• Krizy
    43.6k
    Orc ima 380 upisa, od kojih su 372 na ovoj temi.
    Sedam od preostalih 8 je vezano za transfere ali na drugima temama.
    Jedini upis koji nije vezan za transfere
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/209953

    Uz Majkija "najjači" lik na forumu :rofl:
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja njegove komentare vec dugo samo preskocim, em su mu dugi postovi em lupa po istom stalno.
  • Captain America
    17.7k
    Opet guraju Pjacu. Žao mi je čovjeka što je sve prošo, al za njega je Pero Giannis po pitanju fizičke spreme i stvarno nema smisla dovodit igrača koji će te nakon svakog jačeg duela zabrinut jel se opet ozlijedio.
  • Krizy
    43.6k
    Pjaca je igrač za 11.momčad belgijske lige. Anderlecht.
  • Jaro
    7.4k
    ovo ne mozes znati. Realno za HNL je dovoljan polufizicki slreman. U takvom tempu mozda lakse dodje do odredjene spreme (i fizicke i psihicke). Pa pogledaj Livaju kako izgleda u HNL a kako na SP - od toga da solo rjesava utakmice do veterana na terenu... Mislim da je Brekalo SF(em navodne ponude bogatijih iz Serie A, em manager Mamicev frend), a za Belju mislim da bi cijeli koncept igre trebalo promijeniti i nabaviti vrh krila. Kacavenda je upitnik veci od Pjace - za njega i prije ozljese nisi imao pojma kaj moze na vecoj sceni...
  • xyz
    840
    Pjaca je dobar dečko, ali on više nije igrač za Dinamo. Ozljede su ga uništile, a ovo seljakanje svake pola godine iz jednog u drugi nisu ništa doprinijeli. Ne rade valjda u svim klubovima budale pa da ne mogu prepoznati da li netko može ili ne može odgovoriti zahtjevima nogometne igre.
  • Neki tip
    21.3k
    Mislim da Krizy ne cilja na fizičku spremu, već činjenicu da je Pjaca odabrao Anderlecht ispred Dinama.

    A dodatna činjenica je da ni tamo nije bio pojačanje.

    Pa kad je tako, može mi ga 100x biti žao, ali on nije igrač za Dinamo.
  • Jaro
    7.4k
    ok, tu se u potpunosti slazem... dok je bio poluzdrav i jos kolko tolko imao potencijala, dinamo nije bio za njega dovoljno dobar...
  • Orc123
    8.1k
    Beljo pored Petka, Kulenovica, Drmica i Emrelija nema nikakvog smisla i jos k tome je uzasno skup. Jedino ako prodaju Petka iako ja ne bi mijenjao Petka za Belju, ali nikad!
  • Krizy
    43.6k
    Poenta je u tome da je birao 6-7 posudbi i (barem) 2 puta kroz tih par godina odbio povratak u Dinamo.
    Jedna od tih posudbi je bila i Anderlecht :wink:
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Emreli nije spica,Kule nije igrac za Dinamo
  • Fanboy
    2.6k
    Pjaca bi bio dobar igrač...Prošli su Drmić, Krovinović kalvarije ozlijeda prije povratka.
    Sva tri igrača su bili kandidati za vrh svjetskog nogometa.
    Drmić je bio 3 strijelac Bundeslige iza Lewe i Manđe, pa se nagomilale ozlijede.
    Krovinović je bio sjajan u Benfici, trebao u neki top klub do ozljede. Sad je na jugu uz Čuvaju najbolji igrač.

    Pojava od njih još i nakon ozlijede ima najviši nivo igranja, bio ok kod Jurića u Italiji.

    Jel rizik, je isto kao i prethodna dva igrača. No, ipak se igra sporiji tempo i Pjaca koji bi uhvatio formu i podigao svoju igru uz ipak ograničenu minutažu je potencijalno najbolji igrač lige.
  • Captain America
    17.7k
    Svaka ruptura ACL ostavi posljedice. Pričao sam nedavno s jednim poznanikom kojem je stradao ligament i uz sve napore nije uspio ni približno vratit brzinu. Pjaci su stradali dvaput. Krovinović i Drmić nisu krila i oni mogu igrati nogomet unatoč takvoj ozljedi. Pitanje je može li Pjaca bez brzine radit razliku u domaćem prvenstvu, a ne u Europi. Nama napadač ne treba kao i polušpica. Ako ne može do minutaže u Empoliju, ne znam što može nama donijet. O potencijalnoj plaći ne želim ni razmišljati.
  • Neki tip
    21.3k
    Mržnja mi je možda za pedalj prejaka riječ, ali osjećam dubok i snažan prijezir prema Davorinu Olivariju.

    Ima među novinarima (ima i u svim drugim profesijama, ali jebiga novinari javno izlažu što o čemu misle pa je lakše prepoznati) svakakvih glupana i šljama, ali ovaj čvrsto drži sam vrh ljestvice.

    Ima zlobnih, ima prepredenih, ima korumpiranih, ima zluradih, ima špijuna, ma svake sorte s dna kace.

    Ali takvog bijednika, takvog jadnika, takvu štetočinu novinarsku, kao što je Olivari, barem u svijetu sporta, novinarska struka još nije iznjedrila.
  • blue heart 72
    1.7k
    Pa nije valjda da se opet spominje Pjaca. Dosta ljudi je već sve objasnilo, lik nas je otpilio NEKOLIKO puta i to je za mene to. Uz to dolazi da se nigdje nije uspio skrasiti i ne zanima me da li je to zbog forme, ozljeda, psihe ili nečeg drugog. Takvi igrači jednostavno nisu pojačanja za dinamo kakav želim(o)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions