• xyz
    840


    Funkcioniranje kluba ne može biti ugroženo time da li netko od zaposlenika podržava jednu ili drugu struju. Isto kao što neki zaposlenik u državnoj službi mora obavljati svoj posao nevezano da li podržava ili ne aktualnu vlast.
  • Orc123
    8.1k
    Ne bi rekao najmanji, nikako. Barem ako se ovo nastavi dugorocno. Ovo traje vec vise od godinu dana. Jedna struja ne zeli potpisati igrace od druge struje a ova druga od prve. Gdje to dugorocno vodi? I da, nije to najveci peoblem ali je provlem. Samim time sto se vise ne dovode ni najkvalitetniji klinci iz HR i okolice ko prije, a sama skola nam je u padu i Hajduk je al pari s nama. Sve manje izbacujemo igraca za 1.momcad . Sve je to povezano i treba ukazivati na to. Da ima vecih problema nazalost ima.
  • Dautbegović1
    92
    Kad završava prelazni rok?Ovaj ubi
  • Neki tip
    21.3k


    Evo bez ikakve provokacije, već iz čiste znatiželje..

    Zanima li te išta u vezi Dinama, osim transfera? Ili, da preformuliram pitanje u stvarno neprovokativno - što te još zanima u vezi Dinama i nogometa osim transfera?

    Malo sam pogledao tvoje upise, 99% ih je na ovoj temi, a rijetki izleti u druge opet se dotaknu transfera.

    Čak i na temi tekme s Chealseom doma, one predivne pobjede, nisi pisao ni o igri, ni o atmosferi, ni o emociji, već kak smo sad dokazali da smo veliki klub koji će valjda onda moći na zimu dovesti neka pojačanja... :grin:

    Nasmijalo me to, ali eto i zainteresiralo.

    Imaš pravo pisati o čem ti srce želi, dok ne krši pravila foruma, o čemu odlučuju moderatori. Tak da s te strane, fućka mi se o čemu ćeš pisati, preskočim ak mi se ne čita i sve ok.

    Nego, eto, naprosto me zanima što ti je još interesantno mimo nužno potrebna 2 pojačanja?
  • Jaro
    7.4k
    [
    Nego, eto, naprosto me zanima što ti je još interesantno mimo nužno potrebna 2 pojačanja?Neki tip sa Zapada



    reinkarnacija Otteka :rofl:
  • Orc123
    8.1k

    Definitivno sam pratio mozda i vise utakmica nego ti. Doslovni svaku sluzbenu i prijateljsku. Ako si primjetio vecinom pisem o taktici i drugim stvarima na sport net a ovdje iskljucivo o transferima. Ne znam.gdje je problem? Ja kada me ne zanima.neciji post jednostavno ga preskocim i tjt. Ne vrijeđam nikoga, poatujem svacije misljenje....transferi? Normalno da su bitni i vazni za sam klub a i zanimljivi za ljude kojima je neki klub u srcu. Tako da....kad te nesto ne zanima preskocis i ides dalje...
  • Majki2111
    3.2k
    @Orc123 je ispred svog vremena. Neshvaćen momak. Ja se nadam da još uvijek prati Ojedu. Kako ćemo znat na čemu smo brz kolege @Orc123?

    A fakat i mene zanima kad završava prijelazni i stava sam da je Brekalo 3 klase ispod Orše. Brrkalo je baš precijenjen na našem forumu. Dečko za repku nijr ništa napravio a dobivao je konstantne prilike.
  • Neki tip
    21.3k
    Ne znam.gdje je problem? Ja kada me ne zanima.neciji post jednostavno ga preskocim i tjt. Ne vrijeđam nikoga, poatujem svacije misljenje....Orc123

    Dobro, daj se vrati pa pročitaj još jednom polako kaj sam napisao.

    Evo, da ne tražiš:
    Imaš pravo pisati o čem ti srce želi, dok ne krši pravila foruma, o čemu odlučuju moderatori. Tak da s te strane, fućka mi se o čemu ćeš pisati, preskočim ak mi se ne čita i sve ok.Neki tip sa Zapada

    Dakle nisam rekao da je problem, već sam pitao što te još zanima.

    Ok, dakle taktika, ali na sportnetu o njoj pišeš.

    Zahvaljujem. :strong:

    Definitivno sam pratio mozda i vise utakmica nego ti.Orc123

    P. S. ovo zvuči ko da imaš 9 godina, kolega.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja isto smatram da je Brekalo precijenjen, ali ionako nema smisla tu pisati stranice o njemu kad sigurno neće doći. Mišljenja sam da nećemo ni dovoditi pojačanje ako prodamo Oršu jer je to svima u klubu sad zadnje na pameti.
  • Orc123
    8.1k
    I to ne samo da sam pratio 1. Momcad vec i juniore i ako se sjecas pisao sam koliko nade polazem u Vrbancica pogotovo, a i Krdzalica uz naravno Rukavinu. Vec kad smo kod juniora ne kuzim zasto krdzalica nije uzeo na pripreme.
  • Patak
    2.9k
    Ja osim seniora povremeno pratim zagiće, limače i mlađe pionire, kadete i juniore ne toliko, tamo je već napeto oko nastavka karijere.
  • Neki tip
    21.3k
    I to ne samo da sam pratio 1. Momcad vec i juniore i ako se sjecas pisao sam koliko nade polazem u Vrbancica pogotovo, a i Krdzalica uz naravno RukavinuOrc123

    Sjećam se, kako ne, a ubuduće ću svakako i pozornije upratiti. :eyes:
  • Mali dioničar
    15.3k
    koliko nade polazem u Vrbancica pogotovo, a i Krdzalica uz naravno Rukavinu.Orc123

    Jel polažeš nade u njihov broj nastupa za seniore ili za čim bolji transfer čim izdašnijeg rikverca?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jel polažeš nade u njihov broj nastupa za seniore ili za čim bolji transfer čim izdašnijeg rikverca?Mali dioničar

    Polaže nade u dobar transfer i nada se da se od tog novca uloži 70 posto u brutalna pojačanja.
  • Orc123
    8.1k

    Da ja sam poznat po tome kako se zalazem da cim manje novaca se ulozi u momcad a da cim vise para imaju za brojit tete u racunovodstvu pa da moce otici na klubske cajanke. Nemoj me provocirati..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions