• Armagedon13
    959
    Kolumbijac Andres Colorado kojeg su povezivali sa nama ide u Partizan,posudba uz mogućnost otkupa 2M.
    Vidjet ćemo jesmo li ....
  • Nino Bule
    13.9k
    Imao je ok minutazu i u njegovim godinama sasvim razumljivo je da hoce i vecu trazit negdje drugdje ali 4 mjeseca ce se morat strpit, vrlo moguce da ako dinamo pobjegne na 10+ bodova ima manje minutaze jer se onda moze pocet davat malom rukavini prostora ali isto tako ne znas da li ce ti netko doci na -4 pa ti je menalo odjednom potreban da imas dokazanu hnl kvalitetu s klupe.
  • Orc123
    8.2k
    Glavno da su sposobni bili potpisati 2 izlazna transfera i za to klub normalno funkcionira. Dok su pak ulazni transferi u pitanju tu klub ne funkcionira i ne bi doveli igraca iz Kuršanca Međimurskog. Naravno na krqju godine ce se mahati izvjescima kak smo 175 000 eura u plusu. Top!
  • Nino Bule
    13.9k

    Ja se tresem sto su pustili cetvrtog stopera za 3 mil eura, ne znam kako ti ali ja ne spavam
  • Orc123
    8.2k

    Kupi par metara drva i loži....neces se trest onda
  • xyz
    840
    Šteta za Menala. Mogle su tete u računovodstvu još povećati prihodovnu i smanjiti rashodovnu stranu financijskog poslovanja.
    Ove sezone je odigrao tek 300 minuta u HNL-u i 100 minuta u kvalifikacija za LP i ne vidim baš da će dobiti više prilike na proljeće. Ako dinamo pobjegne na 10+ onda neće igrati jer će se dati prilika klincima, a ako bude gusto isto neće igrati jer mu tzv. struka ne vjeruje. A i smatram da nam ne treba više od jednog krilnog igrača...
  • Jurki
    11.8k
    Kaj se stopera tice zal mi je kaj je Viking otisel. Ali isto tak ocito brko misli gurati Gurlicu ko juniora, Bosko treba minute da bu fit za pocetak sezone. Tu jos imamo Tea uz glavni stoperski par J. Šutala i Perica.
    Tak da bi to moralo biti dosta za zgurat sezonu. Jos ako Becir dojde. Pokriveni smo na stoperima dobro.
    Ajde Brko dopelaj tog levog beka da ne gledamo Ljubu vise na beku.. steta takvog igraca ubijati.
    Na oba krila smo brojcano pokriveni ali kvalitativno slabo.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ja isto ne kužim zakaj se ne ide u šoping, novci su zato da se troše, kaj ne? Brko, daj kupi nešto, ljudi su nervozni. Kaj je tak teško otvoriti Markt i metnut u košaricu par pojačanja? Kupiš tri, četvrti gratis.
  • Mulec86
    394
    Mene najvise brine krilo. Nije mi jasno da tu nije doslo neko ime.
  • Jurki
    11.8k
    evo nek nam Southampton vrati Oršu i ja prezadovoljan. Oni tak i tak vrlo vjerojatno kupuju levo krilo iz Renna za 25 milki.
    Oršin transfer je vjerojatno najgluplji i najdebilniji Dinamov transfer u zadnjih 30 godina.
  • Dino
    2.7k
    evo nek nam Southampton vrati Oršu i ja prezadovoljanJurki

    Jel mislite da bi Orsi ovo bio zesci psiholoski pad ili da bi “shvatio” kako mu je u Dinamu zapravo najbolje.
  • Jurki
    11.8k
    ne vjerujem da bi mu bio pad vec mislim da je sam shvatio da mu je u Dinamu najbolje.
  • Armagedon13
    959

    Krilo od 30 godina za 6M,skup je
  • xyz
    840


    Jel ćemo ga prihvatiti raširenih ruku ako tako bude ili ćemo ga defamirati kao neke druge (npr. Brekalo je nedavni primjer)?
  • Jurki
    11.8k
    vjerojatno je tek prva rata dosla ako i ta prva.. vratimo im tu prvu ratu.. i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions