• dZg1986
    520
    Di Maria bi bas dobro sjeo
  • NitkoBitan
    17.6k
    Meni se svida Mbappe ali je los u obrani a tko ce pokrivat iza poslije Bockajevih prodora u formaciji 3-5-2
  • LovroZG
    1.3k
    Lako za prodaju, s tim se moramo pomirit jer ko zna kakva je atmosfera unutar kluba i šta želi igrač. Ja bi ga zadržo, al ak je već ranije izjavio da bi u PL i ak je stvarno bio navodni dogovor o puštanju, onda jebiga.

    Ja se samo nadam da nećemo te pare ulupat u raznorazne HNL igrače ili preplatit upitna pojačanja poput Pjace. Simptomatično je da se sva naklapanja vode oko bivših igrača ko da nemamo ama baš nikakav skauting.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Orc je u potrazi. Strpite se.
  • Neki tip
    21.3k
    Orc je u potrazi.marcio amoroso

    Kak to misliš "u potrazi"?? Skaut takvog kalibra ima uvijek par igrača već spremnih za dolazak, čim se otvori pozicija.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kak to misliš "u potrazi"??Neki tip sa Zapada

    Lista bilježnicu.
  • Orc123
    8.1k

    Imate li kakav problem sa mnom ili samo volite biti sarkasticni?
  • marcio amoroso
    36.6k
    samo volite biti sarkasticni?Orc123

    Samo volim biti sarkastičan.
  • Armagedon13
    959
    Bjorkan naš nesuđeni ljevi bek,se vratio u Bodo
  • Jaro
    7.4k
    Ovaj odlazak je ogroman minus za momcad i klub... za Ademija, Orsu, Livakovica klub ne moze dobiti novce koliko oni klubu znace... Bojim se na sta ce liciti momcad i klub kad ovaj obracun zavrsi... ovaj prijelazni rok je poceo na najgori moguci nacin za klub.
    A Orsi, svaka cast za sve kaj si napravio, ali...
  • Captain America
    17.7k
    Neće ovi na kraju nikog dovest i onda će pustit priču da prelazimo na 352 jer odgovara Peri.

    Ostali smo bez ikone kluba i Zagreba prije početka prijelaznog roka, a u klubu se ne zna ko pije, a ko plaća...
  • Sunja86
    1.2k
    Znači Špikić ide lijevo a desno će igrati Menalo,Emreli ili Bočkaj ako ne dovedemo nikoga a vjerovatno nećemo može i Ivanušec po potrebi odigrat desno.Uglavnom "in Špikić we trust"
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Treba biti svjestan da smo vec dosli na tu razinu da moramo i mi ponekad posegnuti duboko u klupsku kasu i istresti 5-8M eura za nekog igraca,pa ga kasnije prodati za 20-30. U tim transferima ce nekada doci i do pogreske u procjeni ali to je nogomet i trziste.
  • LovroZG
    1.3k
    U tim transferima ce nekada doci i do pogreske u procjeni ali to je nogomet i trziste.BBB Mataa998
    Uvijek može do toga doć. Sam je pitanje kakvu imaš skautsku službu, tj. kolko vjeruješ skautima, i kakve informacije možeš skupit sa strane o igračima da se odlučiš kupit nekog za veću cifru jer je uvijek "lakše" riskirat sa pet igrača po 2M € nego sa pet igrača po 4M € iako statistički imaš jednake šanse pogriješit u oba slučaja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions