• vjeko1701
    6.3k
    Nadam se da onda ovo zbilja otvara prostor z dovesti Omeragića ako se zbilja s njim pregovara i on hoće ovdje.

    Kaj se tiče Livija, zbilja se nadam da je to neka novinarska glupost,
  • xyz
    840


    Super... Riješit ćemo se milijun eura godišnje plaće.
  • Sunja86
    1.1k
    Evo sve da je istina da Livakovića hoće Fener i ponudi 10mil€ što je i klazula u ugovoru Livakovića što znači da Livaković odbija ili prihvaća odlazak u Fener zašto bi Livaković išao u trenutno po rezultatima lošiji klub od Dinama i ne toliko jaku Tursku ligu?
    Jedino možda bolji ugovor za neki 500 000€ godišnje max 1 000 000€
  • Ali
    2k
    Sad kad traze odlazak Ras i kad je Orsa otisao se vidi koliko je pogrijesio Cacic sa zamjenama i postavom protiv Salzburga u austriji. Da smo tamo pokazali muda , a ne isli na x pa izgubili.
    Vjerovatno nebi ni Orsa isao a ni Ras nebi trazio transfer. Jer bi se za pripremu npr. 16.2. protiv Rome kako je Salzburg izvukao. Radili rotacije u hnl u kojima bi bilo mjesta.
    Ovako Ras logicno razmislja, do kolovoza im netrebam jer tek tad krecu borbe sri-ned i trazit ce se siri roster. Ovako sad su Sutalo i Petic zabetonirani a KTC je samim tim radi cijene prva rotacija, cak je i Rile ispred jer nekad i njega gura kad se trazi mjesto irancu.
    Samo hnl uz max tri tekme kupa je premalo.

    I kaj sad, ovaj mjesec bumo prodali Ras za 2m€, na ljeto cemo morat u kupovinu za barem 3-4m€ i jos najgore pitanje je kak ce se ushemit neki novi, jer obrana je posebno osjetljiva na sinhronizacije sa golmanom i ostalima kad offside kada pokrivanje tko u blok... to sve dolazi sa tekmama a novi ce imat tri ptijateljske a to nije dosta...
  • Jaro
    6.1k
    najbolje ugasiti klub jer eto trenutno cetvrti ili peti stoper odlazi...
  • Beowulf112
    301
    Ma sa svima se ja slazem..samo ako prodajemo..a prodajemo bome naveliko, + jos usli smo u ligu prvaka i tu zagrabili dobar kolac...pa sto onda ne ulozimo pola toga ili barem trecinu na nova pojacanja..jesmo klub koji zivi od prodaje i trebamo svake sezone jednog ili dvojicu prodat da bi namirili troskove..ali da bas ovako jadni ispadamo..i ajax je klub koji prodaje kao i porto..pa svake godine investiraju u nova pojacanja znacajan novac
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sad kad traze odlazak Ras i kad je Orsa otisao se vidi koliko je pogrijesio Cacic sa zamjenama i postavom protiv Salzburga u austriji. Da smo tamo pokazali muda , a ne isli na x pa izgubili.
    Vjerovatno nebi ni Orsa isao a ni Ras nebi trazio transfer. Jer bi se za pripremu npr. 16.2. protiv Rome kako je Salzburg izvukao. Radili rotacije u hnl u kojima bi bilo mjesta.
    Ali

    A kako je tek pogriješio Zajec s Kužeom kad su poslali Komljenovića u Rijeku u sezoni 1989/90. Koma zabio gol Dinamu na Kantridi za 1:1, Dinamo izgubio na penale, Zvezda ga stigla na tablici.

    Da nisu pustili Komljenovića i da nije bilo tog gola, Dinamo bi bio prvak 89/90. Zvezda naravno nikad ne bi bila prvak Europe jer bi u sezoni 1991/92 Kup prvaka igrao Dinamo. Došao bi Bokšić i vratio se Prosinečki. Onda bi Dinamo bio prvak Europe 1991/92. Ne bi bilo 13.05. i nereda u Maksimiru. Možda ni HDZ ne bi pobijedio na izborima, a vjerojatno bi se Jugoslavija održala kao konfederacija. Demokratska i prosperitetna, sa pravom predstavničkom demokracijom i ispravnom tranzicijom u kapitalizam.

