• marcio amoroso
    32.7k
    Temelj svega je novi Statut, a koji bi trebao garantirati da se to ne dogodi. Ako clanovi biraju skupstinare, a onda ovi biraju kao i sada clanove IO, onda se sigurno ne moze desiti ova situacija. Mogao bi onaj dolje ugurati jedan dio svojih u skupstinu, ali sigurno tamo ne bi vladalo jednoumlje.Papastrumf

    Da, ali ja mislim da ”njegovih” članova ima jako puno i da bi jednostavno u skupštini imao većinu. Nadam se da se varam, ali nažalost imam takav osjećaj.
  • Nino Bule
    11.6k

    Pa uclanilo bi se jos ljudi da se raspisu izbori, na 22k clanova vjerovatno ima ozbiljan broj mamicevaca jer njegovi povjerenici hodaju po raznim mjestima i svasta uclanjuju. Od navijaca koji pohode stadion van europskih mislim da je jako malo mamicevaca, litmus test su mi ljudi koje znam koji su bili "nisam za mamica ali", manje vise svi takvi sad preferiraju antolica i ide im na kurac sta se sad ovaj iz druge drzave opet petlja.
  • marcio amoroso
    32.7k
    Pa uclanilo bi se jos ljudi da se raspisu izboriNino Bule

    Sumnjam da će ovo biti moguće.

    na 22k clanova vjerovatno ima ozbiljan broj mamicevaca jer njegovi povjerenici hodaju po raznim mjestima i svasta uclanjuju.Nino Bule

    Upravo ovoga me strah.
    Od navijaca koji pohode stadion van europskih mislim da je jako malo mamicevaca, litmus test su mi ljudi koje znam koji su bili "nisam za mamica ali", manje vise svi takvi sad preferiraju antolica i ide im na kurac sta se sad ovaj iz druge drzave opet petlja.Nino Bule

    Slažem se :up:
  • Captain America
    14.2k
    Ja uopće nisam siguran u to da bi izbore osvojila normalna strana.marcio amoroso

    Ovo ne možeš ni znati kad se niko ne želi gurat u blato, a realno ne može napravit ništa. Da među ovolikoj količini ozbiljnih firmi u Zagrebu i okolici nema menadžer kojem srca kuca za Dinamo ne želim vjerovat. Evo ne mora bit čak ni menadžer ili ex igrač, al Saša Pavičić Bekić mi se čini čovjek na mjestu koji bi mogao okupit ozbiljnu ekipu, a već je pokazao middle finger dobrom vođi kad ga je žico da dođe u klub bit marioneta.


    Sumnjam da će ovo biti moguće.marcio amoroso

    Rekao mi je jedan član Boysa da bi mogli glasati samo oni koji su 3+ godina članovi. Sad jel to istina ili ne, ne znam, al radi se o ozbiljnom čovjeku, a ne šarlatanu.
  • Sunja86
    1k
    6sxeiblp2vxclb3s.jpg
    Ovako u Benfici članovi glasaju ako bi ikada došlo do promjene stauta i da članovi biraju meni je ovo dobar primjer kako bi to trebalo odraditi
  • GZomanid
    572
    Rekao mi je jedan član Boysa da bi mogli glasati samo oni koji su 3+ godina članovi. Sad jel to istina ili ne, ne znam, al radi se o ozbiljnom čovjeku, a ne šarlatanu.Captain America

    Samo pazi, kod nas su i dobre čistačice obavezno učlanjene već godinama, a znamo tko njima plaću daje..
  • Captain America
    14.2k
    Ima vrhunskih modela i ako se konačno nešto napravi, neće trebat puno filozofirat.

    Ne želim vjerovat da preko bi 10K ljudi dalo glas liku s pravomoćnom presudom i još par procesa odnosnom njegovom lutku.
  • GZomanid
    572
    Bojim se da ćeš se neugodno iznenaditi..
  • miro
    3.2k
    Ma ne vjerujem da bi Mamić imao bilo kakve šanse na regularnim izborima
  • Jaro
    5.8k
    Ima dosta ovih kaj su podrska govnu, al ovako anonimni, iza tipkovnice. Tribine na derbiju kad je ekipa zavrsila u pritvoru je ono kaj pruza nadu. Tamo smo bili oni kojima smeta Mamic, oni kojima smeta los HNL, onima kojima smeta los stadion, onima kojima smeta tretman na ulazu, onima kojima smeta bezalkoholna piva... Nije Zagreb umro, samo mu treba neki povod, malo nade...
  • GZomanid
    572
    Zapravo pogledaj tribine kad se igraju europske, to je bolji prikaz onih koji će glasati jednog dana.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Demokracija je zajebana stvar, da se kupit. To se bar u Hrvatskoj lako iscita. Ono sto daje nadu je da Dinamo nije ogromni drzavni aparat i ne moze zaposlit toliko ljudi.
    Bill bi lijepo imat jednog Morratia koji ima love, voli klub i radi apsolutno sve u interesu kluba. No to je san, java je borba za krnju nesavrsenu demokraciju.
  • GZomanid
    572
    Jel to znači da ćemo od sada do kraja života uvijek biti u oporbi?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    jel vec nismo u rovovima? Ja otkad znam za sebe i Dinamo nekoga se smjenjuje i za nesto se borimo.. Od imena do kriminala.. :lol: Ima li nade za izac iz oporbe?
  • deda
    28.4k
    Ja sam već 48 godina u oporbi i nikak da se dočepam vlasti. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.