• Orc123
    8.1k
    Sutra i prekosutra ocekujem povezivanje sa Brekalom, Pjacom, Laslom....a za vikend ocekujem naslov.."Sve ovisi o nama, i dalje imamo najbolju momcad i okrenut cemo se unutarnjim rezervama".
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Danas jebena igrica Football Manager bolje skautira nego nas klub
  • ZGBhoy
    1.7k
    i dalje imamo najbolju momcad i okrenut cemo se unutarnjim rezervamaOrc123

    Tocno to bude.....
  • Orc123
    8.1k
    Ne bi se cudio ni da vrate Tolica, a ivanuswca presele na krilo...pa ajmo uz ljubu unistiti i Ivanuseca.....znali su da ce otici, zamjene su trebale biti spremne, realne zamjene, neato sto si mozemo priustiti a to su igraci do cca 3-4mil eura po TM
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sigurno ce biti neki dolazak nakon ovoga, koliko kvalitetan to je pitanje.
  • Captain America
    17.7k
    Danas jebena igrica Football Manager bolje skautira nego nas klubBBB Mataa998

    Vidim u kojem smjeru ideš, al pitanje je kolko je skautskih službi bolje od FMa. Pa jedan Liverpool koristi njihovu bazu :lol:

    ivanuswca presele na kriloOrc123

    Orša početkom sezone nije igrao i Ivanušec je to skroz solidno pokrio. Još se otvori prostor Baturini tako da nije nemoguće.
  • LovroZG
    1.3k
    Vidim u kojem smjeru ideš, al pitanje je kolko je skautskih službi bolje od FMa. Pa jedan Liverpool koristi njihovu bazu :lol:Captain America

    Pa svaki normalan klub bi trebo koristit FM ko neku osnovu. To je jednostavno ogromna baza podataka koja se, ovisno o ligi, puni na temelju odgledanih utakmica uživo osoba koje prate klubove/ligu i to je onda dobra osnova za pronać igrače koji bi mogli bit dobri/jeftini/talentirani i koje treba dalje skautirat.
  • Logistika
    1.3k
    slažem se za Brekala i Pjacu...pa cak i za Osijecane u spekulacijama,iako sam nekako dojma da Dinamo neće "oslabljivati" Osijek na polusezoni...ostavili bi Hajduku otvoren put za pokusaj napada...ovako bi ih Os mogao zakucati u kupu odmah i poljuljati...mislim da bi njih Dinamo mogao dovoditi na kraju sezone,moj dojam neki
  • Logistika
    1.3k
    hahahaha evo čovjeka Bosanca odmah 50 tekmi 10 golova,5 asistencija,jezik uciti ne mora...22g TM vrijednoat 2.5 miliona
    https://www.transfermarkt.com/benjamin-kikanovic/profil/spieler/736752 ...
    AEK se interesira
    https://youtu.be/vCxcMV0XpoQ
  • Orc123
    8.1k
    Mi se zajebavamo ali mi imamo love i samo da si uzmu vremena i da izbace ovsje 20 imena koja bi nam bila doatupna pa nabave videomaterijal, za par dana iskristalizira ti se 5-6 imena s kojima kreces pregovarati...glupost je da od tih 5-6 ne mozemo jednog zavrsiti...tu se mi sad sprdavamo s tim a drugi klubovi tako kupuju igrace, na osnovu raznih softwera za to ali za nas je to SF
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Cacic je rekao da imaju spisak igraca na koje ciljaju. Samo tko ce u ovom kaosu ista iole posteno odradit?
  • Eduardo
    20.3k
    .tu se mi sad sprdavamo s tim a drugi klubovi tako kupuju igrace, na osnovu raznih softwera za to ali za nas je to SFOrc123

    Stari moj pa mi smo igrače kupovali na osnovu DVD kompilacija. Kakvi softweri i gluposti...
  • Armagedon13
    959
    Kad je Orša došao 2018 svi smo se sprdali sa tim transferom.Ispada da mi ne znamo ništa kupit,prepoznat,pa kako smo to onda to što jesmo
  • Zagi
    7.7k
    Stari moj pa mi smo igrače kupovali na osnovu DVD kompilacija. Kakvi softweri i gluposti...Eduardo

    https://gnkdinamo.hr/en/News/Article/gnk-dinamo-signed--partnership-with-driblab

    Nit je to baš tak , nit nam je Vlak glavni skaut što neki vole isticati kad im zafali talenata iz Nove Gvineje ili Uzbekistana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions