• Nino Bule
    11.3k
    U takvoj smo situaciji da se ja sutra moram nadat da ce rijeka liznut tovare inace ide opet panika ocemo li osvojit sa ovaj put slabijim kadrom
  • striko
    1.1k
    Ne daj Bože da bude otvoreno prvenstvo zadnju četvrtinu kad nam slijede 3 gostovanja Osijek, Rijeka i Hajduk
  • Keyser Soze
    8k
    Ima ovdje puno igrača koji više nisu razina Dinama i ne pružaju partije koje bi trebali.
    Špikić, Moharammi, Menalo, Perić, pa čak i Ademi više nisu igrači koji mogu raditi prevagu u Dinamu.
  • Praskaton
    1.8k
    Uz ovakvu igru mi sa istrom nemamo sanse.Kad bi nakon tog kiksa uzeli Garciu potpisao bi odmah.

    Ovaj kiks sam po sebi i nije toliki problem koliko sve ono sto je ovome prethodilo i sto tek dolazi.
    Hvala na podizanju momcadi nakon Kopica al brko dosta te je,unučad pod ruku i odmaraj.
  • xyz
    840


    Pa tko onda ostaje? Danas smo u zapisniku na klupi imali 7 igrača. Nema tu više širine kao prije godinu dana.
  • Bosna86
    11.5k
    Treba novčano kazniti ove pičkiceKVG1967

    Ban 7 dana… Ne trebam objašnjavati zašto
  • Keyser Soze
    8k
    Na ljeto ćemo se tih igrača trebati riješiti, ništa dobro ne donose u igri i dovode do toga da ne možemo stvorit šansu Gorici il Slavenu. Čim fali jedan od njih pate nam igra i rezultat i sve to uz iritirajuću tvrdoglavost trenera.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    @deda mislim da imas posla sa banovanjem ili upozorenjem za neke komentare.
  • Nino Bule
    11.3k

    Da, mora se rijesit prvenstvo prije zadnjeg kruga, uđe li se sa +3 ili +5 u zadnji krug a u kratkom roku imas 3 gostujuca derbija mogli bi dozivjet potop
  • Mlađi referent
    10.4k
    U dva prijelazna roka smo izgubili Oršića, Andrića, Franjića, Rasa i Gojaka. Igrače koji su u trenutku imali veliku ulogu ( ne kao glavni akteri neki od njih, ali svi barem bitnu rotacijsku). A nisu jedini koje si poslao dalje.

    Fenomenalan rad našeg SD-a, odlično je srezao roster
  • Bosna86
    11.5k
    Nabijem onog mutavog drota antolica i cacica i mamica na krizeve onih molitelja na trgu ...Ivana39

    Ban 7 dana
  • seljak86
    2.3k
    Nadam se odličnom izdanju sjevera protiv Istre i barem 5000 gledatelja.
  • dzg717
    934
    Barem mi Futsal Dinamo uljepšava vecer!
  • Keyser Soze
    8k
    5000 gledatelja.seljak86

    Nema teoretske šanse
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nadam se odličnom izdanju sjevera protiv Istre i barem 5000 gledatelja.seljak86

    Petak 5 popodne po hladnoci, ako bude 2000 bit ce vrh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.