• jp23
    2.2k
    Nekako mi se čini da smo napravili puno više grešaka danas nego prošli vikend. No mislio sam na općenito, užasno igramo, sad ne znam jesu krive pripreme, jel kriv trener, jel kriva činjenica da forsiramo veznog na beka iako i laik vidi da ovaj to nije.

    U petak sad nećemo imat Šutala zbog kartona, a imam neki osjećaj da će Čačić stavit na stopera Ristovskog i na desnog beka Moharramija.
  • Ali
    1.9k
    Ekipa jel netko zna (nepratim ove borbe dvorskih luda) tko po hijerarhiji sada moze dati otkaz cacicu. Obicno je to posao SD, ali kad je on i SD, tko je taj?

    Dinamo ima tri utakmice u nastavku prvenstva i 5/9 bodova uz gol razliku 4:3 , jasno vidljivo da se na pripremama nije radilo nista. Klub koji se sam hvali da ima 11m€ na racunu se doveo prodajama za kikiriki da u zapisniku imamo 7 igraca danas na klupi.

    Izmjene ocajne, ekipa bez glave i repa.
  • Keyser Soze
    8k
    Od 6 poluvremena, jedno smo odigrali kak spada. Prvenstvo je već trebalo bit riješeno, al mi imamo fetiš na vraćanje tovara u život.
  • Infinity
    15.2k
    Nije nam ovo trebalo.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Kad je preplacen..nista od rijeke u gostima prosle godine nije odigrao…Olmic

    Smiješno
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Peric nema sta traziti u Dinamu, vrh mi je njegova reakcija prije nego je Crnac izasao 1 na 1 sa Livijem, lik je doslovno kleknuo kako bi kao blokirao dodavanje sta li :brow:

    Petkovic nastavio kao inace, ima sansu da puca ali ne ili dribling ili dodavanje i propade na kraju.

    Moha desno i Ljubicic lijevo meni ne bi vise nikad igrali.

    Baturina i Emreli odradili dobar posao, ne mozes sa 2 igraca pobijeti jbg
  • Mulec86
    389
    Ne znas ko je sposobniji vodstvo ili strucni stozer
  • Olmic
    2.7k
    drago mi je da sam te nasmijao. Zivio
  • vjeko1701
    5.9k
    Nije nimalo. Umjesto da barem rezultatima dovedemo neku stabilnost klubu, oni prate sve nestabilnosti u upravi.

    Dobro da u ligi nema neke ekipe ko one Kekove jer bi im već polako gledali u leđa.
  • serbus
    3.5k
    Sam sebi bi zalijepio šamar što očekujem da teška vremena daju dobre ljude te očekivao od igrača da dignu klub i na terenu pokažemo tko je i dalje glavni.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Čačić RIJEČI SAMOKRITIKE u izjavi... još kaže da nisu nadigrani drugo poluvrijeme. Šta uopće komentirati. Ako je trener zadovoljan, ko smo mi da nismo...
  • serbus
    3.5k
    Rekao bi Čačić još smo bod bliže naslovu
  • Boysica
    441
    Toliku podrsku s tribina imaju oni sa Belupom 1:1 ja sam u soku losi su ne zasluzuju niti jednog navijaca pogotovo po ovakvom vremenu ...
    I ako ja ga volim i kad gubi , ovo je sve utjecaj sranja u klubu
  • superhik
    10.2k
    Od svih stvari najviše me razveselio povratak zastava na dva štapa.
    I onda sam vidio zastavu s datumom osnutka Gradjanskog i na onom jebenom vjetru, hladnoći i sranju od igre odjednom sve je dobilo smisao.
  • Ali
    1.9k
    Kaze Brko, mislim bod se pise, naravno da smo prizeljkivali pobjedu...
    Tipicni Cacke, kad god je dosao i u dinamo i u repku. Prve dvije teecine mandata dobri rezultati, ali pocesto koji bod vise uz potez pojedinca. I onda iritantno forsiranje nekih svojih ideja za koje i iz avina vidis da nemaju smisla. I onda umjesto da zagrmi kako je bod katastrofa i da ce morati obavuti razgovor u svlacioni i da nekima nije.mjesto na terenu uz ovakav pristup, on nas uvjerava kako je i x dobar i da idemo dalje (ovo sam govorio u kvartu i kad smo sa fincima umjesto potvrde plasmana igrali x)
    Ovo danas me na to podsjetilo, kao da namjerno ostavljas svijecu na poljudu da tinja da misle da ima petroleja i da ce ih obasjat titula. Umjesto da im sa tri uzastopne pobjede ugasis svaku nadu i uigravas klince da vidis tko moze a tko ne sutra nositi igru...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.