da ti nema kicme momčadi pa ti i pripreme trpe ili je cacic odlučio dizati formu kroz hnk utakmice.

    Ma ja sw ne zivciram previše zbog ovakvih tekmi. Bitni je samo da kraj3m 5. Mjeseca dignemo pokal prvaka. S bodom ili 15 viška, trofej je jednako vrijedan
  • Zagi
    4.8k
    S bodom ili 15 viška, trofej je jednako vrijedanLudovic IX

    nope
  • Dammir10
    266
    Čačić nikad nije bio bliže otkazu. Manje od 6 bodova u sljedeće 3 utakmice (Istra, Varaždin, Hajduk) bi trebalo značiti da on više nije trener. Ovakvom igrom će svaka utakmica biti 50-50. Nema automatizama u igri, igrači nakon 60.minute jedva dišu, što se napravi u prvih pola sata to obično bude to od Dinama.

    Moharrami je u klubu samo zato jer je dobar dečko pa ga iz sažaljenja drže već 5 godina u klubu kao da je Dinamo socijalna ustanova. I zašto uopće vadi Ristovskog? Valjda Rile može odigrati 90 minuta svakih 7 dana, on je jedan od boljih u ove 3 utakmice. Zašto ga uopće ničim izazvan Čačić vadi iz igre? Ljubičić je promašaj igrao na svojoj poziciji ili ne jer dečko jednostavno nema kapacitet za klub poput Dinama. Njega navijači trpe jedino zato jer je došao iz Rapida, da je došao iz Šibenika ili Rijeke tjeralo bi ga se naglavačke iz kluba kao što se to radi i mnogim drugim igračima.

    I Bell... ležanje non stop, zamjene non stop - nadoknada 4 minute s time da je prva minuta potrošena a da se nije igralo. To je onaj isti Bell koji je Gorica-Hajduk produžio 10 minuta a nije bilo ništa više prekida nego danas. Prošli podcast je Pukšar načeo temu o 3 minute nadoknade na Dinamo-Lokomotiva i onda su trećinu vremena za analizu potrošili na komentiranje sudačke odluke o 3 minute nadoknade. Pričali su kako je to nepotrebno jer se vuku repovi poslije utakmice, kako bi Dinamo pobijedio i bez toga itd. Baš me zanima hoće li dinamovci Pukšar i Ljubić ovaj put trećinu vremena za analizu potrošiti na ovu sudačku odluku ili će ko tipični dudeki šutjeti svaki put kada se Dinamu to dogodi a naglašavati to svaki put kada se Dinamovom protivniku to dogodi. Već mi ti dvostruki standardi idu na neku stvar.
  • Nino Bule
    11.3k
    Mi nemamo pojma je li ljubicic kapacitet za dinamo jer on jos sansu na svojoj poziciji nije dobio, to je kao da kazes da orsic nije za dinamo a jedino sta dobije prilike su na desnom beku.
  • Bosna86
    11.5k
    Koliko se plaća rad subotom? Hoće li moći pokriti izlazak?
  • Keyser Soze
    8k
    Uzet 6 bodova u iduće dvije tekme, proći kup i onda se na Maksimiru lomi prvenstvo... Pobjeda protiv tovara bi nas psihički i bodovno poslala na njima nedostižnu razliku jer bi imali 8 bodova više i tekmu manje.

    Zbog tog mislim da ovaj x nije toliko ključan koliko pobjede u iduće 3 ligaške tekme.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    do utakmice sa tovarijom mozemo biti na +2 ili +14, puno bodova je tu u igri i meni se cini da opet svi pisu njima pobjede kao da ce protivnici samo izaci i pustit da zabijaju...

    oni su jedva dobili Sibenik i primili porciju od Istre, a Rijeka, Varazdin i Gorica se sigurno nece predati jer se svi za nesto bore

    u petak se vracaju Misic i Ivanusec a vrlo vjerovatno i Petko od pocetka tako da ce to biti nesto potpuno drukcije od danas
  • Crusades1986
    9.5k
    x40ugxejqhd7v66j.jpg

    3xkbakt58m86ep0u.jpg

    Zastave :love:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Brutalno ovo s zastavama izgleda iz ovog kuta
    Steta kaj se to na sjeveru ne prakticira cesce
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Navijanje onih koji nisu ultrasi obicno opadne zbog zastava jer se vise fokusiraju na to kako izbjec zastave da vide teren. Na manjim utakmicama to nije problem, ali kad je sjever dobro popunjen se osjeti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jučer su nažalost neki igrači bili ispod svakog nivoa. Ljubičić, Špikić i Moharrami prije svih.

    Ljubičića se jednostavno ubija na lijevom beku. Dečko je tamo igrač manje. Pa bolje trpiti Štefulja nego igrača koji to nije igrao nikada.

    Vrijeme je bilo užasno i bilo je sigurno jako teško za igrati, ali Dinamo jednostavno na klasu mora biti opasniji. Nije problem izgubiti ili odigrati neriješeno, ali je problem biti totalno bezopasan.

    Pozitivno me iznenadio Emreli. Uz Baturinu je bio jedini koji je zračio opasnošću.

    Nadati je se da će trener shvatiti da je voda došla do grla i da će maknuti Ljubičića sa lijevog beka te da će nam povratak Mišića, Ivanušeca i Petkovića pomoći da ipak budemo opasniji i učinkovitiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.