• Crusades1986
    9.8k
    dat5n066mvy7qr2g.jpg

    Kradem Bosni posao al nema veze
  • Jurki
    8.7k
    Dišpet i nije u šoldima sve a dupe im zinulo za pare
  • maddaddam
    2.9k
    Moguce da je LAFC samo odradio posao za nekoga. Nema mi logike da toliko iskrcaju. Mozda se i vrati ubrzo u Europu.
  • maddaddam
    2.9k


    Ne znam Natasu, ali ima logike. Glupo bi bilo da se izgubi sa radara U21 reprezentacije, a nekome ce dobro doci da ga negdje privremeno "parkira".

    Jedino ovaj drugi dio, raspodjela love... Bude veselo.
  • SAS1987
    13.4k
    Zašto bi neki europski klub preko MLS kupio Buika? Zašto ga nebi uzeo odmah?
  • Carrasco
    4.1k
    Kakav releventan izvor, tu ljudi valjaju svakake gluposti, ali moram priznat da mi je zanimljivo čitat.
  • Captain America
    13.9k
    Da ga ovi dolje ne upropaste još više u tih pola godine :lol:

    Solidan izvor (dez)informacija za nasmijat se.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bas to.. Ili objavio da ga je uzeo, ali ce ga posudit.. To bi imalo smisla jedino ako ga mi ili srbi uzimamo :lol: Eventualno zbog FFPa, ali u zimu niko ne ulaze puno, a ozbiljnom klubu je ovo kikiriki.
  • Nino Bule
    11.5k

    Jedino mi ima logike da to rade kako bi klub koji ga stvarno zeli kupit izbjegao financijska pravila domace lige koja znaju bit zajebana (npr nizozemska), a americki kapital je uletio u dosta klubova u zadnje dvije,tri godine, pogotovo u seriji a s kojom se biuk najvise povezivao. U svakom slucaju jastog i ekipa bacaju svakakve bombe i malo koja se ispuni, vidjet cemo na ljeto sta ce bit s biukom ali tesko da ova jastogova prica drzi vodu.
  • maddaddam
    2.9k
    Biukov transfer prokomentirao je predsjednik Los Angelesa John Thorrington: "Stipe je nevjerojatno talentiran igrač sa značajnim iskustvom za svoju dob te ga se smatra jednim od najboljih mladih igrača u Europi. Uzbudljivo je poželjeti dobrodošlicu igraču njegove kvalitete, pedigrea i potencijala. Vjerujemo da će oduševiti naše navijače i doprinijeti uspjehu momčadi u nadolazećim godinama."

    Da ga nije sa Gvardiolom zamjenio?
  • NitkoBitan
    12.2k
    "U 2022. godini su navijači Hajduku osigurali više od milijun eura, a ove godine imamo priliku tu brojku značajno povećati."

    Dio teksta službene objave sa Hajdukovog fba i instagrama. Kao da se radi o pučkoj kuhinji a ne o klubu :lol:
  • SAS1987
    13.4k
    Ti isti "najbolji navijaći u galaksiji" troše manje novca u shopu Hajduka nego mi u shopu Dinama :lol: Da imamo normalan stadion bili bi ispred njih i po prosjeku gledatelja :lol:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Vidim po gol.hr vec pocinje opravdavanje i uvjeravanje kak je mls rasadnik talenata bla bla bla
  • Ali
    1.9k
    Ma u biti mi nemamo pojma, otisao se aklimatizirati za slijedece svjetsko. Da osjeti klimu i travnjake.
    A i da oslobodi mjesto za Perisica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.