• maddaddam
    2.9k
    Pa čovječe božji

    https://youtube.com/shorts/X5YoC6vmvUo?feature=share



    pg1ff9ql4dpf4lv1.jpeg

    Pa Olio do njega je spominjao krpanje istoka.
    A Šušak (kojemu je plus što je vodio tri Dinama i imao sličicu na prozoru 1952.) veli da kamp trebaju, da je stadion samo šminka.

    Inače bi trebao otvoriti yt kanal, priča i uspavljuje ljude, dosadnijeg još nisam slušao.
  • maddaddam
    2.9k
    mt5okeeplyrkuew7.jpeg

    Jedna od najboljih Dinamovih stranica na ig.

    U moru razoraznog smeća i populizma.
  • Gelipter
    3.4k


    Ustani Raos Dinamo te zove, zove!
    Razotkrivanje besramnog ljigavca i kukavice koja koristi jeftinu demagogiju i podjebava prije 17 godina na isti način kao i dan danas na pressici.
  • BBB Baranja
    232
    Kad sam pročitao ovo za Krznara mogu samo reći da ne postoji mjerna jedinica koja može iskazat u koliku je jamu upao :vomit:
  • Crusades1986
    9.8k
    ot06ern8jujh8tvm.jpg

    Jel ovo lizač cipela suki?
  • Nino Bule
    11.5k

    Svaka cast raosu na samokontroli, cudi me da mu nije razbio ta bahata usta
  • Jura
    210
    Krznar je neki dan gostovao na Podcast inkubatoru i kod pitanja gledatelja da kaže nešto o politici kluba, Mamićima i slično on odgovara " Nemoj politiku u moju butigu " a frajer je u skupštini kluba i sada daje potpis za Mamića. Zamislite apsurd da igramo u pretkolima sa Mariborom čiji glavni trener je u skupštini Dinama.
  • SAS1987
    13.4k
    Bit će zanimljivo vidjeti reakciju Antolića i Barišića. Ako ne naprave nešto veliko će u roku od 60 dana biti smenjeni iz Dinama. Po meni ih može spasiti jedino politika ili obečanje demokratskih izbora.

    Antolić: Nisam loša Mamićeva kopija, ja sam sve suprotno od njega
  • marcio amoroso
    32.4k

    Nema njima spasa. Nema nažalost ni klubu. Politika bi se već umiješala da je htjela i sigurno bi dala neki signal, a obećanje izbora bi bila samo pljuvačka u oko nama. Znači dok im ne gori pod nogama može i ovako, a kad im krene goriti mogu i izbori.

    I još nešto. Ja uopće nisam siguran u to da bi izbore osvojila normalna strana. Onaj debil dolje je pokupovao toliko ljudi da bi to bio teški knap.

    I još nešto jako bitno. Uopće nema opozicije koja je normalna i koja bi bila spremna preuzeti klub. Da se pojavi sigurno bi dobila dobru podršku javnosti i nas, ali je nema. Tko bi bio naš kandidat da raspišu izbore?
  • criticus
    1.2k

    :D :D :D ovaj Olio mi je nemjerljivo uljepša dan. Mislim da je nick keeper.
  • GZomanid
    572
    I još nešto jako bitno. Uopće nema opozicije koja je normalna i koja bi bila spremna preuzeti klub. Da se pojavi sigurno bi dobila dobru podršku javnosti i nas, ali je nema. Tko bi bio naš kandidat da raspišu izbore?marcio amoroso

    Na žalost, moramo imati na umu da smo mi u debeloj manjini u načinu razmišljanja oko kluba. Da dođe do bilo kakvog izbora, opet bi pobjedili najjači HDZovi kandidati i biznismeni porijeklom iz Hercegovine, to je jednostavno stvarnost države u kojoj živimo..
  • Tercel
    399


    Nažalost, kolko gledam oko sebe već godinama se govori/govorim ljudima da se treba učlanit u klub i čini mi se da je premali ljudi to i napravilo. Pitanje koliko je uopće članova kluba koji imaju svoju glavu i razmišljaju na ispravan način..
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nažalost, kolko gledam oko sebe već godinama se govori/govorim ljudima da se treba učlanit u klub i čini mi se da je premali ljudi to i napravilo. Pitanje koliko je uopće članova kluba koji imaju svoju glavu i razmišljaju na ispravan način..Tercel

    Ovi koje ja znam su svi članovi, i ovi ovdje na zoni koje poznajem osobno su svi članovi, ali je jednostavno činjenica da i ovih zatucanih i zaluđenih sposobnostima bjegunca ima puno.
  • GZomanid
    572

    Dosta ljudi koji su samnom svaku na tribini "se ne žele petljati u politiku". Bitno je da smo zaradili pun qrac para i da smo bolji od tovara..
  • Papastrumf
    9.8k
    I još nešto. Ja uopće nisam siguran u to da bi izbore osvojila normalna strana. Onaj debil dolje je pokupovao toliko ljudi da bi to bio teški knapmarcio amoroso

    Temelj svega je novi Statut, a koji bi trebao garantirati da se to ne dogodi. Ako clanovi biraju skupstinare, a onda ovi biraju kao i sada clanove IO, onda se sigurno ne moze desiti ova situacija. Mogao bi onaj dolje ugurati jedan dio svojih u skupstinu, ali sigurno tamo ne bi vladalo jednoumlje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.