    Boban ne bi udario milicajca nego bi igrao na SP u Italiji i bio najbolji igrač. Reprezentacija Jugoslavije bi bila u 5 finala SP od onda do danas. Ušla bi u EU i NATO i Putin se nikad ne bi usudio napasti Ukrajinu jer bi Balkan bio cjelovit, prozapadan sa iznimno visokim stopama rasta BDP-a. Iz države se ne bi iseljavalo, od rudnika litija bi se radile baterije za aute i mobitele. Osim ljetnog turizma imali bismo i zimski na Bjelašnici i Kopaoniku.

    Zbilja Zeko nije trebao otjerati Fabijana.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Danski ekstra bladet objavio da Ras danas potpisuje višegodišnji ugovor. Ali samo 2 mil bez ikakvih dodatnih klauzula. Ako je istina onda je jadno zaista
  • Ludovic IX
    6.2k


    jel nismo ulozili 6,5 miliona u transfere na ljeto? sad su otišli Orša i Ras koji ako ćemo iskreno, je predobar da bi trunio na klupi a opet radije da forsiramo Šutalo-Šutalo kad ovaj ozdravi nego Rasa tak da je u redu da ga se proda. Bar nismo ništa izgubili na njemu. A još uvijek se nadamo ovom švicarskom bosancu kao megatalentu.

    nije bez razloga ona činjenica da je zimski merkato samo za iznimne kupnje kad kupuješ da bi preokrenuo stvari. Mislim da je uvijek lakše u ljeti nać igrača ili barem u zimi naći nekog kome ističe ugovor i ptpisati ga već sada a da dođe 1.7.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    vjerojatno se ni ne ocekuje neki veliki izlazni transfer iz Brondbya. Mislim, nakon Rahmanija mi je jasno da ljudi pusu i na hladno, ali on nakon top sezone u EL nije imao ponudu koja bi izula preprodavace..
  • Klenx
    4.6k
    Volio bi da je svaki Dinamov stranac kao Lauritsen. Kvalitetan, tih, a pravi profić.
    Žao mi je što odlazi, iako nam je objektivno 3. ili čak 4. stoper po kvaliteti (meni bi uvijek igrao ispred Perića recimo), a i u ritmu kada nema Europe realno nema ni minutaže za njega. Vjerojatno će prije gurnuti nekog od ovih klinaca kada mogu.

    Samo nadam se da imaju na umu da na ljeto vjerojatno ide Šutalo skupa s Teofilom, ostati ćemo na Periću, B. Šutalu i klincima. S obzirom da ne želimo da nam Perić bude nositelj obrane, realno tu će trebati jedan ili čak dva stopera.
  • Eduardo
    18.1k
    Rasmus Lauritsen napustio je Dinamo.

    - Došao je trenutak kad odlazim iz Dinama. Htio bih zahvaliti klubu na povjerenju koje sam dobio kada sam stigao u Zagreb prije nešto više od dvije godine. Odigrao sam 80 utakmica za Dinamo, osvojio četiri trofeja, sudjelovao u fantastičnim trenucima i sretan sam što sam bio dio ove ekipe. Ali evo, to je nogomet, svaki igrač želi igrati što više i u dogovoru s klubom odlučio sam nastaviti karijeru u Danskoj. Hvala navijačima na sjajnoj podršci od prvog dana, to ću sigurno pamtiti, bilo je baš posebnih utakmica i slavlja i hvala na nezaboravnim trenucima - riječi su kojima se Rasmus oprostio od plave svlačionice.
  • Mali Zeus
    10.6k


    Pobijedio si internet s komentarom. :grin:
  • Eduardo
    18.1k
    Siguran sam jedino u sljedeće; kvantitativna situacija s kadrom je trenutno za HNL i više negoli povoljna (pri čemu nam situaciju znatno olakšavaju najveći konkurenti), no u nekim planovima za novu sezonu i za stvaranje još jednog zapaženijeg europskog rezultata trebamo dodatnu kvalitetu. Hoće li se na tome raditi već u ovom prijelaznom roku ili na ljeto preostaje nam vidjeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions